Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayına enerjik ve şanslı bir giriş yapıyorsunuz. Ayın başında seyahatleriniz gündemde olabilir. Beklediğiniz olumlu haberler ulaşabilir. Akademik konularda işi olanlar ya da öğrenciler beklediğinizden daha güzel sonuçlar alabilirsiniz. Kariyer konularında da güzel şeyler olabilir. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması dostlarınızla aranızda gerginlikler yaratabilir. Herkes sizin gibi temiz kalpli olmayabilir her şeyi herkese anlatmayın. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması ile sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Beklemediğiniz bir sağlık problemiyle karşılaşabilirsiniz. Eski bir rahatsızlık da nüks edebilir. Ofiste de gerginlikler olabilir, ani tepkiler vermeyin. Evcil hayvanı olanlar da dikkat etsin.

Şubat ayına başladığınızda psikolojik olarak toparlanmış, daha huzurlu biri olarak hayatınıza devam ediyorsunuz. Sürekli geçmişe takılmak durduk yere ruh halinizi düşürüyordu. Bu ay bu huyunuzdan vazgeçip, artık kendim için yaşarım diyeceksiniz. Çok da iyi edeceksiniz çünkü sağlık problemleriniz de bu ay güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişteki ilişkinizden haber alabilirsiniz. Unutmayın geçmişe dönmek yoktu bunu hatırlayın. Kariyerde de yine bu ay hayırlı haberler alabilirsiniz. Maddi konulara enerjinizi harcayabilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek için kendinizi gerektiğinden fazla yorabilirsiniz. 19 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Sizin döneminiz başlıyor, mumları üfleme vakti!

Mart ayında güçlü enerjini devam ediyor. Kendinize güveniniz tam, adeta ışık saçıyorsunuz. Bu ay sezgilerinize güvenin. İçinizdeki ses doğru söylüyordur. 5 Mart’ta Merkür retrosu başlıyor. Sizin burcunuzda gerilemeye başlayan Merkür özellikle bu güzel ve şanslı enerjinizi düşürmeye çalışabilir. Kendinizle ilgili sorgulamalara başlayabilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmalarına başlayabilirsiniz. Merkür burcunuzda gerileyeceği için garanti olmayan hiçbir işin altına girmeyin.

Nisan ayı hala unutamayacağınız kadar güzel bir görkemle geliyor. Parlıyorsunuz, özellikle yalnızsanız gözler üzerinizde olabilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Maddi olarak çok güçleneceğiniz bir ay olacak. Beklediğinizden daha fazla kazançlar sağlayabilirsiniz. Ailenize vaktinizi harcayabilirsiniz. Bu ay ev değiştirmek isteyenler de olabilir.

Mayıs ayında iletişim trafiğiniz çok yoğun olacak. Çalışanlar fazla mesaiden dolayı yorgun düşebilirsiniz. Telefonlarınız hiç susmayabilir. Bu ay yine entelektüel tarafınızda ön planda olacak. Okuma ve yazmaya vakit ayırabilirsiniz. Eğer yazma yeteneğiniz varsa mutlaka bu yeteneğinizin üstüne düşün. Kardeşinizle veya akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz.

Haziran ayında yavaş yavaş aşk hayatınız hareketleniyor. Çocuğu olanlar tüm enerjisini onlara harcayabilir. Aile ve ev konuları yine gündeminizde olacak. Belki ailedeki bir bireyin sağlık problemi için çaba sarf edebilirsiniz. Ailenize yeni bir birey de katılabilir. Bu ay daha çok vaktinizi evde geçirip dinlenmek isteyebilirsiniz. Ayın son haftası şansınız açılıyor.

Temmuz ayı en şanslı olacağınız ay olsa da dikkat etmeniz gereke çok şey olacak. Aşkta şansınız çok açık, aslında hayatınızın her konusunda şans var. Çocuğu olmayanlar deneyebilir ya da çocuğuyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Fakat şimdi dikkat edilmesi gereken noktalara geliyorum. 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması tam da bu konuların üstünde oluşuyor. Oysa ki şansınız çok açıkken, bu tutulma ve 8 Temmuz Merkür retrosunun başlaması biraz şansınızı sekteye uğratabilir. Merkür retrosu başladığında önce sağlık konularında ve ofis ortamında aksilikler yaratsa da, daha sonra aşk ve çocuk konularında şansınızı azaltabilir. Partnerinize hemen tepki vermeyin. Önce işin aslın öğrenin. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması tekrardan dostlarınızla ilgili tercihlerde tekrardan düşünmenizi sağlayacak. Beklemediğiniz kişilerden ummadığınız davranışlar görebilirsiniz. Bu dönem sosyal yardım kuruluşlarında boy gösterebilirsiniz. Ayın son haftasıyla beraber evlilik konularında şansınız açılıyor.

Ağustos ayında sağlığınız ve psikolojik durumunuzda çok daha iyi gidiyor. Özellikle ofis ortamında başarılarınız konuşulabilir. Güzel teklifler alabilirsiniz. Ayın son haftasıyla beraber evlilik konularında şansınız açılıyor. Sorunlarınız varsa çözüme kavuşturabilirsiniz.

Eylül ayında tek taşlara hazır olun! Uzun süredir ilişkisi olanlar artık bu durum ciddiyete dökülebilir. Yalnızlar da gözünü dört açsın bu ay yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ortak iş açmış Balık burçları ise çok güzel kazançlar elde edebilir. Yeni projelerle işinizi büyütebilirsiniz. 14 Eylül dolunayında burcunuz sert etkiler alıyor. Her konuda dikkatli olun. Partnerinize karşı tepkilerinizi sakin bir şekilde ifade edin. Biraz tansiyonu yüksek bir dolunay olabilir.

Ekim ayında seyahatleriniz ve borçlarınız gündemde olacak. Özellikle uzun zamandır kapatamadığınız borçları bu ay sıfırlayabilirsiniz. Maddi anlamda yakınlarınızın da desteğini alabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa bu ay ameliyat konusu gündeme gelebilir. Ama en güzeli bu ay içinde bir sevinç olacak, olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayı özellikle yüksek öğrenimde eğitim görenler için bekledikleri gelişmeleri yaşayacakları bir ay olacak. Aya pozitif başlıyorsunuz. Yeni eğitimlere merak salabilirsiniz. Özellikle astroloji, felsefe gibi konular ilginizi çekebilir. Seyahatler planlayabilirsiniz. Fakat Merkür retrosu boyunca seyahatlerinizde çok dikkatli olun. Bavul, cüzdan, pasaport gibi şeylerinizi yanınızdan ayırmayın. Rötarlar can sıkabilir.

Aralık ayında kariyer konularında şansınız açık. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Yöneticiniz sizinle ilgili gelecek planlarını anlatabilir. İşe başvurmak için de ideal bir zaman. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter’in etkisiyle şansınız uzun süreli olarak açılıyor. Sosyal ortamlarda aranan insan olabilirsiniz. Yaşam enerjiniz artıyor. Beklemediğiniz kadar olumlu bir yıl olacak karşınızda, 2020’yi iyi değerlendirin. Dostlarınız hayatınızın her alanında size yardımcı olabilir. Büyük faydalar sağlayabilirsiniz. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Yalnız 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması bu konularda biraz aksaklıklar yaratsa da, sonrasında her şey düzelmeye başlayacak.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s