8 Nisan Çarşamba günü Türkiye saatiyle 05:34’te Terazi burcunda 18 derecede dolunay gerçekleşiyor. Yine karşımızda sert bir süper Ay var. Aşağıda ayrıntılarını okuyabilirsiniz.

18° Terazi burcunda gerçekleşen bu dolunay esnasında Mars, Uranüs ile sert bir açıda bulunuyor. Kova’daki Mars ile Boğa’daki Uranüs beklenmedik sarsıcı olayları da bu dolunay yakınında getirebilir. Hatta Mars bu açısını bir gün önce Salı gerçekleştirdiğinden daha dolunay gelmeden stresi bize ulaşabilir. Mars-Uranüs açısı özellikle doğal afetleri tetikleyebilir. Dünyada ağzımız açık bir şekilde afet haberlerini izleyebiliriz. Bir ülke bu konuda ciddi sıkıntılar çekebilir. Kova’da olan Satürn ve Mars-Uranüs açısıyla beraber değerlendirirsek, özellikle virüsten ötürü bazı ülkelerde halk isyan çıkartabilir. Özellikle devleti suçlayıcı tavırlar alıp başını gidebilir. Kova’nın azınlıkların temsili olduğunu düşünürsek, sanki bunun yayılmasını ülkenin vatandaşları azınlıklara yıkabilir. Bir nevi ırkçı yaklaşımlar patlak verebilir. Bizim ülkemize daha gelmedim birazdan değineceğim.

Fark ettiyseniz daha dolunayın oluştuğu Terazi temasına bile gelmedik. Çünkü etraf karışık ve çok sert etkiler hakim. 5 Nisan Pazar Jüpiter-Plüton kavuşumunda da hala aktif olmasıyla, Terazi’deki bu dolunay bireysel olarak bizleri epey agresif yapacaktır. Öyle sinirli olabiliriz ki öfke patlamaları yaşayabiliriz. Bunu kariyer hayatında yaşarken, tabii ki Terazi teması da olduğu için ilişkimizde de deneyimleyebiliriz. Gördüklerimiz, duyduklarımızı bizlere “demek ki her şey güzellikle çözülmüyormuş” dedirtecek ve tutumumuz sertleşecek.

Ülkemiz ne durumda olacak? Şimdi çok kritik bir yerde oluşuyor bu dolunay ülke haritamızda. Tam da bizim ülkenin Kiron’unun üstünde. Yani şifacı olan Kiron biliyorsunuz yara vermeyi de sever. O yüzden bu hafta da virüs konusunda tedbirli olursak umuyorum ki artık güzel günler gelecektir. Adeta bu dolunay bize bir mesaj veriyor ve sen seç iyi mi kötü mü olsun diyor herkese. Ama bir başka taraf var ki depremler sıklaşabilir. Bunu yıkıcı manada demiyorum ama ufak ufak fakat sinir bozucu olabilir. Yani bu dolunayda tedbir hem yerin üstündeki virüs için hem de yerin altındaki sarsıntılar için. Ama en azında virüsü biz kontrol edebiliriz! Unutmadan siyasiler arasında çok sert rüzgarlar esebilir.

Negatiflikler hakim olunca yazıyı da pek uzatmamak lazım. Ama bu hafta da direnirsek güzel günler Nisan’ın son haftasında gelecektir. En azından bunu bile düşünmek tedbirli olmamız için bir ışık.

Şimdi gelelim her burç nasıl etkiler altında olacak konusuna. Tabii ki uyarılar olacak. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

KOÇ

Bu dolunayda gönül ilişkinizde agresif olabilirsiniz. Buna, partnerinizin otoriter tavrı neden olabilir. Özgürlük arzunuz bu sefer aşkın önüne geçerek bazı şeylere nokta koymanıza neden olabilir.

BOĞA

Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Geçtiğini sandığınız bir rahatsızlık küçük bir tetiklenme sonrası şiddetlenebilir. Evcil hayvanınız varsa dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda yöneticinizden gördüğünüz otoriter tavırlar isyan etmenize neden olabilir.

İKİZLER

Bu dolunayda aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminiz sert olabilir. Ayrıca yolculuklarınızda dikkatli olmayı ihmal etmemelisiniz.

YENGEÇ

Aile içerisinde gerginlikler olabilir. Özellikle bir aile büyüğünün otoriter ve inatçı tavırları sizi çileden çıkartabilir. Evinizde riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Borçlarınız konusunda da dikkatli olmalısınız.

ASLAN

Bu dolunayda sert bir iletişim tonunuz olabilir. Çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda beklentileriniz istediğiniz yönde gitmeyebilir. İlişki hayatınızda da gerginlikler hakim olacaktır. Sevdiğiniz bazı konularda isyankar olabilir.

BAŞAK

Bu dolunayda paranıza dikkat etmelisiniz. Ani bir harcama karşınıza çıkabilir. Değerli eşyalarınızı da göz önünden ayırmamalısınız. Garanti olmadan hiçbir yatırıma imza atmamalısınız.

TERAZİ

Sizlerin burcunda gerçekleşen bu dolunayda bir hayli gergin hissedebilirsiniz. İstemeden de olsa öfkeyle söyledikleriniz kalp kırabilir. Aşk hayatınızda da özgürlük duygunuz çok ön planda olacak.

AKREP

Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Eski sağlık problemleriniz şiddetlenebilir. Aile hayatınızda isyan bayrağını çekebilirsiniz. Çok agresif çıkışlar yapmaya açık olacaksınız.

YAY

Çevrenize karşı öfkeli olabilirsiniz. Bu özellikle dostlarınıza karşı olabilir. Beklemediğiniz davranışlar görmek sizi gerginleştirebilir. Eğitim hayatınızda boğulduğunuzu düşünebilirsiniz. İsyan etme noktasına gelebilirsiniz.

OĞLAK

Sert etkilerle gelen bu dolunayda kariyer hayatınızda öfkenize hakim olmanız gerekebilir. Stresli bir süreç içerisinde olabilirsiniz. Maddi olarak özgürleşme arzunuz sizi agresif yapabilir.

KOVA

Bu agresif dolunayda sizler yolculuklarınız esnasında dikkatli olmalısınız. Riskli davranışlar yapmamaya dikkat edin. Akademik hayatınızda sizi öfkelendirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Spor yaparken kendinizi zorlamayın.

BALIK

Bu sert etkili dolunayda sizler maddi olarak risk altında olabilirsiniz. Kredilerinizde, ödemelerinizde sorunlar oluşabilir. Sizden borç isteyenlere asla vermeyin, geri alamayabilirsiniz. Sağlığınızı tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Astromeri,

04.04.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s