Bugün uzun süre sonra müjdeli ve şans dolu bir yeniay bizleri bekliyor. Yeni ne varsa hayatımıza şans ve bereket getirecektir. Umut etmeyi unutmuşken dileklerimiz gerçek olabilir. Akrep burcundaki yeniayın burçlarınıza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Yeniayın detaylı yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Bu yeniayla paranızın da bereketi artmaya başlayacaktır. Cesaret edemediğiniz yatırımların altına artık rahatlıkla imza atabilirsiniz. Eşinizin maddi durumunda yükseliş olabilir.

BOĞA

Bu yeniayla beraber evliliğinizdeki, ilişkinizdeki eskiyi unutup yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kırgınlıklar, söylenmiş sözler varsa her şeyi karşılıklı olarak unutup yola devam edebilirsiniz.

İKİZLER

Güzel bir yeniay enerjisi altında olacaksınız. Çalışma hayatınızda şansınız olacak. Yeni başlangıçlar olabilir. Mevcut yerinizde terfi haberi de alabilirsiniz. Sağlığınızda şifa bulacağınız bir süreçten geçeceksiniz. 

YENGEÇ

Bu güzel etkili yeniayla beraber sizler yalnızsanız aşk hayatınızda yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Her konuda da şansınız açık olacaktır. Ebeveyn olmak isteyenler için bu yeniay bebek müjdesi getirebilir.

ASLAN

Bu güzel yeniayda sizler aile hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Rahatsızlığı olan biri varsa şifa bulabilir. Yeni tedavilerle eski sağlığına kavuşabilir. Aileye yeni biri katılabilir.

BAŞAK

Yeniayla pozitif haberler alabilirsiniz. Beklemediğiniz anda mutlu olabilirsiniz. Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği sebebiyle de olabilir. Eğitim hayatınızda da yeni bir sayfa açabilirsiniz.

TERAZİ

Bu güzel yeniayda sizlerin maddi konularda şansı açılıyor olacak. Beklentinizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir gelir kaynağı ansızın karşınıza çıkabilir.

AKREP

Burcunuzdaki bu yeniay sizlere şans getirecektir. Güzel görünümler hakimken dileklerinizi tutun. Yeni adımlar atmak için tüm dilekleriniz kabul olabilir. Kendinizle ilgili yapacağınız her şey yolunda gidebilir.

YAY

Bu güzel yeniay sizlere geçmişi tamamen unutmanız için öyle güzel yeni kapılar aralayacaktır ki siz bile bir dakika arkanıza bakmayacaksınızdır. Rahatsızlıklarınız varsa şifa bulacağınız bir yeniaydasınız.

OĞLAK

Bu pozitif yeniayda şansınızın açıldığına inanacaksınızdır. O kadar güzel bir sürece giriyor olacaksınız ki siz bile şaşıracaksınız. Önünüze yeni kapılar birer birer açılacaktır.

KOVA

Bu güzel yeniayla birlikte geleceğinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Hem de her şey eskisinden güzel olacaktır. Yeni bir kariyer fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

BALIK

Bu yeniayda dilekleriniz kabul olabilir. Hayalinizde olan bir eğitim kurumuna başvurunuz onaylanabilir. Yeni bir şehre veya ülkeye taşınabilirsiniz. Rüyalarınız da haberci olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s