16 Temmuz günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. 20 Temmuz Yengeç burcunda yeniay yazısı için tıklayınız.

KOÇ

Güne sosyal başlayan neşeli bir Koç burcu var. Günün ikinci yarısı güzel haberler alabilirsiniz. Bu, yakın çevrenizden size iletilen bir havadis olabilir. Eğitimde başarı sizinle.

BOĞA

Bugün parayla ilgili işlerinize yönelebilirsiniz. Beklediğiniz tutarlar elinize geçebilir. Elektroniklere para harcamak için beklemenizde fayda var.

İKİZLER

Güne biraz yorgun başlasanız da sabahın ilk saatleriyle enerjiniz yerine geliyor. Sizler için şanslı bir gün denilebilir. Dış görünüşünüzde değişimler için ideal. Gece ilişki hayatınız gündeme gelebilir.

YENGEÇ

Bugün duygusallığı ön planda olan bir Yengeç burcu var. Kafanızda birçok düşünce ama hepsi çözümsüzmüş gibi bir ruh halinde olabilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmalarına merak salabilirsiniz.

ASLAN

Güne pozitif gelişmelerle başlayabilirsiniz. Benim şansım yok derken her şey tersine dönebilir. Eğitimde, işte insanların sizden bahsedeceği başarılar elde edebilirsiniz.

BAŞAK

Sizler güne kariyer meseleriyle başlayabilirsiniz. İletişim yönünüz çok aktif olacağından yorgun düşebilirsiniz. Toplantı, görüşme derken sorumluluklarınız da artabilir.

TERAZİ

Olumlu gelişmeler ne zaman diye düşünürken bugün beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Akademik alanda da başarılı bir gündesiniz. Bazılarınız seyahatler için planlar yapabilir.

AKREP

Sizin maddi anlamda güçleneceğiniz şanslı bir gün. Özellikle bu borçlarınız ile ilgili bir durum olabilir. Miras davanızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin gelirinde artış yaşanabilir.

YAY

İlişkinizde, evliliğinizde mutlu bir gün sizleri bekliyor. Eğer ki çözümsüz meseleler varsa bugün konuşarak tatlıya bağlayabilirsiniz. Ama anahtar kelime “iletişim” sakın içinize atmayın.

OĞLAK

Çalışma ortamınızda size müjdeler var. Terfi alabilir veya ekibinizle başarılara imza atabilirsiniz. Sağlık olarak da toparlanıyorsunuz. Kendinize olan güveninizin arttığı bir gün.

KOVA

Bugüne şansla, aşkla başlayan bir Kova burcu var. Böyle sert zamanlarda size bugün ilaç gibi gelecek. Ayrıca çocukla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olmaz derken her şey gerçek olabilir.

BALIK

Aile bireylerinizin öne çıkacağı bir gündesiniz. Zamanınızı onlara harcayabilirsiniz. Evinizle ilgili değişimler için harekete geçebilirsiniz. Haneye çok güzel bir müjde gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s