12 Nisan Pazartesi Türkiye saatiyle 05:30’da 22 derece Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay herkese iyi gelecek. Güzel destekler verecek. Hemen ayrıntılara geçelim.

Koç burcundaki yeniay hemen yanı başındaki Venüs ile kavuşumda. Ayrıca kavuşumdaki yeniay ve Venüs, Jüpiter ile güzel açıda. Kısacası hayatımızdaki yeni adımlarda şansımız olacak. Özellikle para ve aşk ile ilgili konularda daha da bir şanslı olacağız. Bu yeniay Koç burcunda olduğundan, geri planda kalmak yerine hayatımızda hangi konuda yenilik, başarı, mutluluk istiyorsak eyleme geçmemiz gerektiğini gösteriyor. Durup bekleyerek değil, hırs yaparak, üstüne giderek bir şeyleri elde edeceğizdir. Yeniayın etrafına baktığımızda da Jüpiter-Mars ikilisi göz kırpıyor. Bu ikili de bir üst satırdaki söylemleri destekliyor. Mars’ın harekete geçirme enerjisiyle yapacaklarımızda şansımız olacaktır. Merkür-Satürn ikilisi de küçük güzel bir açıda olacaklar. Gördüğünüz gibi her yerden destek var yeni sayfalar açmak için. Negatif yok mu var ama pozitiflerin gücü bu sefer daha fazla 😊 Negatif demişken yeniay ve Plüton zararlı konumda. Kariyerde hırslarımıza yenik düşüp öfkeyle kararlar almayalım. Bir de 9 Nisan’da aktif olan Mars-Neptün sert açısı halen yeniayda aktif fazla hayalperest olmayalım. Sabit yıldızlarımız da güzel bu yeniayda. Hatta bilimle ilgili güzel yeni gelişmeler duyabiliriz.

Sırada burçlarımız var. Yükseleni okumayı unutmayalım. Herkese bol şans diyeceğim ama zaten çok şanslı bir yeniay 😊

KOÇ

Yeni başlangıçlar için en çok size destek olacaktır. Aşk hayatında, kendinizle ilgili yapacaklarınızla ilgili şans getirecektir. Hiçbir konuda kendinizi olumsuza odaklamayın. İsteklerinizin gerçek olacağı bir yeniay sizinle olacaktır.

BOĞA

Bu yeniay, geçmişi sorgularken size ışık tutacak. Eski bir ilişki mi eski bir iş mi artık bırakmanız gereken şeyler var ama cesaretiniz mi yok her türlü size sıkıntı veren konuda yeni bir sayfa açtıran şans getirecektir.

İKİZLER

Bu yeniay, sizlere ilaç gibi gelecektir. Aşk, para, iş ne istiyorsanız her konuda yeni başlangıçlar için destek olacaktır. Yeni çevrelere dahil olabilirsiniz. Başarılarınız konuşulabilir.

YENGEÇ

Bu yeniayla beraber kariyer hayatınızda değişim yapmak istiyorsanız harekete geçin. Hiç aklınızda olmayan bir iş teklifi alabilirsiniz. Çalışmayanlar için gelecek endişelerinin son bulacağı güzel haberler gelebilir.

ASLAN

Bu yeniay, özellikle sizlere pozitif haberlerle gelecek. Ardı ardına önünüze yeni kapılar açılacaktır. Akademik alanda başarılar elde edebilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili bir işiniz olumlu sonuçlanabilir.

BAŞAK

Bu yeniay, maddi konularda size ışık olacaktır. Özellikle giderlerinizle, borçlarınızla ilgili sıkıntılar varsa çözüme ulaşacaktır. Elinize toplu paralar geçebilir. Miras davası varsa lehinize dönebilir.

TERAZİ

Bu yeniay, ilişki ve evlilik hayatında yeni bir sayfa açtıracaktır. Eski yaralarınızı unutturacak çok güzel bir döneme gireceksiniz. Hatta bazı yükselen Terazi’ler ve Terazi’ler evlilik teklifini Nisan ayı içerisinde alırsa şaşırmasın. Ortaklıkla iş kurmayı düşünüyorsanız harekete geçin.

AKREP

Bu yeniay, ofis ortamında size yeni sayfalar açtırabilir. Yönetici pozisyonuna yükselebilir veya yeni teklifler alabilirsiniz. Sağlığınızda da yeniay şifacı olacaktır. Rahatsızlıklarınızda yüzünüz gülecektir.

YAY

Bu yeniay, tahmin edemeyeceğiniz şekilde size şans getirecektir. Adım atacağınız yeni ne varsa çekinmeden eyleme dökün. Aşk hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili güzel haberler veya bir bebek haberi alabilirsiniz.

OĞLAK

Bu yeniay, aileye sevinçli haberler getirecektir. Kutlamalar yapabilirsiniz. Aileye biri katılabilir. Ev, gayrimenkul işleriniz hayırlı gidecektir. Parayla ilgili konularda şansınız açılacaktır.

KOVA

Bu yeniay, eğitim hayatında size güzel gelişmeler yaşatabilir. İletişime dayalı sektörlerde çalışıyorsanız yeni teklifler alabilirsiniz. Girdiğiniz yeni çevrelerde yeni kontaklar bulabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili pozitif haberler alabilirsiniz.

BALIK

Bu yeniay, size finansal anlamda iyi gelecek. Geçmişte hakkınızın yendiği veya elinize çoktan geçmesi gereken paralar bu yeniayla gelebilir. Ayrıca yeni yatırımlar için de bu yeniay uygun olacaktır.

Astromeri,

11.04.2021

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s