Bugün güzel. Merkür ve Jüpiter ikinci kez bu yıl kavuşuyor. Kova burcunda yaşanan bu kavuşum şanslı bir gün yaşattıracaktır. “Keşke” dediklerimizin gerçek olabileceği bir gün olabilir. Öte yandan Ay’ın konumları da güzel. Bir tek akşam ilişkide sakin olalım. Mart 2021 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Sizler için çok pozitif bir gün. Güzel haberler alabilirsiniz. Akademik alanda başarılar elde edebilirsiniz.

BOĞA

Maddi olarak sevinçler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızla ilgili bir konu hallolabilir. Kariyerde teklifler alabilirsiniz.

İKİZLER

İlişkinizde, evliliğinizde pozitif bir gün. Çözmek istediğiniz konular varsa akşama bırakmayın. Akademide şanşlı bir gün.

YENGEÇ

Ofiste güzel gelişmeler sizi bekliyor. Terfi alabilirsiniz. Sağlıkta da şifacı bir gün. Parayla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

ASLAN

Günün şanslılarından birisiniz. Adım attığınız konularda başarı gelecektir. Aşkta da tutkulu bir gündesiniz.

BAŞAK

Ailede sevinçler yaşayabilirsiniz. Birinin sağlık problemi düzelebilir. Gayrimenkul işleriniz sonuçlanabilir. Kariyerde başarı gelebilir.

TERAZİ

Eğitimde zirveye çıkabilirsiniz. Herhangi bir konuda haber bekliyorsanız bugün gelebilir. Kardeşlerinizle ilgili sevinebilirsiniz.

AKREP

Parayla ilgili güzellikler hakim. Hakkınız olan bir tutar elinize geçebilir. Ailenizde de duyacaklarınız kutlama yaptırabilir.

YAY

Gün sizlerin günü! Enerjiniz yüksek. Kendinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Dış görünümde değişimler düşünebilirsiniz. Eğitimde başarı sizle.

OĞLAK

Güzel bir gün ama sizlerin enerjisi az olabilir. Halsizlik yaşayabilirsiniz. Geçmişte adım attığınız bir konudan geri dönüş olabilir.

KOVA

Şansa inanacağınız bir gündesiniz! Burcunuzdaki kavuşum inanmakta zorlanacağınız güzel gelişmeleri getirebilir. Hayatınızın sahnesinde olacaksınız.

BALIK

Kariyer hayatında güzel bir gün. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Hisleriniz güçlü. Rüyalarınızı önemseyin. Eski biri geri dönebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s