8 Nisan günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün sert etkili bir dolunayla karşı karşıyayız. Dolunayın burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Ayrıntılı dolunay yazısı için tıklayabilirsiniz.

Canlı yayın bu akşam instagram astromerii hesabında🌟

KOÇ

Bu dolunayda gönül ilişkinizde agresif olabilirsiniz. Buna, partnerinizin otoriter tavrı neden olabilir. Özgürlük arzunuz bu sefer aşkın önüne geçerek bazı şeylere nokta koymanıza neden olabilir.

BOĞA

Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Geçtiğini sandığınız bir rahatsızlık küçük bir tetiklenme sonrası şiddetlenebilir. Evcil hayvanınız varsa dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda yöneticinizden gördüğünüz otoriter tavırlar isyan etmenize neden olabilir.

İKİZLER

Bu dolunayda aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminiz sert olabilir. Ayrıca yolculuklarınızda dikkatli olmayı ihmal etmemelisiniz.

YENGEÇ

Aile içerisinde gerginlikler olabilir. Özellikle bir aile büyüğünün otoriter ve inatçı tavırları sizi çileden çıkartabilir. Evinizde riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Borçlarınız konusunda da dikkatli olmalısınız.

ASLAN

Bu dolunayda sert bir iletişim tonunuz olabilir. Çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda beklentileriniz istediğiniz yönde gitmeyebilir. İlişki hayatınızda da gerginlikler hakim olacaktır. Sevdiğiniz bazı konularda isyankar olabilir.

BAŞAK

Bu dolunayda paranıza dikkat etmelisiniz. Ani bir harcama karşınıza çıkabilir. Değerli eşyalarınızı da göz önünden ayırmamalısınız. Garanti olmadan hiçbir yatırıma imza atmamalısınız.

TERAZİ

Sizlerin burcunda gerçekleşen bu dolunayda bir hayli gergin hissedebilirsiniz. İstemeden de olsa öfkeyle söyledikleriniz kalp kırabilir. Aşk hayatınızda da özgürlük duygunuz çok ön planda olacak.

AKREP

Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Eski sağlık problemleriniz şiddetlenebilir. Aile hayatınızda isyan bayrağını çekebilirsiniz. Çok agresif çıkışlar yapmaya açık olacaksınız.

YAY

Çevrenize karşı öfkeli olabilirsiniz. Bu özellikle dostlarınıza karşı olabilir. Beklemediğiniz davranışlar görmek sizi gerginleştirebilir. Eğitim hayatınızda boğulduğunuzu düşünebilirsiniz. İsyan etme noktasına gelebilirsiniz.

OĞLAK

Sert etkilerle gelen bu dolunayda kariyer hayatınızda öfkenize hakim olmanız gerekebilir. Stresli bir süreç içerisinde olabilirsiniz. Maddi olarak özgürleşme arzunuz sizi agresif yapabilir.

KOVA

Bu agresif dolunayda sizler yolculuklarınız esnasında dikkatli olmalısınız. Riskli davranışlar yapmamaya dikkat edin. Akademik hayatınızda sizi öfkelendirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Spor yaparken kendinizi zorlamayın.

BALIK

Bu sert etkili dolunayda sizler maddi olarak risk altında olabilirsiniz. Kredilerinizde, ödemelerinizde sorunlar oluşabilir. Sizden borç isteyenlere asla vermeyin, geri alamayabilirsiniz. Sağlığınızı tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s