Eylül’e hoşgeldik! Hoş geldik çünkü o Ağustos bitti peşimizi bıraktı ve artık kafalar daha sağlam. Merkür retrosu bile olsa bu ay, bir Ağustos değil öyle bir ay geçirdik. Gerek ruhsal gerek fiziksel çok yıprandık. Ama biliyoruz ki bitti 🙂

1 Eylül dedik mi zaten gezegenler de bunu hissettirecek. Daha ilk gün Mars-Jüpiter güzel kontağını yaşayacağız. Bu bize hem enerji hem şans verecek. O üstümüzdeki kara bulut gidecek. Bakın Jüpiter retro olsa bile o Mars hala İkizler’de malefik derecede olsa bile bu görünüme muhtaç olur olduk. Benim düşüncem ayın 1’i dedik mi uyandığımızda bunu hissedeceğimizdir. Resmen bir enerji akışı olacak. Güzel gelişmeler geliyor bunu hissedeceğiz. Hangi konuda adım atacaksan ayın başında atalım Mars, bu görünümde öncü burçtaki bir Jüpiter’i görüyorsa harekete geç demektir.

Eylül ayının en önemli gündemi Merkür retrosu olacaktır. Retro önce Terazi burcunda başlayacak ve sonra Başak burcuna geri dönüp devam edecek yani 2 burçta Merkür retrosunu deneyimleyeceğiz.  Merkür, 10 Eylül TR saati 06:37’de retro hareketine 8 derece Terazi burcunda başlıyor. 23 Eylül 15:04’te retro hareketini Başak burcuna geri dönerek devam ettirecek. Ve nihayet 2 Ekim 12:07’de 24 derece Başak burcunda Merkür retrosu bitiyor olacak. Şimdi kaba hatlarıyla bakarsak bu retro öncelikle ilişkilere tesir edecek. Sebebi ise Terazi burcunun kalitesinde olacak bu retro direkt “ilişkine bir dön bak” diyecek. Merkür retrosunun en çok magazin konusu olan “eski sevgili döner” konusu belki de en çok bu retro da gerçek olacak. Tabii retronun birçok konusu olacak buna detaylı olarak ilgili video içeresinde bakacağız. Ben sadece şu an genel bir fikir olması anlamında yazıyorum. Ayrıca ilişkilerde bir sorgu sual olacak ki bu da “acaba biz bu ilişkide eşit miyiz?” sorusu olacak. Yani acaba bir taraf daha özveriliyse bu retroda tartışmalar bu konudan çıkabilir. “Bir dakika ya neden hep ben fedakarım?” diyerek adaleti ikili ilişkilerde arayacağız. Dahası ve devamı Merkür retro videosunda olacaktır 🙂

Madem retro başladı hemen evren arka arkaya her şeyi yollasın ki nefes almayalım 🙂 Ama merak etmeyin bir Ağustos değil 🙂 Peki sırada ne var? Tabii ki dolunay! Yine retronun başladığı aynı gün 10 Eylül’de TR saati 12:58’de 17 derece Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın nesi var nesi yok hemen bir bakalım. En azından geçtiğimiz yeniay kadar olmayacak. O yeniay feci Mars etkisi altındaydı burada en azından bu açı aralığı 6 dereceden fazla böyle bir negatif gezegen kontağı çok etkili olur diyemeyiz. Dolunayın ilk kontağı Uranüs’ten geliyor. Bir derece farkla Boğa burcundaki Uranüs’ü gören bir dolunayı severiz. Tabii dolunayla illaki bir karşıtlık her zaman gerginlik olur fakat bu dolunayda güzel açıda bir Uranüs yakalamışsak kullanalım. Dolunayın bir tamamlanma evresi olduğunu düşünürsek bu Uranüs kontağı hayatımızda sürpriz sonuçlar getirecek. Ama korkmayın olumlu açıda olduğundan bu sonuçlar hiç ummadığımız kadar güzel olacak. Balık burcu temasında olması zaten bir duygusal arayışı gösteriyor. Bu nedenle Uranüs sanki bir nebze bu tamamlanma sürecini duygusal hayatta yaşatacak. Flörtler ilişkiye dönebilir veya bitti denilen ilişki bir anda eskisinden tutkulu bir hal alır. Amaaaa neye dikkat? Arka planda Merkür retrosu olacak ve eğer bu ilişki konusu eski sevgilinin geri dönmesi gibi bir mevzu ise aman diyorum. Retroda gelen hemen geri kaçar. O yüzden o gelsin ama siz güvenmek için retronun bitmesini hatta üstüne de bir ay koy öyle güvenin derim. Eski sevgilisi gelenler kısacası hemen kaptırmayın. Eğer yeniyse zaten lafım yok son sürat devam edin. Hatta Ay düğümlerini de görmesi yeni ilişkinin kadersel bir ilişki olacağını gösteriyor. Ama bu ilişkinin ilk yazışması, adım atılması da 10 Eylül retro öncesi olduysa daha iyi olur derim. Etraftaki gezegenlere baktığımızda Merkür-Jüpiter karşıtlığı bir kafa kurcalıyor. Bu da daha yeni başlamış Merkür retrosunun gazıyla duyguları abartıp yanlış kelimeler kullanabileceğimizi gösteriyor. En iyisi susalım negatif bir şey geliyorsa ağzımıza 🙂

Bu sene 23 Eylül TR saatiyle 04:03’te Güneş Terazi burcunda geçiyor. Öncelikle iyi ki doğdunuz Terazi burçları! Işık hızıyla klasik hatırlatmayı yapıyorum. Güneş her sene aynı gün, aynı saat burç değiştirmez. Burç değişim günlerinde doğanlar doğum haritasından Güneş derecesine bakmalıdır. Uzun zamandır burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Sizin doğdunuz sene Güneş hangi burçtaydı o dakikada ona bakmak gerekir. Ücretsiz öğrenmek için tıklayabilirsiniz. Bu sene 23 Eylül 04:03 öncesi doğanlar hala Başak burcu bebekken, 04:03 ve sonrası doğanlar Terazi burcu bebek olacaktır.

26 Eylül’de ise bizleri bir yeniay bekliyor. TR saatiyle 00:54’te 2 derecede Terazi burcunda yeniay meydana gelecek. Şimdi bu yeniayı da övmek isterdim ama bir karşıtlıkla geliyor. O karşıtlığı iyi tahlil edersek gerçekten şanslı başlangıçlar yaşayabiliriz. Ama kolay değil strateji yapmak gerekecek. Çünkü yeniay tam da Koç burcundaki retro Jüpiter ile karşıtlık yapıyor olacak. Neyse ki kontaktaki gezegen Jüpiter de pozitife çevirebileceğiz. Ama en başta ilişkilerde bir duygu dalgalanması yaratmak isteyecek zaten Merkür arka planda halen retro! Jüpiter de abart duygunu diyecek ama abartanlar yeni başlangıcı göremeyecek. Çünkü yanlış ve olurundan gereksiz bir tepki olacak bu. Ama akıllı davranıp bir dakika ya zaten retro aklıma oynuyor bu yeniay da bu şekilde geliyor eğer ben sabırlı olursam, yerinde konuşursam benim ilişkim başlayacak hem de kalıcı olacak demelisiniz. Yani en azından bir ay önceki Başak yeniayında hiç çıkış yolu yoktu bunda ise var. Yeni başlangıçlar ilişki hayatında olursa şaşırmayalım bunun etkisi zaten 15 gün çok aktif olacak eee 2 Ekim zaten retro bitiyor kimse tutamaz. Aşk dolu günler gelsin.

Çünkü 29 Eylül’de Venüs yönettiği burca Terazi burcuna geçiyor. Yani yeniayın stratejisini doğru algılayanlar ilişkinin tadına varacak hatta tadından yenmeyecek o ilişki öyle diyeyim ben size.

Sırada burçlar var bakalım her burcu bu ay neler bekliyor?

KOÇ EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda finansal durumunuzun üstüne düşmeniz gerekebilir. Borçlar veya ödemeler kafanızı kurcalayabilir. Kredi çekmeyi düşünenleriniz harekete geçebilir. Ayrıca biraz enerjiniz de düşük olacak karamsar olmamaya özen gösterin. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar sizlere ilişki ve evlilik hayatında dengesizlikler yaratabilir. Söylenen sözler yalan olabilir. Eski sevgili geri dönebilir ama hemen kaptırmayın. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro iş hayatında işleri aksatabilir. Sağlıkla ilgili bir teşhis alırsanız retro bitince tekrar başka bir görüş alın. Evcil hayvanınıza da dikkat edin. 10 Eylül dolunayı ise psikolojik etkilerle geliyor. Artık Koç’ların kafayı tamamen temizlemesi lazım diyor. Bu dolunayda sizi aşağıya çeken ne varsa bitirin. Önünüzdeki gelişmeler çok sürpriz ve hızlı gelişecek ama önce eskiyi arkada bırakmak gerekli. Biraz da sağlığa dikkat edilmeli. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar partnerinizle olan bağınız güçlenecek fakat Merkür retrosu çok bastıracak sakın her şeyin aslı astarını bilmeden karşı tarafa yüklenip tartışma çıkartmayın. 26 Eylül’deki yeniay ise ilişki hayatında yeni sayfalar açacak özellikle 2 Ekim sonrası bunu hissedeceksiniz. Belki evliliklere giden konular olabilir. Ortaklıkla iş yapanlara da güzel işler gelecektir.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-8-9-12-13-21-22-23

Düşük enerjili günler: 1-2-10-11-24-25-28-29-30

Aşkta güzel günler: 21-22-23

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

BOĞA EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına ilişki konularınızla başlıyorsunuz. Ayın ilk günleriyle beraber ilişki ve evlilik konularında romantik ve tutkulu zamanlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizle bir problemi çözmek istiyorsanız ayın ilk günü daha ideal olacaktır konuşmak için. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar ofis hayatında sorunlar çıkartabilir. Altınızda çalışanlarla yanlış anlaşılmalar yüzünden tartışmalar çıkabilir. Evrak işlerinde gecikmeler olabilir. Evcil hayvanınız varsa dikkat edin kaybolma ihtimali olabilir. Eğer ki fiziksel sağlığınızda bir problem oluşursa retroda aldığınız teşhise hemen inanmayın. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro aşk hayatınızda ortamı gerecek. Özellikle daha ilişkiye dönmemiş flört aşamasında olanlar varsa sözünüze, tavrınıza dikkat edin 2 Ekim’e kadar. Aksi halde hiçbir zaman ilişkiye dönmeyebilir. Yanlış anlaşılmalar aranızı bozmasın. Çocuğunuzla ilgili de aksi durumlar yaşanabilir. 10 Eylül dolunayı ise çok kötü değil hatta sizlere şanslı bile gelecek. Sürprizleri olan dolunay Boğa’lar ekstra bir de şans verecek. Hangi konu derseniz her konuda var bu şans. Hayatınızda sonuç beklediğiniz ama olmaz dediğiniz ne varsa gerçek olabilir. Dost ortamında bir sevinç yaşayabilirsiniz. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar işinizde terfi alabilirsiniz. 26 Eylül’deki yeniay ise bu iş konusundaki yeni sayfaları destekleyecektir sadece retro zaman zaman karamsar yapabilir.

Şanslı ve olumlu günler: 6-7-10-11-14-15-24-25

Düşük enerjili günler: 3-4-12-13-26-27

Aşkta güzel günler: 14-24-25

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

İKİZLER EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına biraz enerjiniz düşük başlasanız da sonrasında toparlayacaksınız. Özellikle ayın ilk günlerinde halsiz hissedebilirsiniz sağlığınıza dikkat edin. Çalışma hayatında yoğun zamanlardan geçebilirsiniz. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar aşk hayatınızda yanlış anlaşılmaları, iletişim problemlerini getirecek. Karşı tarafı yargısız infaz yapmayın. Diliniz çok kesin olacak olay farklı yerlere gidip üzülebilirsiniz. Eski sevgili geri gelir ama hemen kaptırmayın kendinizi. Çocuklarınızla ilgili gergin zamanlardan geçebilirsiniz. 23 Eylül-2 Ekim arası ise retro, ev konularınızda aksilikler çıkartabilir. Evinizin içindeki elektronikler arızalanabilir. Ev alım, satım, kiralama işleriniz varsa retroda yapmak iyi bir fikir olmayabilir. 10 Eylül dolunayı ise kariyer hayatında bir netice alma süreci olabilir. Önceden başvurduğunuz ama olmaz dediğiniz bir iş varsa kabul haberi alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız geleceğe dair bir yatırım veya iş kurma projesi varsa bunu değerlendirebilirsiniz. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar uzun süre aşk hayatında kendinize güveniniz artacak. Güzel gelişmeler olacak. 26 Eylül’deki yeniay ise bu aşk hayatına iyice ışık tutacak. Bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Fakat 2 Ekim’de retronun bitmesini beklerseniz daha kalıcı bir ilişki olacaktır. Anne-baba olmak isteyenlere bu yeniay bir müjde getirebilir.

Şanslı ve olumlu günler: 8-9-12-13-16-17-18-26-27

Düşük enerjili günler: 1-2-6-7-14-15

Aşkta güzel günler: 26-27

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

YENGEÇ EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda belki en şanslı başlayan burçlardan biri olduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz. Ama bu gerçek! Ağustos ayından sonra bu başlangıç en çok size ilaç gibi gelecek. Şansınız özellikle aşk hayatında açık olacak. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar hane içerisinde sorunlar yaratabilir. Aile büyüklerinizle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sözler de aile içerisinde farklı yerlere varabilir dilimize hakim olalım. Ayrıca gayrimenkul işleriniz varsa bu dönem içerisine denk getirmek pek hayırlı olmayacaktır. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, iletişimde problemler yaratabilir. Özellikle elektronik aletlerinize dikkat edin. Her şeyinizi yedekleyin. Eğitim hayatında da aksaklıklar olabilir. Yakınlarınız, kardeşleriniz ile ilgili gergin anlar olabilir. 10 Eylül dolunayı ise size ruhen çok iyi gelecek. Dolunay olmasına rağmen size bir pozitiflik gelecek ki her işiniz hayırlı sonuçlanabilir. Ayrıca akademik alanda veya yurt dışı konularında beklentileri olanlar varsa güzel bir sonuç gelebilir. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar ev ve aile konularında güzel gelişmeleriniz olabilir. 26 Eylül’deki yeniay ise yeni bir ev konusu gündeme getirebilir fakat retro bitince adım atsanız 2 Ekim gibi daha iyi olur. Aileye de yeni bir birey katılabilir.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-14-15-19-20-28-29

Düşük enerjili günler: 3-4-8-9-16-17-18

Aşkta güzel günler: 1-2-14-28-29

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

ASLAN EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına nihayet huzurlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Ağustos’tan sonra belki de huzur çok zor diyeceksiniz ama doğru. Özellikle ailenize vakit ayırmak iyi gelecektir. Evinizle ilgili de değişimler düşünüyorsanız ufak ufak adım atabilirsiniz. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar iletişim problemlerini en çok sizlerin burcuna yaratabilir. O yüzden retro başlamadan her bilgiyi yedekleyin. Retro boyunca mailleriniz, mesajlarınız gitmiş mi kontrol edin. İletişim tonunuz agresif olabilir insanlar yanlış anlayabilir. Eğitim hayatında problemler çıkabilir. Kuzenleriniz, akrabalarınız, kardeşleriniz bir sorunla karşınıza gelebilir. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, maddi olarak hata yaptırtmak isteyecek. Kesinlikle yeni bir maddi yatırım altına girmeyin. Finansal işlemlerde de dikkat edin. Kartınız kopyalanabilir veya dolandırılabilirsiniz. 10 Eylül dolunayı ise ruhsal olarak modunuzu düşürebilir. Özellikle karamsar olanlarınız varsa bu dolunaydan bu düşüncelerden arınıp önüne yeni hedefler koyup ilerlemelidir. Kredi başvurunuz veya maddi bir beklentiniz varsa güzel haber gelebilir. Ama retrodan ötürü siz maddi bir hamle yapmayın. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar iletişim temponuz çok yoğun olacaktır. Özellikle insan iletişimine dayalı sektörlerde çalışanlar gücünü ispatlayacaktır aldıklarını terfi veya elde ettikleri başarılarla. 26 Eylül’deki yeniay ise eğitimde yeni bir sayfa açtırabilir.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-12-13-16-17-18-21-22-23

Düşük enerjili günler: 5-6-7-10-11-19-20

Aşkta güzel günler: 3-4

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

BAŞAK EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda temponuz yoğun olabilir. Özellikle iletişim yönünüz çok aktif olacak. Ayın başında birkaç tatsız söz, durum yaşasanız da tatlı dilinizle her şeyi çözeceksinizdir. Eğitim hayatında beklentileri olanlara da güzel havadisler gelecektir. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar finansal konularda sıkıntılar çıkartabilir. Özellikle bir yatırım yapacaksanız bu tarih aralığına denk getirmeyin. Yanlış maddi kararlar almış olabilirsiniz. Ayrıca bu dönem hırsızlıklara ve dolandırıcılıklara açık olacaksınız dikkatli olun. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, bizzat sizlerin burcunda ilerleyecek. Bu sebeple size bu tarih aralığında her konuda sıkıntı çıkartabilir. En önemlisi ise dış görünüşünüzde herhangi bir değişim yapmayın istediğiniz gibi olmaz. 10 Eylül dolunayı ise direkt olarak ilişki ve evlilik hayatınıza tesir edecek. Sonuçta bir dolunay iyi tarafı olsa bile bir duygusal karışıklık yaratacağından ötürü sevdiğinize karşı fazla ön yargılı olmayın derim. Ama güzel açısı olduğundan ötürü de ilişki hayatında ben sizlerin sürpriz şeyler yaşayacağınızı bu dolunay beraberinde düşünüyorum. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar maddi olarak güçleneceksiniz. Gelir artışı yaşayabilirsiniz. 26 Eylül’deki yeniay ise bu finansal konularda sizlere yeni sayfalar açtırmak için destek alacaktır.

Şanslı ve olumlu günler: 5-6-7-14-15-19-20-24-25

Düşük enerjili günler: 8-9-12-13-21-22

Aşkta güzel günler: 5-6-7-14-25

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

TERAZİ EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda para konularınız ön planda olacaktır. Özellikle ayın başında maddi olarak bir sevinç yaşayabilirsiniz. Sadece gereğinden fazla harcamamaya dikkat edin beklenmedik borçlar sonra can sıkmasın. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar sizlerin burcunda ilerleyecek. Bu sebeple bu iki haftalık süreç sizin için biraz gergin geçebilir. İşlerinizi halletmek uzun sürebilir veya aşk hayatında netlik kazanmayan durumlar yaşanabilir. Ayrıca estetik veya güzellik olarak bir değişim yapacaksanız kesinlikle bu döneme denk getirmeyin. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, sizlere psikolojik olarak gerginlik yaratacak. Eski sevgili karşınıza gelebilir. Ayrıca bir sağlık teşhisi alırsanız hemen inanmayın. 10 Eylül dolunayı ise çalışma hayatında bir netice alma süreci olacaktır. Bazı gerginlikler olsa da bunları aşıp zafere ulaşabilirsiniz. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar Terazi burçlarının dönemi başlıyor. Öncelikle iyi ki doğdunuz Terazi burçları diyorum ve güzel bir dönem sizlerin olsun. Gerçekten de güzel bir süreç sizleri bekliyor olacak ne istiyorsanız kendinize dair ne planınız varsa harekete geçin. Tabii ki retro sürecini de hesaba katarak bu harekete geçme sürecini 2 Ekim sonrası da yaparsak olumlu sonuç alacaksınızdır. Ayrıca Venüs’ün de size gelmesiyle aşk hayatında en güzel zamanlarınızı bu süreçte yaşayacaksınız. 26 Eylül’deki yeniay ise burcunuzda oluşacak ve güzel bir sayfaya hazır olun derim.

Şanslı ve olumlu günler: 8-9-16-17-21-22-23-26-27

Düşük enerjili günler: 10-11-14-15-24-25

Aşkta güzel günler: 8-9

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

AKREP EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda enerjinize ve şansınıza güvenin. Çünkü pozitif bir başlangıç yapacaksınız ve hayatı sorgulamayın böyle bir Ağustos ayından sonra. Özellikle kendinizle ilgili planlarınız neyse teker teker harekete geçin. Aşk hayatında da tutkulu zamanlarda olacaksınız. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar güzel enerjinizi aşağı çekmeye çalışacaktır. Özellikle psikolojik olarak çok üstünüze oynayacak bir retro sizleri bekliyor. Hep geçmişi, hep sizden saklanmış şeyleri tekrar tekrar hatırlayabilirsiniz. Ayrıca bir sağlık problemi yaşarsanız retro sonrası tahlil sonuçlarınızı tekrardan birine daha gösterin derim. Eski sevgilinin dönme ihtimali de var. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, sizlere dostlarla ilgili yalan yanlış haberler getirebilir. O yüzden başka birinin lafıyla bir dostunuzu hayatınızdan silmeyin her şey yalan olabilir. 10 Eylül dolunayı ise size aşk hayatında ışık tutacaktır. Özellikle flört olup da bir türlü ilişkiye dönmeyen bir durum varsa artık bir tamamlanma süreci olup ilişkiniz başlayacaktır. Ayrıca çocukla ilgili sevinçler de yaşayanlarınız olabilir. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar retronun size yarattığı ruhsal gerginliği belki de yenmek için kişisel gelişim çalışmalarına veya psikolojik bir yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Hiç bunlardan geri kalmayın çünkü bu dönem zihninizin tam da ihtiyacı olan biraz rahatlamak olacaktır. 26 Eylül’deki yeniay ise toparlan Akrep diyecek ve bir ay sonrası için size müjdeleri yavaş yavaş hazırlayacak.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-19-20-24-25-29-30

Düşük enerjili günler: 12-13-16-17-26-27

Aşkta güzel günler: 10-11-25

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

YAY EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına kötü değil ama biraz enerjiniz düşük olarak başlayabilirsiniz. Geçmişteki konular veya kişiler hala aklınızı kurcalıyor olabilir. Sağlığınıza da biraz dikkat ederseniz iyi olur. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar sosyal çevrenizde bazı yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Özellikle arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında görev alıyorsanız buradaki işlerinize de engel olmak isteyenler çıkabilir. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, Kariyer hayatınızda etkili olacaktır. Özellikle sonuç beklediğiniz işleriniz uzayabilir veya bazı şeyler ters gidebilir. Ama güzel olan taraf ise retro başlamadan başvurduğunuz bir iş varsa retro süresinde kabul alabilirsiniz. 10 Eylül dolunayı ise sizlere aile hayatında veya ev hayatında bir güzellik yaşatabilir. Bu bir tamamlanma süreci olacaktır ve özellikle gayrimenkul işiniz varsa sürpriz bir şekilde hayırlı gidebilir. Ailede bir problem varsa ya da birinin hastalığı gibi bir şey o da şifa bulabilir. Ama her şeyden öte huzurlu bir süreç olacak duygusal olarak da bazı şeyleri rayına oturduğunu hissedebilirsiniz. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar bu senenin belki de en şanslı zamanlarından geçeceksiniz. Bazen hayatı sorgulayabilirsiniz olmaz dediğiniz bir şey gerçek olduğunda çok sevineceksinizdir. Çevrenizde isim yapacaksınız insanlar sizden bahsediyor olacak. 26 Eylül’deki yeniay ise şansınıza şans katacaktır duyguları abartmadığınız sürece aşkta da havalara uçacaksınızdır.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-5-21-22-23-26-27

Düşük enerjili günler: 1-2-14-15-19-20-29-30

Aşkta güzel günler: 12-13

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

OĞLAK EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda gayet şanslı bir zaman diliminde olacaksınız. Eylül’ün ilk haftası işleriniz hayırlı gidecektir. Aynı zamanda bu şansı aşk hayatında da hissedenleriniz olacaktır. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar kariyer hayatında belli zorlanmaları getirebilir. Özellikle üstünüzdeki kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Çalışmıyorsanız gelecek planlarınız için adım atmak için bir müddet daha beklemelisiniz. Retrodan önce başvurduğunuz iş varsa retroda işe alındığınızı öğrenebilirsiniz. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, seyahatlerinizde aksilikler çıkartabilir. Ayrıca yüksek öğrenimle ilgili konularınız varsa ve özellikle bir evrak veya başvuru işi ise çok dikkatli olun. 10 Eylül dolunayı ise güzel bir tamamlanma süreci olacak dedik. Bu dolunay size beklediğiniz, ümit ettiğiniz bir haberi getirebilir. Ayrıca eğitim hayatında da beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sürpriz şeyler özellikle iş hayatında da sizi bulabilir ve çalıştığınız sektör iletişime dayalı bir sektör ise bu bir hayli fazla daha ön plana çıkacaktır. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar gücünüzü iş hayatında ispatladığınız bir zamanda olacaksınız. Sadece kısa bir dönem retronun aksiliklerine üzülüp havlu atmayın bir aylık sürecin sonunda zirvede olan Oğlak’lar olacaktır. 26 Eylül’deki yeniay özellikle iş hayatında beklentisi olanlara yeni kapıları aralayacaktır.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-5-6-14-15-24-25-28-29-30

Düşük enerjili günler: 3-4-16-17-18-21-22

Aşkta güzel günler: 5-14-15-25

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

KOVA EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda iş hayatınız öncelikli olabilir. Özellikle kariyerde bir beklentiniz varsa ayın ilk birkaç günü sizin için yapıcı geçecektir. Çalışmıyorsanız ise iş kurma veya bir yatırım yapma planınız varsa ayın başlarında eyleme geçmeyi düşünebilirsiniz. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar sizlere akademik alanda zorluklar çıkartabilir. Bu yüzden eğitimle ilgili hangi konunuz varsa çok iyi kontrol edin son dakikaya bırakmayın. Yurt dışı işleriniz veya vize başvurularınız varsa yine bu süreç biraz aksi gidebilir. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, maddi olarak size sıkıntı yaratabilir. Sanal işlemlerde problemler çıkabilir, kartlarınız kopyalanabilir. Ayrıca kimseye borç vermeyin veya kredi çekecekseniz bu dönem bittikten sonra işlerinizi yapmak ideal olacaktır. Ameliyat düşünceniz varsa ve acil değilse yine retronun bitmesi hayırlı olacaktır. 10 Eylül dolunayı ise sürprizleri gelirinizde artış olarak yaşatabilir. Özellikle çok önceden beri beklediğiniz bir para varsa dolunayla beraber hesabınıza geçebilir. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar pozitif bir zaman diliminden geçeceksiniz. Eğitimle ilgili planlarınız varsa güzel gidecektir sadece retronun oyunlarına gelmeyin her şeyi garantici yapın. 26 Eylül’deki yeniay ise uzun zamandır unuttuğunuz mutluluğu, pozitifliği size yeni kapılar açarak getirecektir. Bir anda kendinizi bir seyahat içinde bulabilirsiniz ve bu size çok iyi gelecektir.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-5-8-9-16-17-18-26-27

Düşük enerjili günler: 6-7-19-20-24-25

Aşkta güzel günler: 16-17-18

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

BALIK EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMU

Eylül ayına başladığınızda bir önceki ayı tamamen unutturacak pozitif gelişmeler ardı ardına gelebilir. 10 Eylül’deki Merkür retrosu 23 Eylül’e kadar finansal işlemlerinizde dikkatli olun. Alışveriş yaparken bilgileriniz kopyalanabilir veya herhangi bir banka işlemi yaparken sanal hırsızlıklara maruz kalabilirsiniz. Bu dönem yine eğer ki miras veya parayı ilgilendiren bir davanız varsa arkanızdan işler çevrilebilir gözünüz açık olsun. Bir operasyon geçirecekseniz bu tarih aralığının pek iyi olabileceğini söyleyemem. 23 Eylül-2 Ekim arası ise bu retro, anlaşmazlıkları ilişki ve evlilik hayatında getirebilir. Öncelikle kelimelerinize çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca partnerinizle ilgili sizin kulağınıza gelen sözler veya dedikodular varsa hemen inanmayın aslı astarı olmayan duyumlar olabilir. 10 Eylül dolunayı ise sizlerin burcunda oluşuyor ve sürpriz sonuçları sürpriz sevinçleri en çok sizlere getiriyor. Hayatınızda beklediğiniz ne konu varsa pozitif sonuçlanacaktır. Bu dolunay bir karşıtlık olsa da inanın sizlerin burcuna adeta yeni bir ışık yeni bir enerji olarak gelecektir. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar özellikle borçlar kafanızı kurcalıyorsa sıkıntılarınız varsa bu bir aylık süreçte elinize paralar geçecek ve sizi zora sokan borçlardan ödemelerden kurtuluyor olacaksınız. 26 Eylül’deki yeniay ise bu maddi konularda yeni sayfalar açtıracak ve özellikle evli olanlarınız varsa eşinizin gelirinde de güzel artışlar yaşanacaktır.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-6-7-10-11-28-29-30

Düşük enerjili günler: 8-9-21-22-23-26-27

Aşkta güzel günler: 5-19-20-25

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Eylül ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Eylül ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar

2 Eylül 20:22’den 3 Eylül 01:39’a kadar

5 Eylül 04:51-05:02 arası

7 Eylül 00:43-06:41 arası

8 Eylül 15:33’ten 9 Eylül 07:42’ye kadar

11 Eylül 03:29-09:47 arası

13 Eylül 07:53-14:39 arası

15 Eylül 15:59-23:16 arası

18 Eylül 00:52-10:59 arası

20 Eylül 18:57-23:37 arası

22 Eylül 14:07’den 23 Eylül 10:53’e kadar

25 Eylül 15:49-19:43 arası

27 Eylül 19:21’den 28 Eylül 02:14’e kadar

30 Eylül 00:20-07:03 arası

Astromeri,

31.08.2022

One thought

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s