Burç yorumlarınızı okurken ilk önce yükselen burcunuzu okuyun. Yükselen burç her zaman daha önemlidir.

KOÇ: Bu hafta bir yoğunluk var ki işlerde sizler bile inanamayacaksınız. Tam sene bitiyor rölantiye alırım diyor olabilirsiniz ama hiç öyle olmayacak. Sizler seneyi çalışarak bitiriyor olacaksınız. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar seyahat planlarınızda aksamalar olabilir. Ayrıca üniversite öğrencileri sınav veya tez döneminde ise yazılanların iki kere kontrol edilmesini tavsiye ederim.

BOĞA: Enerjinizi ilişkilere harcadığınız bir hafta daha sizleri bekliyor. Bence zaten denemeye devam edin, bu konuda şansınız açık. İlişki durumu netlik kazanmayanlar bu haftadan itibaren ilişkiyi rayına oturtabilir. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar parasal konularda aksilikler yaşanabilir. Yanlış hesaba havale ya da kredi kartınızda şüpheli işlem gibi durumlar yaşanabilir.

İKİZLER: Bu haftaya aklınızda iki düşünceyle başlıyorsunuz. Biri “bu borçlar ne olacak?” diğeri ise “ilişki durumum ne olacak?” hemen cevap vereyim. Artık harcama yapmazsanız evet umut ışığı var ama hiç öyle gözükmüyor. Satürn artık evlilik ve ilişki evinizden çıkıyor yani ilişkide hüsrana son. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar partnerinizle anlaşmazlıklar yaşanabilir, meseleyi uzatmayın.

YENGEÇ: Sizlere hala havada aşk kokusu var. Enerjinizi sevdiğinize ya da çocuğunuza ayırabilirsiniz, Özellikle çocuk sahibi olmak isteyenler varsa hiç beklemesin derim. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar iş ortamında biraz gergin olabilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınızın dediklerini yanlış anlayabilir, gereksiz yere sinirlenebilirsiniz.

ASLAN: Hadi sizlerin de gözü aydın! Satürn aşk ve şans evinizi bıraktı bırakacak. Artık aksilik yok, şanssızlık yok. Bu haftadan itibaren ufak ufak hayatınızın pozitif yönde değiştiğini hissedeceksiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler varsa ay sonuna doğru çalışmalara başlasın. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar partnerinizle didişmemeye dikkat edin.

BAŞAK: Size de ilişkilerde güç kazandığınız bir hafta var diyorum. Bence fotosunu çekin bunun 🙂 Şaka bir yana sizler bu hafta cidden ipleri elinize alıyorsunuz ve ilişkinizin akıbetine karar veriyorsunuz. Şimdi Satürn paşa da geliyor o yüzden o ilişki biter mi yoksa tam tersi ciddiyete mi gider bunun kararı sizlerin elinde. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar ailenizle geçimsizlikler olabilir.

TERAZİ: Ailede otorite sesleri duyar gibiyim. Bu hafta aile içi tansiyonlar yükselebilir, dediğim dedik insanlar canınızı sıkabilir çünkü hesap vermek hiç size göre değil sakin olun. Maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar elektronik aletlerinize dikkat edin. Çaldırma veya bozulma riski hala devam etmekte.

AKREP: Telefonlar susmayacak, mailler arka arkaya gelecek, kısacası iletişimin yoğun olduğu bir hafta sizleri bekliyor. Kendinizle ilgili değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Saç bakımı veya estetik gibi fikirler aklınıza düşebilir. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar paranıza dikkat edin. Cüzdanınız veya kartlarınız gözünüzün önünde olsun.

YAY: Evet nerede partiliyoruz gençler?? Bence bu hafta Satürn’den kurtulmanın heyecanıyla bunu kutlamalısınız 🙂 Kolay değil iki sene kemirdi içinizi kuruttu ama artık bitiyor. Bu hafta ile birlikte zaten modunuz yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar kendinizle ilgili değişiklikler (kuaför vs.) yapmayın, sonuç hüsran olmasın.

OĞLAK: Haftanın sonuna doğru mumlar üflenmeye başlasın sizin döneminiz başlıyor. Oğlak’lar size anlatmam ve tavsiye vermem gereken o kadar çok şey var ki bilemezsiniz. Satürn size geliyor ve hazırlanmanız gerek. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar psikolojiniz ve sağlığınız pek iyi olmayabilir. Sizler için detaylı bir video hazırlayacağım önümüzdeki günlerde.

KOVA: Bekar olanlar için hala bu hafta arkadaş ortamından biriyle aşk yaşama şansı devam etmekte, bilginize. Kova’lar şimdi diyeceklerimi ciddiye alın, bu hafta itibariyle sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz ve bu durum iki sene sürecek benden söylemesi. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar dostlarınızla görüşleriniz uyuşmayabilir, sakin olmakta fayda var.

BALIK: Sizler de bu hafta ile birlikte yavaş yavaş aydınlanma yaşayacaksınız. Özellikle kariyer evinizi terkedecek olan Satürn, iki senedir sıkıntılı geçen iş hayatınızın düzelmesini sağlayacak. Bazı dostlarınıza gönül koyabilirsiniz. Merkür hala gerilemekte ve Cumartesi’ye kadar iş hayatında terslikler olabilir hemen Satürn gidiyor diye aldanmayın.

4 thoughts

  1. Yine nokta atışı yapılmış 😍😍 bu senin yorumların beni her seferinde yok artık nasıl biliyor bu kız dedirtiyor :)) düzelt şu ilişki evimizi meriçimmmm 😂🙈

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s