Merhabalar,

Kasım ayında neredeyse 2 günde bir yazı yazar oldum. 🙂

Yukarıdakiler yerinde durmuyor, cidden takip etmekte zorlanıyoruz.

Ama bu yazı daha pozitif ve güzel olacak. Hislerime göre artık okurken, bir gözünüzü kapatıp aman yine ne çıkacak karşımıza diyorsunuzdur. 🙂

Jüpiter zaten Yay’a geçti ama onun olumlu enerjisini hissedemeden yine karıştı ortalık 🙂

Güneş Yay burcunda gayet destekleyici ve olumlu şeyler getirecektir hayatımıza, bu net bilgidir.  Tabii ki 7 Aralık’a kadar Merkür retrosu yüzünden bunu hissedemeyebiliriz. Ayrıca 23 Kasım İkizler dolunayı da bu etkiyi biraz gölgeleyecek.

Güneş Yay burcundayken adeta hayatınızın olumlu yönlerini size göstermek ister. Yeni bir yaşam enerjisi olur içinizde. Çok olumsuz bakarken hayata, bir anda fark edersiniz ki aslında tek bir konu yüzünden diğer her şeyi olumsuz olarak algılamışsınızdır. Mutsuz olmanız sadece tek bir sebeptendir ama size tüm hayatınız berbat geçiyormuş gibi gelir. Güneş, Yay’a geçince ve tabii ki Jüpiter’in desteğiyle de bu algıyı yavaş yavaş kıracaktır. Şükretmeyi, elinizdekilerle aslında mutlu olabileceğinizi göstermek ister. Seni bir kişi sevmedi, aşık olmadı diye neden tüm hayatını mahvediyorsun ki der. Sağlığın yerinde mi, ailen hayatta mı, işin gelirin iyi mi bunları hiç düşündün mü der. Ama o demeden ben size biraz farkındalık yaratması açısından, olumsuz olaylara bu şekilde yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Yurt dışı ve yurt içi seyahatler gündemde olabilir. Bir anda ufak bir kaçamak yapmak iyi gelebilir deyip, kendinizi yollarda bulabilirsiniz. Bazen de aklınızda yokken bile iş için uzak bir yere gitmeniz gerekebilir.

Hukuki işleriniz yine bu dönemde gündemde olabilir. Ayrıca dini konulara da vakit ayırabilirsiniz. Ruhsal olarak arınmak için Güneş destekleyecektir.

Astrolojiye ve felsefeye yönelebilirsiniz. Evreni anlamak için araştırmalar yapabilirsiniz. Bu dönem değişik bir boyutta evrene bağlanırız. Merkür düz harekete dönünce bunu daha iyi anlayacaksınız. Adeta düşünce gücüyle olayları kendinize çektiğinizi fark edeceksiniz. O yüzden pozitif şeyler düşünün ki, kendinize çektiğiniz şeyler olumlu olsun.

Bu görünüm özeti aslında şudur: “Mutluyum, mutlusun, mutlu”. Pozitif olmak bulaşıcıdır bence bir deneyelim derim. 🙂

Tabii ki Yay’lara doğum gününüz kutlu olsun demeyi unutmuyorum.

Bakalım Güneş her burcu hangi konuda destekleyecek hepsini aşağıda bulabilirsiniz. Merkür retrosu bitince bu etkileri hissedebilirsiniz, unutmayın 😉 Yükseleni de okumayı ihmal etmeyin. 🙂

KOÇ: Seyahatleriniz gündemde olabilir. Daha pozitif bir enerji hakim olacak. Astroloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir. Üniversite ile ilgili konularda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Davanız varsa lehinize sonuçlanabilir.

BOĞA: Para konularında aradığınız desteği bulabilirsiniz. Kredi başvurusu veya borçlanmak için retronun bitmesini bekleyin. Negatif ruh halinizi değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mutluluk yakın!

İKİZLER: İlişki ve evlilik konularında artık daha net önünüzü göreceksiniz. Dargın olanlar ilişkisini güçlendirip tekrardan yola devam edebilirler. Ortak iş açmışlar varsa güzel gelirler veya girişimler yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Kendinizi sağlıklı ve zinde hissedeceksiniz. Duygusal olarak depresif ruh halinizden eser kalmayacak. Mutlu ve pozitif gelişmelerin olacağı bir dönem geliyor. Ofis ortamında başarılarınız konuşulabilir.

ASLAN: Aşk hayatınızda sizi kimse tutamayacak! Retro bittikten sonra bunu iyi hissedeceksiniz. Çocuk yapmayı planlar varsa bu dönem deneyebilirler. Şansım yok dediğiniz konu ne ise olumlu gelişme yaşayacaksınızdır.

BAŞAK: Ailenizde ne sorun varsa bu dönem çözülebilir. Aile bağlarınızı güçlendirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev bakmak ya da evinizde dekor değişikliği yapmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ: İletişiminizin yoğun olacağı bir dönem olacak. İnsanlar telefonla ya da maille sürekli sizlerden bir şeyler isteyebilirler. Özellikle kariyerde sakın tepki vermeyin, yoğun çalışmanız size ileride güzel gelişmeler sağlayacak.

AKREP: Jüpiter ile birlikte sizlerin maddi konuları düzelecek derken üstüne bir de Güneş ben de arkandayım diyor. Retro sonrası çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Beklediğiniz paralar gelebilir. Yatırım yapabilirsiniz.

YAY: İyi ki doğdunuz! 2019 sizlerin senesi pasta üflerken mutlaka dilek tutun! Gerçekleşmesi çok muhtemel! Bu dönem hem fiziksel hem psikolojik olarak güçlü olacaksınız. Kendinizde değişiklikler yapabilir, yeni bir imaja bürünebilirsiniz.

OĞLAK: Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak da geçmişi arkada bırakıp, yeni bir sayfa açacaksınız. Bu ruhsal toparlanma size çok iyi gelecek. Kişisel gelişim çalışmalarına katılabilirsiniz.

KOVA: İyi ki dostlarım var diyeceğiniz bir dönemdesiniz. İhtiyaç duyduğunuzda en büyük desteği onlardan göreceksiniz. Sosyal ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Şansınız açık, gelişmelere siz bile inanamayabilirsiniz.

BALIK: Kariyer kariyer kariyer! Artık kariyerinizde beklediğiniz gelişmeler karşınıza çıkacak. Jüpiter ile birlikte iş hayatında dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Çalışmıyorum diyenler hayaliniz ileride neydi? Şimdi eyleme geçin durmayın, şansınız açık!

4 thoughts

  1. Merhaba ben Pervin sizi izlerken ya da okurken kendim gibi hissediyorum çok garip.. yay burcuyum ve kafam çok karışık bazı şeyleri netleştirmeye ihtiyacım var😔

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s