Bugün pozitif bir gün! Yarınki yeniayın etkisi de artık başlıyor. Daha güzeli ise Eylül başından beri işleri bozan Mars retrosu bitiyor! Mars’ın düz harekete dönmesinin etkilerini Ocak başına kadar hissedeceğiz. Aşağıda hangi konularda daha çok enerjiniz düzeliyor okuyabilirsiniz. 15 Kasım Akrep burcunda yeniay yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Mars retrosu sizin burcunuzda olduğundan en çok siz derin bir nefes alacaksınız. Her konuda kara bulutlar dağılıyor.

BOĞA

Mars retrosunun bitmesiyle sağlıktaki düşük enerjiniz son buluyor. Geçmişe olan öfkenizi geçmişi silerek sonlandıracaksınız.

İKİZLER

Mars retrosunun bitimiyle içinize kapanık haliniz son buluyor. Daha sosyal daha enerjik kendine güvenen bir İkizler geliyor.

YENGEÇ

Mars retrosunun bitimiyle iş hayatındaki şanssızlıklarda son buluyor. Gelecekle ilgili adımları korkmadan atacaksınız.

ASLAN

Mars retosunun sona ermesiyle karamsar ruh haliniz bitiyor. Akademi, yurt dışı konularında da şansınız dönüyor.

BAŞAK

Mars retrosunun sona ermesiyle borçlarla ilgili de sıkıntınız sona erecek. Uzun süredir satılamayan yatırımlarınız alıcı bulabilir.

TERAZİ

Mars retrosunun sona ermesiyle sizlerin evlilik ve ilişki hayatındaki agresif durumlarda son bulacaktır. Tartışma yerine tutku olacaktır.

AKREP

Mars’ın retrosunun bitmesiyle sizler de çalışma hayatındaki sorunlarınızı aşacaksınız. Sağlıkta şifa bulabilirsiniz.

YAY

Mars retrosunun sona ermesiyle aşktaki şansınız da açılıyor. Çocuk sahibi olmak isteyenler için de artık Mars destek olacaktır.

OĞLAK

Mars retrosunun bitmesiyle aile hayatındaki sorunlar çözüme kavuşacaktır. Ev, gayrimenkul kiralama, satma işlerinizde şansınız açılıyor.

KOVA

Mars retrosunun bitimiyle eğitimdeki zorluklarda bitiyor. Çevrenizdekiler vasıtasıyla iş fırsatları gelebilir. Kardeşlerinizle olan sorunlar bitebilir.

BALIK

Mars retrosunun sonlanmasıyla birlikte gelirinizde artışlar yaşanabilir. Uzun zamandır savaş verdiğiniz maddi bir mesele sevindirebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s