22 Mayıs Cuma saat 20:38’de 2 derece İkizler burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayda bu sefer Satürn köstek değil destek oluyor detaylara geçelim. Öncelikle iyi mi, kötü mü dersek iyi bir yeniay var. Özellikle bireysel olarak bizleri daha olumlu etkileyecektir. Yeni haberler, yeni gelişmeler yüz güldürecektir. Yeniay değil, yeniay oluştuğu esnada diğer gezegenlerin konumları biraz zorlayabilir demiştik. Bunlar Venüs ve Merkür’ün Neptün’e sert açısıydı. Ayrıca 2 derece İkizler yeniayıyla kavuşumda olan Alcyone sabit yıldızı işleri dünyada karıştırabilir demiştik. Bu sabit yıldız ve yeniay derecesi, koronovirusün pandemi olarak ilan edilği zamandaki haritada tepe noktasına denk düşüyor. Kısacası ne demek istiyoruma gelirsek, evet bazı ülkelerde vakalarda azalma olacakken asıl şimdiye kadar gündeme gelmeyen yerlerde zirveye çıkabilir ölüm sayıları. Pik yaptı diye haberler duyarsak bazı ülkelerde şaşırmayalım. Yine denizcilik, gemiler, denizlerle ilgili de haberler de oluşabilir. Canlı yayında bizim ülkemize bakmıştık. Bizim ülkede birçok etkiyi yanında getirirken öncelikli mesajı yeniayın tedbirli olmak idi. Tedbiri bırakmadıkça güzellikler devam edecekti. Fakat bıraktığımızda daha beter olabileceğini haritadan okumuştuk.

Gelelim burçlarımıza. Yükselen burcu mutlaka okuyalım. Herkese bol şans 🙂

KOÇ

Bu yeniayla birlikte güzel haberlerde sizlere ulaşacaktır. Eğitim hayatınızdaki beklentileriniz olumlu devam edecektir.

BOĞA

Gelirinizi arttıracak güzel iş teklifleri alabilirsiniz. Yeni bir sayfa aralayabilirsiniz.

İKİZLER

Kendinizle ilgili, hayatınızı değiştirecek ne varsa yeni bir adım atabilirsiniz. Tabii ki sizlerin burcunda olan bu yeniayda dileklerinizi tutmayı unutmayın.

YENGEÇ

Ruhen size çok iyi gelecek bir yeniay olacak. Eskide ne varsa artık unutma vakti geliyor. Hayatınızda açacağınız sayfa o kadar iyi gelecek ki siz bile niye bu kadar geç kaldığınızı sorgulayabilirsiniz.

ASLAN

Bu yeniay size yeni adımlar atmak için cesaret verecektir. Tek yapmanız gereken karar vermektir. Kararlı olduğunuzda önünüzde çok güzel bir yol sizleri bekliyor olacaktır.

BAŞAK

Hayata yeni bir adım atmanız için güzel destekleriniz olacaktır. Sizi zirveye çıkartacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ

Hayatınızda açacağınız yeni kapılar için güzel destekleriniz olacaktır. Tek ihtiyacınız olan şey kararlı olmak olacaktır. Yeni bir seyahat için planlar yapabilirsiniz.

AKREP

Bu yeniayda harcamalarınıza dikkat ettiğiniz sürece ekonomik olarak rahatlamaya başlayabilirsiniz. Ameliyat konusu gündeme gelebilir.

YAY

Yalnızlar için yeni bir ilişkinin adımı olabilir. Ciddi ve kalıcı bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. İlişkisi olanlar için resmiyete giden bir yola girilebilir.

OĞLAK

Bu yeniayla birlikte disiplinli çalışmalarınızın karşılığını göreceğiniz terfiler veya başka yerlerden yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

KOVA

Bu yeniay yalnızlar için yeni bir ilişkinin ilk adımları olabilir. Çocuğunuzla ilgili güzel haber gelebilir. Yeni bir bebek haberi alınabilir.

BALIK

Hanenizde, yaşadığınız şehirde değişiklikler yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aileye yeni biri katılabilir.

Astromeri,

22.05.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s