4 Mart günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Ay, 05:19-07:25 arası bugün boşlukta kalıyor. Ayrıca bugün, halen devam eden Merkür retrosu burç değiştiriyor. Balık burcunda bugün Kova burcuna geçen Merkür, 10 Mart’a kadar retro hareketini sürdürecek. Detaylar burcunuzun içindedir.

KOÇ

Günün genelinde evinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Aile bireyleriyle ilgili haberler alabilirsiniz. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar dostlarınızın, çevrenizdekilerin arkanızdan konuştuklarına dair duyumlar alabilirsiniz. Duyduklarınıza hemen inanmayın yalan olabilir.

BOĞA

Eğitimle ilgili konularınızda haberler alabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili konular gündeme düşebilir. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar kariyer hayatınızda işler yavaş ilerleyebilir. Retrodan önce başvurduğunuz bir iş varsa bu dönem olumlu haber gelebilir.

İKİZLER

Gelirinizi ilgilendiren konularda haberler alabilirsiniz. Bu gelişmeler psikolojik olarak da sizi yükseltecektir. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar seyahatlerinizde rötarlar yaşayabilirsiniz. Akademik hayatınızdaki işlerinizde zihninizi toparlamak zor olabilir.

YENGEÇ

Bugün sizler için haftanın başına göre daha olumlu olacaktır. Sabah güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar finansal işlemlerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Kredi kartlarınızla ilgili problemler olabilir. Alışverişlerde kopyalanma ihtimali olabilir. Ayrıca bu süreçte internetten bir şeyler satın almasınız iyi olur. Miras konunuzla ilgili size aldatıcı bilgiler söylenebilir. Hemen inanmayın.

ASLAN

Güne melankolik bir başlangıç yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızdaki gelgitler enerjinizi azaltabilir. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar partnerinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili kulağınıza gelen her bilgiye inanmayın. Gerçekliğini ona sorun.

BAŞAK

Bugün sizler şanslı başlangıç yapıyorsunuz. Hatta önemli konularınız için sabah saatlerini tercih etmek daha iyi olacaktır. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar çalışma hayatınızda işlerinizde sorunlar çıkabilir. Her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz. Sağlığınıza dair bir teşhis alırsanız hemen inanmayın. Sonuçlar veya doktorun teşhisi yanıltıcı olabilir.

TERAZİ

Bugün sizler iş hayatınızda aktif olabilirsiniz. Çalışın veya çalışmayın her türlü geleceğinize dair aklınızda soru işaretleri olabilir. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar aşk hayatınızda iletişim kopuklukları yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle fikirleriniz uyuşmayabilir. Onun hakkında size söylenenler dedikodudan ibaret olacaktır. Çocuğunuz da size karşı tepkili ve anlayışsız olabilir.

AKREP

Akademik hayatınızda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yurt dışı işlemleriniz, evraklarınız varsa sabah bitirmenizde fayda var. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar ailevi konularınızda sorunlar yaşanabilir. Herkes birbirini yanlış anlayabilir. Bu dönem evle ilgili bir kontrat imzalayacak veya kaparo yatıracaksanız iki kere her şeyi kontrol edin. Hatalar meydana gelebilir.

YAY

Parayla ilgili bir gündeminiz olabilir. Unuttuğunuz ödemeler karşınıza gelebilir. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar elektronik aletlerinizde bozulmalar olabilir. Özellikle haberleşme için kullandıklarınız sorun yaratabilir. Bilgileriniz kaybolabilir. Eğitim hayatınızda her şeyi çok dikkatli okuyun. Zihniniz dağınık olacaktır.

OĞLAK

Evlilik ve ilişki konularınızda bugün sabah yapıcı bir süreçte olabilirsiniz. Yaraları açmak yerine empati yaparak sarmayı denemelisiniz. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar finansal işlemlerinizde dikkati olmalısınız. Paralarınız başka hesaplara gidebilir. Kredi kartlarınız kopyalanabilir. Para çekerken kartınız ATM’de kalabilir. Kısacası paranıza dikkat etmelisiniz.

KOVA

Güne iş hayatınızdaki gelişmeler damga vurabilir. Öğleden sonra ise sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar yeni bir şeye adım atmamanızda yarar var. Zihniniz bulanık olacağından doğru kararlar veremiyor olabilirsiniz. Dobra olmak isterken söyledikleriniz kalp kırıcı olabilir.

BALIK

Sizler mutlu ve şansı açık olarak güne başlayan burçlardansınız. Aşkta özellikle sabah saatlerinde yüzünüz gülebilir. Merkür retrosu bugün Kova burcuna geçiyor. 10 Mart’a kadar sağlığınızla ilgili durumlar söz konusu olabilir. Eğer ki bir teşhis alırsanız hemen inanmayın. Sonuçlar yanıltıcı olabilir. Retro sonrasında tekrardan başka bir görüş alın. Geçmişteki sevgiliniz tekrardan karşınıza ansızın çıkabilir.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s