21 Mart günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Ay, bugün 15:33’e kadar boşlukta, günün büyük kısmında belirsizlikler hakim olabilir.

KOÇ

Sabah dostlarınızla fikir ayrılıkları olabilir. Günün ikinci yarısıyla itibaren geçmiş tekrardan karşınıza gelebilir. Bu eski bir gönül ilişkisi olabilir.

BOĞA

Sabah durgun olabilirsiniz. Ögleden sonra şansınız çok açılıyor. Çevrenize kendinizi ispatlayacağınız bir gündesiniz.

İKİZLER

Seyahatler konusunda gecikmeler sabahla beraber olabilir. Farklı eğitimlere merak duyabilirsiniz. Öğleden sonra geleceğinize dair planlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Finansal işlemlerinizde sabah sorunlar oluşabilir. Öğleden sonra pozitif bir zamandasınız. Mutlu olacağınız haberler yolda.

ASLAN

Sevdiğinizle diyalog kurmada sabah zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra ise parayla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Çalışma hayatınızda gergin bir sabah olabilir. Öğleden sonra ise ilişki hayatınızda müjdeler sizi bekliyor. Romantizm hakim olabilir.

TERAZİ

Sabah saatlerinde sevdiğinizden, çocuğunuzdan haber alamamak sizi zora sokabilir. Öğleden sonra ise duygusal olarak pozitif bir dönem olabilir.

AKREP

Ailenizle ilgili netlik kazanmayan durumlar can sıkabilir. Öğleden sonra ise bambaşka şanslı bir Akrep burcu var. Aşkta da müjdelere hazır olun.

YAY

Sabah haberleşmede, iletişim kurmada sorunlar olabilir. Mesajlar havada kalabilir. Öğleden sonra evinizle, ailenizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz.

OĞLAK

Sabah yapacağınız bankacılık işlemlerinde sorun olabilir. Öğleden sonra kardeşleriniz, gündeme gelebilir. Güzel haberler alabilirsiniz.

KOVA

Güne enerjiniz yüksek başlasınız da netleşmeyen meseleler düşündürtebilir. Öğleden sonra para kaynaklarınız, geliriniz aklınızı kurcalayabilir.

BALIK

Sabaha keyifsiz, yorgun başlasanız da günün devamında şansınız dönüyor. Hiç ihtimal vermediğiniz bir konuda güzel haber gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s