23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor.

Yani Başak’ların pastalarını hazırlayın! Peki onlar pasta üflerken diğer burçlar nasıl etkilenecek her burç için yazının sonunda bulabilirsiniz.

Genel olarak ele alırsak hayatımızın her alanında biraz detaycı olacağız. Gerek iş gerekse ilişkilerde bu dozu abartırsak karşı tarafı sıkabiliriz. Bu dozajı en iyi ayarlayan Başak’lardır bırakalım onlar yapsın 🙂

Bizler detay derken olayı ajanlığa kadar götürebiliriz aman dikkat 🙂 Şaka bir yana istemeden olsa detaylar canınızı sıkabilir. Unutmayın mükemmel eş, sevgili, yönetici ya da aile yoktur. Bu dönemde mükemmeli arayayım derken eldekinden de olmayın derim.

Sağlık konuları da gündemde olacaktır. Özellikle şifa arayanlar varsa sağlığının güçlendiğini hissedebilirler.

Şimdi geçelim burçlara tabii ki yükseleni de okumayı unutmadan 😉

Bu etkiler 23 Eylül’e kadar geçerlidir.

KOÇ: Psikolojik olarak daha olumlu hissedeceksiniz. Ofiste olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık olarak da güçlüsünüz.

BOĞA: Aşk aşk aşk! Güzel gelişmeler var bu konularda! Çocuğunuzla ilgili de olumlu şeyler yaşayabilirsiniz. Şansınız her konuda çok açık!

İKİZLER: Aile konularıyla ilgili beklentileriniz varsa olumlu etkiler sizi bekliyor. Ev değişikliği ya da evde dekor değişikliği yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Kardeş ve kuzen ile ilgili konular yaşayabilirsiniz. İletişim kurduğunuz insanlardan destek alabilirsiniz. Özellikle iş konularında gelişme yaşanabilir.

ASLAN: Para para para! Maddi anlamda çok güçleneceğiniz bir dönem! Maaşınız artabilir ya da beklemediğiniz bir para elinize geçebilir.

BAŞAK: Sizler her konuda güçlüsünüz! Ne isterseniz yapın arkanızda büyük bir destek var. Aşk, para, kariyer seçim sizin! Bu gücü kullanın!

TERAZİ: En mutlu dönemlerinizden biri! Psikolojiniz düzeliyor! Sağlığınız da öyle! Geçmişteki biriyle tekrardan ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

AKREP: Çok sosyalleşeciğiniz bir ay sizleri bekliyor. Arkadaşlarınızdan güzel destekler göreceksiniz. Yalnızsanız arkadaş vasıtasıyla biriyle tanışabilirsiniz.

YAY: Kariyer konularında güçleniyorsunuz. Pozisyonunuzda ya da maaşınızda bir artış olabilir. Çalışmayanlar gelecekle ilgili planlar yapabilir.

OĞLAK: Seyahat planları yapabilirsiniz. İyimser ve mutlu olacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Yüzünüz gülecek! Akademik konularda da gelişmeler var.

KOVA: Borçlarınızı kapatacağınız bir dönem sizi bekliyor. Elinize bolca para geçecek ve sıkıntılardan kurtulacaksınız. Miras da gündemde olabilir.

BALIK: İlişki ve evlilik konuları süper! Güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Evlilik teklifleri olabilir. İlişkisinde sorun olanlar çözebilir. Ortaklıklarda maddi gelirler olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s