Bugün zaman zaman gergin hissedeceğimiz etkiler olsa da günün esas gündemi Güneş’in İkizler burcuna geçiyor olması. Öncelikle iyi ki doğduğunuz İkizler burçlar diyorum 🙂 Bu sene 16:49’da Güneş İkizler’e geçtiğinden bu saat sonrası doğan bebekler İkizler burcu öncesi doğan bebekler ise Boğa burcu olacak. Siz de doğduğunuz sene geçiş gününde dünyaya geldiyseniz belki burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Doğum haritanızdan Güneş’in burcuna bakarak netleştirebilirsiniz. Ayrıca bu akşam 21:30 astromerii instagram hesabında canlı yayına devam ediyoruz. Konumuz İkizler burcundaki Cuma günkü yeniay olacak.

KOÇ

21 Haziran’a kadar iletişimde olduğunuz çevrede güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda sempatik ve girişken tavrınızla başka şirketlerin dikkatini çekebilirsiniz.

BOĞA

21 Haziran’a kadar maddi konularınıza dikkat ederken bu sayede finansal olarak güçlendiğinizi göreceksiniz.

İKİZLER

21 Haziran’a kadar sizlerin dönemi başlıyor olacak. İkizler burçları olarak doğum günlerinizi kutlamaya başlarken, Güneş sayesinde de kendinize güveniniz artıyor olacak. Şansınız, enerjiniz yüksek olacak.

YENGEÇ

21 Haziran’a kadar kronik rahatsızlarınız varsa şifa bulacağınız, güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız.

ASLAN

21 Haziran’a kadar bulunduğunuz çevrede gücünüzü ispatlıyor olacaksınız. Ayrıca şansınızın açılacağı, ün kazanacağınız bir süreçte olacaksınız.

BAŞAK

21 Haziran’a kadar kendinize güveniniz geliyor olacak. Gerek iş gerekse gelecek ile ilgili kaygılarınızı yine içinizdeki inançla, hırsla yeneceksinizdir.

TERAZİ

21 Haziran’a kadar olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Alacağınız pozitif haberler sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Yurt dışı işlerinizde, başvurularınızda aşamalar kaydedebilirsiniz. Akademide sınavlarınız beklentinizden güzel sonuçlanabilir.

AKREP

21 Haziran’a kadar önemli bir sağlık probleminiz varsa güçlenmeye başlayacaksınızdır. Özellikle bu bir ameliyat gerektiren durumsa eski sağlığınıza kavuşacaksınızdır. Maddi olarak da güzellikler yaşayacak olsanız da Venüs retrosu devam ederken temkinli olmalısınız.

YAY

21 Haziran’a kadar gerek gönül gerekse iş ilişkinizde güç kazanacağınız bir süreçten geçiyor olacaksınız. Venüs retrosunun arka plan devam ettiğini unutmadan tepkilerde sakin kalın.

OĞLAK

21 Haziran’a kadar iş hayatınızda gücünüzü ispatlamaya başlıyorsunuz. Yönettiğiniz ekiple birlikte çevrenizde takdir toplayabilirsiniz.

KOVA

21 Haziran’a kadar şansınız açık olacak. Sevdiğinizle aranızdaki sorunları çözerseniz (Venüs retro yorabilir) ilişkiniz ciddiyete bile gidebilir.

BALIK

21 Haziran’a kadar evinizle ilgili değişimler veya yatırımlar yapmak istiyorsanız uygun bir süreçte olacaksınız. Ailecek maddi olarak güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s