Bugüne nihayet yüzde yüz pozitif başlıyoruz ve öyle devam ediyor. Bunu özellikle duygusal ilişkilerimizde daha net hissedebiliriz. Venüs ve Kiron arasında ilişkilerde şifa olacak bir görünüm var. Eski yaraları sarmak, ilişkiyi onarmak için bugün idealdir. Temmuz 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Hislerinizin güçlü olduğu bir gün aklınıza gelen bir anda karşınıza çıkabilir. Duygularınız sizi ele geçirebilir. Sağlık problemlerinde iyileşme başlıyor. Rüyalar çıkabilir.

BOĞA

Ne kadar şanslı bir güne başladığınızı bilmiyorsunuz. Mutlu olacağınız haberler teker teker gelebilir. Bulunduğunuz çevrede adınız konuşuluyor olacak. Bu başarılarınız sayesinde olacaktır.

İKİZLER

İş hayatınızda yoğun olabilirsiniz. Yöneticinizle konuşmanız gerekenler için bugün harekete geçebilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları da karşınıza gelebilir.

YENGEÇ

Pozitif günler nerede derken bugün yüzünüz gülebilir. Hem sevdiğiniz hem yakınlarınız destek olabilir. Akademik hayatta ise başarılı bir gün geçirebilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir.

ASLAN

Maddi olarak bereketli bir gün geçirebilirsiniz. Borçlarınız konusunda dert ettiğiniz meseleler çözülebilir. Miras konunuz varsa bugün hakkınızı aramanın vakti. Sağlığınız toparlanıyor.

BAŞAK

Evlilikte, ilişkide romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sorunlarınız artık tatlıya bağlanabilir. Partnerinizden sürpriz davranışlar görebilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde geliriniz artabilir.

TERAZİ

Ofiste altınızda çalışanlarla tempolu bir gün geçirebilirsiniz. Yönetici karakteriniz ortaya çıkacaktır. Sağlığınız da bugün iyi olacak. Duygusal takıntılarınız sona eriyor.

AKREP

Aşkta şansı açık bir Akrep burcu var. Özellikle ilişkinin başlangıcındaysanız giderek romantik ve ciddi bir hal alabilir. Çocuğunuzla ilgili de sevindirici gelişmeler kapıda. Şansınız açık.

YAY

Bugüne huzurlu uyanıyorsunuz. Haftanın stresi ve gerginliği bugün yakanızı bırakıyor. Ailenize vakit ayırmanız gerekebilir. Evinizdeki değişiklikler için düğmeye basabilirsiniz.

OĞLAK

Güzel haberlerle güne başlayabilirsiniz. Dilediğiniz ama bir türlü sonuç alamadığınız konularda bugün netice elde edebilirsiniz. Eğitimde de başarı sizlerle. Kardeşleriniz gündeme gelebilir.

KOVA

Finansal olarak şanslı bir gündesiniz. Gelirinizde artışlar yaşanabilir. Söz verilen tutarlar elinize geçebilir. Maddi değeri yüksek lüks harcamalar yapabilirsiniz.

BALIK

Gün sizin gününüz Balık burçları! Bugün her şey yoluna giriyor. Kendinizde, dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir süreçte olacaksınız. Aşk sizinle!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s