30 Mart günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Sert etkili bir gündeyiz. Ayrıca bugün Mars Kova burcuna geçiyor. Burcunuza etkileri günlük burçtadır. Nisan 2020 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Çevrenize karşı sert bir iletişim tonunuz olabilir. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar çevrenizde kendinizi göstereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu yaptığınız kariyer başarısı da olabilir. Enerjinizi arkadaşlarınızın sorunları için harcayabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz.

BOĞA

Maddi olarak garantilemek istediğiniz ne varsa bugün halledin. Mars Kova burcuna bugün geçiyor. 13 Mayıs’a kadar enerjinizi iş hayatınıza ayırabilirsiniz. Çok savaşmanız ve dil dökmeniz gereken bir dönemden geçebilirsiniz. Yılmadığınız takdirde kazanan siz olacaksınızdır.

İKİZLER

Sizler için bir nebze daha olumlu bir gün olacak. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar enerjinizi seyahatlerinize ayırabilirsiniz. Spora başlamayı düşünebilirsiniz. Profesyonel olarak yapıyorsanız zaferler elde edebilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili evrak işleriniz vakit alabilir. Yüksek öğrenimde gece gündüz çalışarak bitirmeniz gereken şeyler olabilir.

YENGEÇ

Ruhsal olarak bugün gergin hissedebilirsiniz. Mars Kova bugün burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar mevcut rahatsızlığınız varsa belki bir ameliyat kararı doktorunuz tarafından size bildirilebilir. Ruhen kendinizi özgürleştirmek, kimseye hesap vermemek isteyeceğiniz bir dönemden geçeceksiniz.

ASLAN

Diğer burçlara göre biraz daha şanslı başlayanlardansınız. Ayrıca bugün Mars Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar sevdiğinizle tutkulu bir dönem içinde olacaksınız. Enerjinizi ilişkinize ve evliliğinize ayıracaksınızdır. Bazen karşı tarafın özgürlük arzusu ağır basabilir. Kıskançlıklar yapmak yerine onun isteklerine kulak vermelisiniz.

BAŞAK

Kariyerde bir anlık vereceğiniz tepkiler sizi zora sokabilir. Bugün, Mars Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar çalışma koşullarınızdaki stres sizi ruhsal ve fiziksel olarak yorabilir. Fazla hırs yapıp kendinizi bu dönem ihmal etmemelisiniz. Zaten siz emek verdikçe karşılığı kat kat gelecektir.

TERAZİ

Pozitif başladığınız bugün içinde enerjinizi düşüren kişilerden uzak durun. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar enerjinizi çocuklarınıza harcayabilirsiniz. Bu dönem size ihtiyaçları olabilir. Aşk hayatınızda ise tutkulu bir süreç içerisinde olacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki elektrik yüksek olabilir. Sadece kafanıza buyruk, özgür tavırlarınız onun tarafından hoş karşılanmayabilir.

AKREP

Bugün borçlarınızı, kredilerinizi kapatmayı ihmal etmeyin. İleride sıkıntı olabilir. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar enerjinizi anneniz, babanız için ayırabilirsiniz. Sizlere ihtiyaçları olabilir. Bazılarınız özgürleşme arzusuyla ailesiyle evlerini ayırmaya karar verebilir.

YAY

İlişkinizde bir şeyi çözmek istiyorsanız tek yapmanız gereken konuşmak olmalı. Konuştukça her şey çözülecektir. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar iletişim yönünüzün çok aktif olduğu bir dönemde olacaksınız. Gerek iş gerek eğitim hayatınızda her şeye siz yetişmeye çalışabilirsiniz. Kardeşlerinizle sorunlar olabilir.

OĞLAK

Bugün çalışma hayatınızda sorumluluklarınız size ağır gelmeye başlayabilir. Ayrıca duygusal olarak karşıdan net bir tavır görememek sizi sıkabilir. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar para kazanmak için savaşmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Verdiğiniz emeklerin karşılığını ise gelecekte alacağınızdan emin olun.

KOVA

Bugün aslında sizlerin şansı çok açıkken gündemin sert olması bunu gölgeleyebilir. Aşkta güzellikler var. Mars Kova burcuna bugün geçiyor. 13 Mayıs’a kadar hayatta istediklerinizi elde etmek için güzel zamanda olacaksınız. Bazen agresif olsanız da bu hırslı yapınızdan kaynaklanacaktır. Aşk hayatınızda tutkulu bir süreçte olacaksınız. Çekiciliğiniz baş döndürebilir.

BALIK

Ailevi meseleler bugün vaktinizi alabilir. Mars bugün Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar tek savaşınız kendinizle olabilir. Sürekli kendinizi yermek, olumsuza odaklanmak sizi yapmak istedikleriniz için engelleyebilir. Psikolojinizi artık değiştirme zamanı, kendinizle barışmanız gereklidir. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s