31 Mart günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün 14:43’e kadar Ay boşlukta olacaktır.

Bugün öyle böyle değil baya sert bir gündeyiz. İki malefik yani kötücüller dediğimiz Mars ve Satürn Kova burcunda kavuşuyorlar. Kavuşmakla yetinmeyip uzaktan Boğa’daki Uranüs ile sert kontak kuruyorlar. Kısacası çok tehlikeli bir gün. Her anlamda! Haftalık videoda detayları dinlemişsinizdir tekrardan yormuyorum sizi. Ayrıca Nisan 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Ay, boşluktayken iletişim problemleri yaşanabilir. Mesajlarınız havada kalabilir. Sonrasında ailevi konularınız gündemde olacaktır. Desteğinize ihtiyaçları olabilir.

BOĞA

Ay, boşluktayken finansal işlemlerinizde gecikmeler veya yanlışlıklar yaşanabilir. Sonrasında ise daha pozitif ve duygusal bir akşama ilerliyorsunuz. Güzel haberler yakın.

İKİZLER

Ay boşluktayken, ani kararlar almamaya dikkat edin. Düşündüğünüz şey yanlış olabilir. Sonrasında finansal konularda gelişmeler olabilir. Geliriniz düzelebilir.

YENGEÇ

Ay boşluktayken yeni bir işe başlamayın. Gecikmeler olabilir. Eskileri tamamlayın. Sonrasında enerjiniz yerine geliyor. Mutlu bir akşamdasınız.

ASLAN

Ay boşluktayken kendinizi bir şeyin olması için zorlamayın. Zaten şansınız açık kendinizi stres yapmayın. Akşam ise psikolojik olarak yorgun olabilirsiniz.

BAŞAK

Ay boşluktayken, kariyer hayatınızda belirsizlikler baş gösterebilir. Sabırlı olmak tek çözüm. Sonrasında şansınız her konuda açılıyor. Pozitif haberler gelebilir.

TERAZİ

Ay boşluktayken, eğitimle ilgili işler yavaş ilerleyebilir. Evraklarınızı, projelerinizi kontrol edin. Akşamla birlikte geleceğinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konular oluşabilir.

AKREP

Ay boşluktayken, bankacılık işlemleriniz havada kalabilir. Paranızı kontrol edin. Hata olmasın. Sonrasında pozitif bir akşama giriyorsunuz. Umutlarınız gerçek olabilir. Rüyalar çıkabilir.

YAY

Ay boşluktayken, sevdiğinizle iletişim kurmak zor olabilir. Oluruna bırakmanızda fayda var. Akşam ise maddi olarak beklentileriniz varsa olumlu sonuçlanabilir.

OĞLAK

Ay boşluktayken, işlerinizi toparlamak zor olabilir. İşinizi uzatan süreçler karşınıza gelebilir. Akşam ise romantik anlarda olacaksınız. Sevdğiniz sürprizler yapabilir.

KOVA

Ay boşluktayken, gerek çocuğunuzla gerek sevdiğinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sonrasında çalışma hayatınız gündeme gelebilir. Duygusal olarak her şeyin kötüsüne odaklanmamalısınız.

BALIK

Ay boşluktayken, eksik işlerinizi tamamlamak verimli olacaktır. Bu evinizle ilgili bir konuda olabilir. Akşam şanslı bir Balık burcu var. Sevdiğinizle tutkulu bir zamanda olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s