Merhabalar 😊

20 Ağustos haftası tam da uzun zamandır beklediğimiz bir hafta olacak 😉

Hem Merkür düzeliyor hem de Jüpiter-Neptün kontağı süper bir enerji veriyor.

Bu yazının ana konusu başlıktan anlaşılacağı üzere Jüpiter-Neptün üçgeninin bizlere yaşatacakları 😊

Öncelikle maneviyatınızın çok güçlü olacağı bir hafta olacak. Dilekleriniz ne ise içten dileyin. Dininiz ne olursa olsun ibadetinizi yapın ya da duanızı edin. Evren sizi dinliyor. Size yardım etmek, dileklerinizi yerine getirmek için adeta bir şans veriyor. Bizler için tam da bayram haftasıyken bu görünümün oluşması şaşırtıcı bir tesadüf değil mi?

Bir başka yönüyle bakarsak da aklınıza gelen başınıza gelebilir. Rüyalar çıkabilir. Rüyalarınızı hatırlamak bu dönemde önemlidir çünkü size bir mesaj vermek istiyor olabilirler.

Bu içinize doğan şeyler ya da 6.hissinizin çok güçlü olması bir an sizi korkutabilir. Bir dakika ya medyum mu oldum nedir? Her düşündüğüm gerçekleşiyor diye kendinizi sorgulamayın. Jüpiter-Neptün devrede panik yok!

Özellikle şans bende ne gezer dediğiniz anlarda sihirli bir el size yardım edebilir. Kısacası şansımız açık. Ama yetmez hemen bırakmayız birkaç bir şey daha ver!

Tamam ilişkilerde süper bir hafta olsa mesela? Romantizmi sonuna kadar yaşayacağınız ruh eşimi buldum diyebileceğiniz anlar olsa fena mı olur? Tabii ki süper olur ve olma ihtimali de çok yüksek!

Ruh eşi derken Neptün’ü biraz işin içine katıyorum tabii ki. O kişinin doğru olup olmayacağını içinizdeki ses söyleyecek. Ne arkadaş ne de aile bence onları dinlemeyin. 6.hissinize en çok kulak asmanız gereken zaman dilimidir. Eğer içinize sinmiyorsa ilişki gerçekten de ilerde sonu yoktur. Ama tüm evren karşınızda hayır diyor ama sizin içinizdeki o his onunla mutlu olacağınızı söylüyorsa kendinizi dinlemelisiniz.

Son bir not bu görünümün bir tarafı da çok fazla alkol ve sigara kullanımını gündeme getirir. Aman tatil diye çok içip metabolizmanıza zarar vermeyin.

Herkese dileklerinin kabul olduğu bir hafta diliyorum.

Şansınız açık olsun!

Sevgiler

Astromeri

4 thoughts

  1. merhaba, yazınızı daha şimdi yani 10.10.2018 de okudum.hayretler içinde okudum hem de, bu kadar nokta atışı yorum yapılabilir, ağzınıza sağlık.o hafta boyunca yazdığınız her şeyi tam anlamıyla yaşadım 🙂 fazlası var eksiği yok. olmasını istediğim şeyleri resmen içimden geçirmem bile yetti, anında sonuç aldım. yaşadıklarımın gerçekliği sorgulayarak ve inanmakta zorlanarak geçirdiğim harika bir hafta idi 🙂

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s