17 Temmuz günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Ayrıca bu akşam yüklenecek haftalık videoda Youtube’da duyacaksınız detayları ama açıklama bekleyen varsa şimdiden söylüyorum: BURÇLAR DEĞİŞMEDİ!! 🙂

KOÇ

Bugüne başladığınızda enerjinizi harcadığınız, çaba verdiğiniz konularda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Parayla ilgili beklentileriniz de sonuç verebilir.

BOĞA

Güne duygusal olarak daha mutlu başlıyorsunuz. Aklınızdaki karamsarlıkların yersiz olduğunu görebilirsiniz. Yatırım yapmak için ideal bir gündesiniz.

İKİZLER

Sevdiğinizle tutkulu bir gündesiniz. Aranızdaki çekim gücü her zamankinden çok olabilir. Sorunları aranızdaki bu tutku çözecektir. Ruhen de huzurlu bir zamanda olacaksınız.

YENGEÇ

Uyandığınızda hala aklınız rüyalarınızda olabilir. Sabaha karşı gördüğünüz rüyalar çıkabilir. Ayrıca gündüz romantik bir zaman dilimi sizi bekliyor. Sevdiğinizden haber alabilirsiniz.

ASLAN

Dünkü şanslı zaman diliminiz bugün de devam ediyor. Hafta içini en mutlu kapatan burç olabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuz her şeyi sorunsuz halledebilirsiniz. Aşk sizi bekliyor.

BAŞAK

Gelecekle ilgili planlarınızı ertelemeyin. Fırsatları değerlendirmeniz gereken bir gün. Acaba diye düşünürken elinizden kaçırabilirsiniz. İş hayatında da yenilikler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Yurt dışı ile ilgili işleriniz varsa bugün her şey yoluna girebilir. Egzersiz yaptığınızda bugünle beraber hızlı form tutabilirsiniz. Eğitimle ilgili kafanız karışık olabilir.

AKREP

Sevginizi gösterdiğinizde karşı tarafın da size duygular beslediğini göreceksiniz. Kendinizi geri çekmek yerine harekete geçmelisiniz. Finansal olarak mutlu olacağınız bir gün.

YAY

Bugün Mars’tan aldığınız destekle de aşk hayatında hiçbir şey size engel olamaz. Artık güzellikler beni de buluyor diyeceksiniz. İlişkinizde, partnerinizden evliliğe giden sinyaller alabilirsiniz.

OĞLAK

Stresli karşıtlıklar yaşadığınız bu haftaya gergin başlasanız da mutlu kapatıyorsunuz. Zirveye çıkan bir Oğlak var. İş hayatında isminiz herkesin dilinde olabilir. Bugün hislerinizi dinleyin.

KOVA

Haftanın ilk şanslı günü dündü bugün ise daha şanslı diyebiliriz. Ama tek bir şartla hangi konu olursa olsun harekete geçerseniz istediklerinizi elde edeceksiniz. Geride kalmak yok!

BALIK

Gelirinizde artışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ailedeki problemleri susarak değil konuşarak çözebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları yapmayı düşünebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s