Yaz mevsimini de bitirdik. Ne Yaz’dı ama! Yalnız Temmuz-Ağustos arası iyi denendik. Tutulmalar esnasında en çok “ya sabır” kelimesine sığındık. Bir sürü de gezegen retro muydu tabii ki evet! Ağustos sonuyla beraber Merkür ve Mars’ı düzelttik. Yetmezzz bize Satürn’le gel diyorsunuz değil mi?

Evet müjdemi isterim! 6 Eylül itibariyle Satürn retroyu bırakıyor. 17 Nisan’dan beri geriliyordu bizi de gerim gerim geriyordu. Şimdi alın elinize kalemi onun üzerine de bir çizik atın.

Tutulmalar bitti dedik, retro gezegenler düzeliyor dedik. O zaman Eylül çok kötü olmamalı değil mi? Cevap evettt! Esas şimdi ruhsal olarak rahatlayacağız.

Eylül’e bir hızlıca bakalım. Neler var önümüzde?

6 Eylül’de Satürn düzeliyor. Bir de aynı gün Merkür yöneticiliğini yaptığı Başak burcuna geçiyor. Artık ezberlettim size ama neydi? “Bir gezegen yönettiği burçta pozitif etki yapar” Merkür- Başak yazısı ayrıca gelecek.

Alttaki paragrafı hala aşkta gelişme yaşayamayanlar iyi okusun. Venüs Terazi’yi terk ediyor. Ne demiştim 9 Eylül’e kadar hamlelerinizi yaptınız yaptınız. 🙂

Evet, 9 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aynı gün akşam ise Başak burcunda 17 derecede bir Yeniay oluşuyor. Yeniay nasıl her burcu nasıl etkileyecek 03-10 Eylül haftalık videoda açıkladım. Venüs-Akrep için bir yazı gelecek. Yazıyı daha yazmadım ama 18 yaş altı okumasın derim. 😉

Mars düzeldi demiştik ve gerilerken baya geri gidip Oğlak burcuna dönmüştü. Şimdi ilerliyor ve 10 Eylül’de Kova’ya geri dönüyor. 16 Mayıs tarihinde Mars’ın Kova burcuna geçişini yazmıştım. Sonra retroya başlayınca tabii uzunca bir süre kaldı. Arşivdeki Mars-Kova yazısını okumayanlar tekrardan okusun derim. Yazının linki: 16 MAYIS MARS KOVA BURCUNDA! ÖZGÜRLÜK SAVAŞLARI BAŞLASIN!

22 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Yine yazısı gelecek ilerleyen günlerde.

23 Eylül tarihinde ise Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yani iyi ki doğdun diyeceğiz Terazi’lere! Yazısız olmaz, o da yolda!

25 Eylül’de ise Koç burcunda bir dolunay oluşacak. Bunu haftalık videonun içinde anlatacağım.

26 Eylül’de ise Kiron gerilerken burç değiştirecek. Koç’tan Balık burcuna geri dönecek.

Eylül gündemimiz böyle 🙂 Yukarıya bakınca ben bu yazıları ne ara yetiştireceğim gibi bir soru da sormuyor değilim kendime 🙂 Merak etmeyin uyumam yazarım.

Herkese bol şans diliyorum

Sevgiler,

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s