Bugün de güzel günlerden birindeyiz. Ay’ın açıları çok az o da güzel. Hislerimize güvenmeliyiz. Bugün mantık mı iç sesim mi diye arada kalırsak içimizdeki sese güvenelim. Bir şey çok garanti olsa bile sizin içinize sinmiyorsa adım atmayın. Ya da herkes karşı geliyorsa da siz olacak diyorsanız kendinize güvenin. Bu gece görülen rüyalara dikkat edelim. Ay, 21:05 sonrası boşlukta kalıyor.

KOÇ

Sizler için eviniz, aileniz ön planda olabilir. Aileye sevindirici bir haber gelebilir. Kronik bir rahatsızlık varsa aile fertlerinin iyileştiği haberi ulaşabilir. Gayrimenkul işlerinizde şansınız açık.

BOĞA

Eğitim hayatında güzel bir gündesiniz. İletişime dayalı mesleklerde çalışıyorsanız kendinizi göstereceğiniz veya sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Sizler için parayla ilgili güzel bir gün. Gelirinizde artışlar olacağını duyabilirsiniz. Yatırım düşünüyorsanız tam da gündüz ideal zamanlar olacaktır.

YENGEÇ

Sizlerin günü bugün! Her konuda desteğiniz olacak. Yolunda gitmeyen şeyler bir anda düzelebilir. Dış görünümünüzde değişimler için düğmeye basabilirsiniz.

ASLAN

Bugün duygusal bir Aslan var. Güzel şeyler olsa bile hep eksik tarafa takılmamaya çalışın. Sağlığınızda problemler varsa bugün hayırlı haberi alabilirsiniz.

BAŞAK

Günün şanslısı sizler olabilirsiniz. Olmaz dedikleriniz bile gerçek olursa şaşırmayın. Çevrenizde parmakla gösterilecek başarılar elde edebilirsiniz. Aşkta da şansınız açık.

TERAZİ

Kariyerde başarılı bir günde olacaksınız. Yeni iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise ihtimal vermezken romantik bir sürpriz alabilirsiniz.

AKREP

Güne uyandığınızda bugünün iyi geçeceğini hissedeceksiniz. Gayet güzel gelişmeler ardı ardına yaşanabilir. Akademik alanda başarılar elde edebilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir.

YAY

Borçlarınızla, kredilerinizle ilgili destek bulabilirsiniz. Elinize toplu para geçebilir. Sadece bir anlık hevesle alışverişlerde abartıya kaçmamaya dikkat edin.

OĞLAK

İkili ilişkilerinizde pozitif bir gün. Eşiniz veya sevgiliniz ansızın sizi sevindirebilir. Ortaklıkla yönettiğiniz işiniz varsa yeni gelir kapıları aralanabilir.

KOVA

Ofiste işleriniz yolunda gidecektir. Terfi haberleri alabilirsiniz. Sağlık problemlerinizde şifa bulabilirsiniz. Bazen geçmişte yaşananlar aklınıza düşse de takılmamaya çalışın.

BALIK

Hayatınızda her alanda zirveye çıkabilirsiniz. Şansınız bugün çok açık. Aşk hayatında romantizm hakim olacak. Çocuğunuzla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s