11 Mayıs Salı günü saat Türkiye saatiyle 21:59’da 21 derece Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay uzun süre sonra “nihayet” dedirtecek güzellikte olacak. Ciddi anlamda herkese yeni kapılar aralayacak bir yeniay bizleri bekliyor.

Detayları haftalık videoda dinlediniz ama yine de bir üstünden geçelim. Neden güzel diyoruz bu yeniaya hemen odaklanalım.

21 derecedeki yeniay tam da 22 derecedeki Neptün ile ufak da olsa güzel bir açıda bulunuyor. Bu durum özellikle yeni kapıları tam da hayal ettiğimiz, keşke olsa dediğimiz konularda açacaktır. Hedefimiz kariyerse kariyer, aşksa aşk, şifaysa şifa. “Bu benim hayalimdi” dediğimiz ne varsa yeniay destek olacaktır. Diğer yandan her zaman ne deriz bir yeniayın etrafı da önemlidir. Bu yeniayın etrafı çok güzel. Bu güzellik bir de Satürn’den geliyor. Merkür-Satürn ikilisi o kadar güzel bir açıda ki “hayallerini gerçek yaparım sen bekle” diyor. Merkür’ün devrede olması bu hayalin, hedefin bir haberle geleceğini gösteriyor. Bir yakınınız da bu güzel haberi veren kişi olabilir. Satürn bile köstek olmuyorsa ne kadar güzel bir yeniay olacağını siz düşünün 😊

Mars küçük bir açıyla Uranüs’ü görüyor. Sürprizler de bu yeniayla beraber gelecektir. Ama Mars kısmına ayrıca bakmak lazım çünkü tek sert açının sahibi de yine Mars bu yeniayda. Kendisi, Kiron ile ciddi bir gerginlik yaratacaktır. İkisi de sevimsiz bir görünümde. Kiron ve Mars eski meseleleri açıp, bize duygusal yaralar yaratmak için çabalayacaktır. Ama adı üstüne yeniay diyoruz eskiyi bırakalım. Zaten gördüğünüz üzere eskiyi açarsak tekrardan yara alacağız. Bu Kiron ayrıca sağlıkta da dikkatli ol demek ister. Bir yerimizi kesmemeye, incitmemeye kısacası acele iş yapmamaya dikkat edelim. 

Mars’ın sıkıntısı bireyselden çok toplumsal olarak gözükebilir. Zira Mars şu an Yengeç burcunda ve bizim ülkenin yükseleninden geçiyor üstüne bir de öz (natal) Plüton’la kavuşuyor. Bu ülkeyi kaotik bir duruma sokacak gelişmeleri yaratabilir. Ayrıca yeniayın derecesi yine ülkenin öz (natal) Jüpiter’iyle karşıtlık yapıyor. Bu durum olayları büyütmeye meyilli olabilir. İşin içinde Venüs de var ülke gündemine kadınlar veya kız çocukları düşebilir.

Ama bireysel olarak bir daha uzun süre böyle güzel haberlerle gelemeyebilirim. Bu yeniayın keyfini çıkartalım. Yapacağımız, aklımıza koyduğumuz ne varsa 15 günlük süreçte harekete geçelim. Daha fazla destekleyici görünümler olmayacak. Bu 15 gün neyimiz var neyimiz yok her konuda savaş verelim ki güzel haber alalım. Çünkü 15 gün sonra 26 Mayıs’ta dolunayın bir oktav üstü olan kocaman bir Ay tutulması huzursuz bir şekilde bizi bekliyor olacak.

Herkese bol şans diliyorum. Herkesin dileği, isteği, hedefi gerçek olsun. Yükselen burcu okumayı unutmayalım.

KOÇ

11 Mayıs yeniayı ayın başındaki maddi risklerin üstüne şifa gibi gelecektir. Bu yeniayla beraber parayla ilgili hamle yapmanız iyi olacaktır. Yeni bir yatırım veya yeni bir şey almak için tercih edebilirsiniz. Gelirinizde, maaşınızda bir anda artışlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA

11 Mayıs yeniayı sizlerin burcunda olduğundan bu yeniay sizlere şahane gelecek. Ayın başındaki negatiflikler ortadan kalkacak. Her konuda yeni başlangıç için şansınız olacak. Aşk, iş, para, sağlık her anlamda yeni bir sayfa sürpriz bir anda sizinle olacaktır.

İKİZLER

11 Mayıs yeniayı geçmiş sayfaları unutturacak yepyeni bir sayfayı karşınıza getirecek. Ruhsal olarak yeni bir İkizler karşımızda olacaktır. Eski aşkınız, eski akrabanız, eski işiniz ne varsa dönüp arkanıza bakmayın. Cesaretiniz de olacak ne varsa yeni harekete geçin.

YENGEÇ

11 Mayıs yeniayı etrafınızdaki tüm sorunlara ışık olacaktır. Ayın başının aksine çevrenizde başarılarınız konuşulacaktır. İki hafta boyunca şansınınız çok açık olacaktır. Her konuda mucizelere hazır olun. Dostlarınızdan sevindirici haberler alabilirsiniz.

ASLAN

11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay, yeni iş teklifleri veya işinizde terfi getirebilir. Çalışmıyorsanız fakat hep bir yatırım veya bir iş kurma hayaliniz varsa bu yeniayda kimseyi dinlemeden harekete geçin. Yaptığı her işte, attığı her adımda zirveye çıkacak bir Aslan olacaktır.

BAŞAK

11 Mayıs yeniayıyla beraber çok pozitif bir evreye giriyorsunuz. Hayatınızda aklınıza koyduğunuz ne varsa güzel haberi alabilirsiniz. Eğitimdeki zorlanmalar başarıya dönüşebilir. Aşkta sürprizler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir yere taşınmak için kolları sıvayabilir.

TERAZİ

11 Mayıs yeniayı, maddi sıkıntılarınızda size derin bir nefes aldıracaktır. Borçlarınız, biriken ödemeleriniz için yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Karamsar ruh halinden çıkacağınız yeni bir sayfa açacaksınız. Eşinizin gelirinde artış olabilir. Miras davanız varsa toplu para elinize geçebilir.

AKREP

11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay sizlere ilişki ve evlilik konularında yeni sayfalar açtıracaktır. Problemler varsa çözüme kavuşacaktır. Ortaklıkla bir işiniz varsa gelirinizde artışlar olabilir. Nisan sonundaki burcunuzdaki dolunayın negatif etkilerini tamamen silecek sürprizlere hazır olun.

YAY

11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay iş hayatındaki sorunları da bitirecektir. Hatta yeni bir mevkiye yükselebilirsiniz. Yeni bir teklif de alabilirsiniz. Sağlığınızda da sorunlar varsa şifa bulacağınız bir yeniay olacaktır. Evcil hayvan aklınızda yokken hayatınıza bir anda katılabilir. Ruhen çok pozitif olacaksınız.

OĞLAK

11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay, inanılmaz şanslı gelecektir. Karamsar olduğunuz konularda bir anda sevineceksinizdir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili sevinçler yaşayabilir veya bir bebek haberi alabilirsiniz. Şansım yok lafını unutacağınız bir yeni yola gireceksiniz.

KOVA

11 Mayıs yeniayı, aileye sevinçler getirecektir. Hasta biri şifa bulabilir. Aileye yeni bir birey katılabilir. Bu bir bebekle veya bir gönül ilişkisiyle ailenin genişlemesi olabilir. Yeni bir eve veya bir gayrimenkule sahip olabilirsiniz. Parayla ilgili yüzünüz gülecektir.

BALIK

11 Mayıs’ta gerçekleşecek olan yeniay, kardeşlerinizle ilgili sorunlarda size güzel haberleri getirecektir. Yakınlarınızla ilgili sevinç yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime adım atabilirsiniz. İş hayatında yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. İletişime dayalı sektörlerde çalışanlara yeni fırsatlar gelebilir.

Astromeri,

10.05.2021

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s