Herkese merhaba,

Geldik Ekim’e!

Peki Ekim nasıl geldi dersiniz? Hoş mu geldi yoksa sıkıntılı mı geldi?

Ayın sonunu atarsak, orta karar geldi diyelim. 🙂

Önce güzel başlıyoruz. Venüs retrosunu saymazsak standart yaşamımıza devam ediyoruz.

Hatta 9 Ekim’de çok güzel bir yeniayımız bile var. Hem de Terazi burcunda çok güzel kavuşuyor Ay ve Güneş! 4 günle kaçırdık daha da güzel olabilirdi hatta aşk hikayeleri bile yazardım. Ama 5 Ekim’de Venüs retroya başladığı için bu yeniayı çok ballandırarak anlatamayacağım. Kötü değil asla! Yine ilişkilerde güzel gelişmeler olacak o net bilgi. 🙂 Ah bir de Venüs düz olsaydı kimseyi bekar bırakmazdım ona üzülüyorum. Yeniay ile ilgili detaylı bilgi 08-15 Ekim haftalık videonun içinde olacak aman kaçırmayın. 🙂

10 Ekim’e geldik mi Merkür Akrep burcuna geçiyor. Yazı olarak kendisini yükleyeceğim.

23 Ekim’de Güneş de Akrep burcuna geçiş yapıyor. Mumlar hazırlansın Akrep’lerin doğum günü başlıyor. Tabii ki bir yazıyı hak ediyor.

Bu yazıları yazdıktan sonra umarım Aile Bakanlığı’ndan uyarı almam. 🙂 Toplumun aklına neler sokuyorsun öyle diye 😉 Venüs retro ve Venüs-Akrep yazılarından pek farkları olmayacak.

24 Ekim! İşte ne dilimin ne de elimin anlatmaya el verdiği tarihe geldik. Boğa burcunda 1 derecede sevimsiz hiç haz etmediğim bir dolunay oluşacak. Birçok kontağı olacak. Uranüs ile kavuşumu yetmezmiş gibi, Satürn uzaktan çomak sokmaya çalışacak. O da yetmezmiş gibi retro Venüs, Ay düğümleriyle sıkıntılı bir açı da olacak. Bunlar ne demek hepsinin Türkçe mealini 22-29 Ekim haftalık videoda bulacaksınız. Muhtemelen o videoyu dinledikten sonra da beni takipten çıkarmak isteyeceksiniz. 🙂 Tabii ki böyle bir şey yapmayın. 🙂

31 Ekim geldiğinde ise Merkür Yay burcuna geçiyor. Yazısı tarih yaklaşırken yüklenecek.

Yine aynı gün retro hareketine devam eden Venüs Terazi burcuna geri dönecek.

Aslında çok olay yok ama bir dolunay var ki baya bir yoracak. Yukarıda dediğim gibi ayın sonunu baz almazsak aslında iyi bile geçecek.

Herkese bol şans diliyorum.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s