Bugün de güzel etkiler altındayız. Tabii ki arka fonda Mars-Satürn her zaman aktif, sinirlere dikkat ediyoruz. Ama duygusal anlamda pozitif etkilerimiz var. Sert bir dolunaya giderken romantik anlar yaşarsak şaşırmayalım. Ekim 2020 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayınız.

KOÇ

Sizlere güzellikler geçmişteki bir gönül ilişkisinden gelebilir. Sağlıkta şifa bulacağınız bir gündesiniz. Hisleriniz güçlü içinize doğanlar gerçek olabilir.

BOĞA

Şansınız bugün de devam ediyor. Sosyal yönünüz aktif olacak. Geçmişte emek verdiğiniz bir konu nihayet bugün olumlu sonuçlanabilir.

İKİZLER

İş başvuruları düşünüyorsanuz bugün düğmeye basma vakti. Çalışmayanlar için etrafınızın kalabalık olacağı bir gün. İnsanlar sizin fikirlerinize ihtiyaç duyabilir.

YENGEÇ

Sevdiğinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Artık sadece siz değil onun da empati yaptığını görmek mutlu edecektir. Seyahatler gündeme gelebilir.

ASLAN

Sizler için biraz karamsar bir gün olabilir. Sebebi her şeyi negatif düşünmekten olacaktır. Öğleden sonra gelen güzel haberler bu modunuzu değiştirecektir.

BAŞAK

En çok romantizm bugün Başak burçlarına var. Her şey üstünüze geldiğinde sevdiğiniz sizi yumuşatacaktır. Akşam sizler için çok huzurlu geçecektir.

TERAZİ

Olmaz dediğiniz bir gönül ilişkisi bugün aniden size geri dönebilir. Duygusal olarak negatife odaklanmışken mutlu olacağınız gelişmeler kapıda.

AKREP

Size dünden beri gelen şans bugün katlanarak devam ediyor. Her konuda harekete geçin. Aşkta ise hoşlandığınız kişinin de ilgisini göreceksinizdir.

YAY

Yakınlarınızla kutlayacağınız bir haber alabilirsiniz. Bu belki de maddi bir sıkıntının sona ermesi olabilir. Rüyalarınızın etkisinde uyanabilirsiniz.

OĞLAK

Seyahat planları yapıyor olabilirsiniz. Vazgeçmeyin ruhunuza iyi gelecektir. Üstünde çok durduğunuz bir konuyla ilgili olumlu haberler gelebilir.

KOVA

Harcama yapmaya yatkın bir gündesiniz. Bu özellikle sevdiklerinize aldıklarınızla ilgili olabilir. Maddi geliriniz artacakken harcamalarda abartıya kaçmayın.

BALIK

Gün Balık burçlarının günü diyebiliriz. Her konuda zirveye çıkacağınız bir gün. Her şey tıkandığında bir dostunuz size yardım ederek destek olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s