Bugün Başak burcunda 11:17’de dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, bireysel olarak güzel gelecek demiştik. Hayatımıza yön vermek, değişim yapmak için destek olacak. Önceden adım attığımız konularda sürpriz bir şekilde geri dönüş olabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkisini okuyabilirsiniz. Dolunayın detaylı yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

27 Şubat dolunayı ofis hayatında sürpriz gelişmeleri getirebilir. Yeniayda adım attığınız işlerde başarılar gelebilir. Sağlığınıza dikkat ettiğiniz sürece toparlanacaksınız. Geçmiş ilişkinizden geri dönüşler olabilir.

BOĞA

27 Şubat dolunayında ise aşk hayatında zıtlıklar yaşasanız da tam karamsar olduğunuzda partnerinizin sürprizleri sizi mutlu edecektir. Çocuğunuzla ilgili sevinç yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

27 Şubat’taki dolunayda ailenizle ilgili gündemler oluşabilir. Sağlığınızda şifa bulacağınız bir sürece girebilirsiniz. Gayrimenkul işlerinizde her şey yoluna girebilir.

YENGEÇ

27 Şubat dolunayında seyahatlerinizde dikkat etmekte fayda var. Eğitimde her şeyi iki kere kontrol edin. Güzel sürprizler ise dostlarınızdan gelebilir. Başarılarınız konuşulabilir.

ASLAN

27 Şubat dolunayı maddi olarak destek verse de harcamalarda abartmamaya dikkat etmelisiniz. Kariyerde sürprizler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz anda önceden başvurduğunuz bir yerden teklif gelebilir.

BAŞAK

27 Şubat dolunayı sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her konuda karar alırken acele etmeyin. Akademik hayatınızda emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Umutsuz olduğunuz her konuda sürprizler yaşanabilir.

TERAZİ

27 Şubat dolunayında geçmişteki kişiler, olaylar karşınıza gelebilir. Endişelerinizle yüzleşmeniz gerekebilir. Sağlığınıza dikkat ettiğiniz sürece şifa da gelecektir. Sürpriz bir para gelebilir.

AKREP

27 Şubat dolunayında dost çevrenizde gerginlikler yaşanabilir. Güzel gelişmeleri ise sevdiğinizden alacağınız veya duyacağınız bir sürprizle yaşayabilirsiniz. Ayın başındaki gerginlik sona erebilir.

YAY

27 Şubat dolunayıyla beraber sizler için iş hayatında dönüm noktası olabilir. Sürpriz bir iş teklifi aklınızı çelebilir. Sadece hızlı kararlar almayın. Psikolojik olarak da değişim sürecinde olacaksınız.

OĞLAK

27 Şubat dolunayında ise yolculuklarınızda dikkatli olmakta fayda var. Akademik alanda her şeyi iki kere kontrol edin. Sürprizleri ise aşk hayatında ve çocukla ilgili yaşayabilirsiniz.

KOVA

27 Şubat dolunayında gelirinizde ne kadar artış olsa da bir anlık harcamalarla bunu tersine çevirmemelisiniz. Haneye sürpriz haberler gelebilir. Sevinçler yaşayabilirsiniz.

BALIK

Dolunayda bu romantik havayı tersine çevirecek tepkilerden kaçınmalısınız. Ufak anlaşmazlıkları büyütmemekte fayda var. Sürprizler ise eğitim hayatından gelebilir. Kardeşlerinizden alacağınız bir haber sevindirebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s