Merhabalar,

Kasım geldi pek de karışık geldi. 🙂

Mesela Venüs 16 Kasım’da düz harekete dönecek diye sabırsızlıkla beklerken, 17 Kasım’da hooppp Merkür gerilemesi başlıyor. Bir retro biterken bir retro başlıyor. Hakkımızda hayırlısı 🙂

Haydi biz baştan genel bir bakalım bizleri neler bekliyormuş.

6 Kasım’da uzun süredir gerileyen Uranüs, Boğa’dan çıkıp Koç’a geri dönüyor. Retro hareketine bir süre bu burçta devam edecek.

7 Kasım’da bir yeniayımız var. 15 derece Akrep burcunda oluşacak yeniay akşam saat 19:01’de meydana gelecek. Yeniaya haftalık burç yorumları videosunun içerisinde değineceğim. Biliyorsunuz o akşam 19:30’da instagramda canlı yayın yapacağım. Herkes haritasını hazırlasın.

8 Kasım’da tüm burçlara pozitif bir 13 ay yaşatacak Jüpiter’imiz Yay burcuna en sevdiği yere geçiyor. Videosunu zaten dinlediniz, dinlemeyenler linke tıklayarak dinleyebilir. JÜPİTER YAY BURCUNDA! 08.11.2018-02.12.2019

16 Kasım’da Mars uzun zamandır çıkamadığı Kova burcundan çıkıyor ve Balık burcuna geçiyor. Bu nedir ne değildir yazı olarak tarih yakınlaştığında yükleyeceğim.

16 Kasım’da Ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına (eksenine) geçiyor. Bu çok kısa hemen anlatılacak bir şey değil, siz geçtiğini bilin ben tutulmalar döngüsünde ayrıntılı değineceğim bu konuya.

Güzel haber 16 Kasım Venüs düz harekete geçiyor. Estetik için bekleyenler kolları sıvayın diyeceğim ama bu tamamen yeni bir operasyonsa sıvamayın. 🙂 Çünkü 17 Kasım tarihinde Merkür retrosu başlıyor. Yani yeni bir şeye başlanmaz. Yeter artık akıl sağlığımızla mı oynuyorlar diyorsunuz haklısınız. Eğer ki güzellikle ilgili şey yeni bir olay değil, kontrol ya da ekleme çıkarma gibi bir şeyse yapın. Ama sıfırdansa çok garanti veremiyorum. 🙂 [Buraya hemen gelen sorular üzerine ekleme yapıyorum. Merkür retrosu yeni ve karar alma mekanizması kısmına bakar. Yani siz estetik randevunuzu önceden almış ya da planlamışsanız tabii ki yaptırın. Ama durup dururken ben bir gidip estetik yaptırayım derseniz, Merkür retrosunda yeni bir girişim olmaz. Bu ince ayrıntıya dikkat edelim. Ne zaman kararlaştırdınız? Bu kısım önemli gerisine takılmayın. 🙂 ]

Merkür demişken evet kendisi Yay burcunda retrosuna 17 Kasım’da başlıyor. Bu sefer video değil, yazı olarak ekleyeceğim. Ben retro yazısını yükleyene kadar ilişkilerle ilgili sakın “Kasım’da aşk başkadır” moduna girmeyin. 🙂 Bir sürü şey söyleyeceğim çünkü. İsteyen yine hobi olarak o moda girsin ama sonra beni beklemediğiniz için üzülmeyin 🙂

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçecek. Yani mumlar artık Yay burçları için üflenecek. Bunun tabii ki bir yazısı olacak.

23 Kasım İkizler burcunda 0 derecede bir dolunayımız var. Sabah saatlerine denk gelecek bu dolunaya da haftalık burç yorumlarında değineceğim.

25 Kasım’da bir retro daha düzeliyor. Neptün gerilemeyi bırakıp düz harekete dönüyor. Neptün zaten sevdiği yerde yani Balık burcunda. Bununla ilgili belki bir yazı ya da bir paylaşım yaparım instagramda.

Baya uzun bir ay yaşayacağız sanki 30 gün değilmiş gibi 🙂

Herkese bol şans diliyorum. 🙂

Sevgiler,

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s