Bugüne yine güzel başlıyoruz. Sadece tek dikkat etmemiz gereken Ay sabah 3 öğlen 3 boşlukta 🙂 bu zaman diliminde eski işleri tamamlamak faydalı olacaktır. Beklenen haberler geç ulaşabilir. Ama onun dışında bu haftanın son neşeli günü diyebiliriz. Yarın ve Pazar gerginlik tırmanıyor olacak. Ağustos 2020 burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

Herkese iyi bayramlar!!!

KOÇ

Sabah pozitifliğiniz yine olacak. Fakat seyahat ediyorsanız gecikmeler olabilir. Akşama doğru geleceğinize dair adımlar atmak için ailenizle fikir birliğine varabilirsiniz.

BOĞA

Güne aklınızdaki maddi konularla başlayabilirsiniz. İnternet alışverişlerini bugün tercih etmeyin. Akşama gelirken şansınız açılıyor. Güzel haberler gelebilir.

İKİZLER

Partnerinizle aşk dolu bir sabah geçirebilirsiniz. İletişim kurmak bazen zor olsa da her şeyi aşacaksınız. Akşamla beraber harcamalarınıza dikkat edin aşırıya kaçabilirsiniz.

YENGEÇ

Sabaha yorgun uyanabilirsiniz. Buna kas ağrılarınız sebep olabilir. Akşam bambaşka bir Yengeç var. Evliliğinizde, ilişkinizde romantik sürprizlere hazır olun.

ASLAN

Şansın, aşkın olduğu bir sabahtasınız. Çocuğunuza vakit ayırmak iyi gelecektir. Akşama doğru enerjiniz azalabilir. Başkaları yerine bu akşam kendiniz için bir şeyler yapın.

BAŞAK

Huzurlu bir sabaha başlıyorsunuz. Keyfinizi kaçıracak hiçbir şey olmayacak. Aile bireylerine ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Akşam şans geliyor. Sevdiğinizden haber gelebilir.

TERAZİ

Bu sabah iletişim sorunları yaşanabilir. Mesajlarınız gitmeyebilir. Akşama gelirken sizlerin de yüzü gülüyor. Aileye sevindirici haberler gelebilir.

AKREP

Finansal işlemlerinizde, alışverişlerinizde zaman zaman sorunlar yaşayabilir. Akşama davetler alırsanız mutlaka değerlendirin. Sosyalleşmek, yeni kişilerle tanışmak çok iyi gelecek.

YAY

Sabah yine sizler için pozitif olacak. Sadece beklediğiniz sonuçları, haberleri alamamak stres yaratabilir. Akşama gelirken parayla ilgili gündeminiz olabilir.

OĞLAK

Sabaha uykunuzu alamamış uyanabilirsiniz. Rüyalarınızdan etkilenmiş olabilirsiniz. Ama akşama doğru süper bir enerjiniz olacak. Bu akşam inanamayacağınız şeyler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Gün içinde iki farklı ruh hali yaşayabilirsiniz. Sabah yerinde duramayan, mutlu bir Kova varken akşam melankolik, içine kapanık bir psikolojide olabilirsiniz. Tek ilaç geçmişi düşünmemek.

BALIK

Bugün sabah gelecek kaygılarınız enerjinizi azaltsa da bunların yersiz olduğunu göreceğiniz çok güzel gelişmeler akşama doğru yaşayabilirsiniz. Aşkla ilgili de harika gelişmeler olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s