Bugün negatif olmamakla birlikte yine Ay, uzun süre boşlukta kalacak. Saat 12:19-20:16 arası boşlukta olan Ay, işlerimizi uzatabilir. Hayatımızdaki önemli meselelerde sonuç aldırmakta zorlatabilir. Akşam 20:16 sonrası daha pozitif bir ruh hali bizleri bekliyor olacak. Şubat 2021 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte finansal işlemleriniz askıda kalabilir. İnternet alışverişleri için uygun değildir. Akşam ise mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, sevdiğinizle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. İlişkinizdeki belirsizlikler can sıkabilir.

İKİZLER

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, ofisteki işler aksayabilir. Altınızda çalışanlarla iletişiminiz kopuk olabilir. Duygusal olarak gerilebilirsiniz.

YENGEÇ

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, sevgilinizle aranızda iletişimsizlikler olabilir. Yanlış anlamış olabileceğinizi düşünerek hemen tepki vermeyin.

ASLAN

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, yeni bir şey planlamak yerine varsa evde işleriniz tamamlamak iyi olacaktır. Ailedeki agresiflik bugün de devam edebilir.

BAŞAK

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, eğitimde dikkatli olmalısınız zihniniz karışık olacaktır. Gönderdiğiniz mesajları kontrol edin havada kalmış olabilir.

TERAZİ

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, ufak veya büyük yatırımlara el atmak için uygun değildir. Bankacılık işlemlerinizde de sorunlar yaşanabilir.

AKREP

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, kendinizle ilgili yapacaklarınızı iki kere kontrol edin. Aile içerisinde de anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

YAY

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, geçmişte adım attığınız işleri toparlamak iyi olacaktır. Mazide kalmış biri tekrardan aklınızı karıştırabilir.

OĞLAK

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, konsantre olmanız gereken işlerde zorlanabilirsiniz.Sosyal çevrenizle vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecektir.

KOVA

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, toplantılarınız, iş görüşmeleriniz sonuçsuz kalabilir. Akşam şansınız açılsa da gündüz stresiniz çok olabilir.

BALIK

Ay’ın boşlukta olduğu süreçte, akademik eğitimde işleriniz sonuçsuz kalabilir. Yolculuklarda rötar olabilir. Hızlı karar almamanız gereken bir gün.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s