Bugüne de malesef ağzımdan hayırlı bir şey çıkmadan başlıyoruz. Haftalık videoda bahsettiğim dolunayı sert yapan görünümlerden ilki bugün aktifleşiyor. O da Güneş-Uranüs arasındaki tehlikeli açı. İşte bu beklenmedik her şeyi getirir mi getirir. Yanına da bir dolunay alacak. Dolunay da masum olmayacak. O yüzden bugünden itibaren tehlikelerin vitesi artıyor. Çok çok dikkatli olalım. Bireysel olarak aşırı gergin bir gün. Bir anda söylediklerimizden dönüş olmayabilir.

KOÇ

Günün sert etkileriyle dostlarınızla tartışma olabilir. Güzellikler ise aile hayatında yaşanabilir. Gayrimenkul işlerinizde işler ilerleyebilir.

BOĞA

Sert etkilerle yine siz kariyerde beklenmedik şeyler yaşayabilirsiniz. Güzel gelişmeler ise eğitim hayatında ve kardeşlerinizle ilgili yaşanabilir.

İKİZLER

Sert etkilerle sizler önce sağlığınızda sonra seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Güzel gelişmeleri ise parayla ilgili yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sert etkilerle sizler finansal olarak açılmayın. İleride beklenmedik bir borç maddi olarak zorlayabilir. Sizlerin günü aslında ve enerjiniz yüksek. Para hariç şansınız açık.

ASLAN

Sizlerin ikili ilişkilerde zorlanacağı bir gün olabilir. Sevdiğinizin tutarsız davranışları can sıkabilir. Güzel haber ise sağlıkta bir beklentiniz varsa gelebilir.

BAŞAK

Bugün sizler sağlığınızla ilgili keyifsiz olabilirsiniz. Ofiste ilk aklınıza geleni söylemeyin. Güzel gelişmeleri ise duygusal hayatınızda yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Aşk hayatında ne kadar gergin bir gün ise kariyer hayatında da o kadar verimli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa hemen önyargılı olmayın.

AKREP

Evinizde riskli işlerden sakının. Ailede beklenmedik şeyler yaşanabilir. Güzel gelişmeler seyahatler işlemlerinizde, yurt dışı işlerinizde ve eğitim hayatında yaşanabilir.

YAY

Bugün işler eğitim hayatında yolunda gitmeyebilir. İşte de sert bir üslup takınabilirsiniz. Borçlarınızla, kredilerinizle ilgili bir konu varsa bugün pozitif gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK

Maddi olarak riskli bir gündesiniz. İlişkinizde ise güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklıkla işiniz varsa bugün yeni fırsatlar çıkabilir.

KOVA

Sizler için her anlamda dikkatli olunması gereken bir gün. Şansınız devam etse de risk almayın.Güzel gelişmeleri ise duygusal hayatınızda yaşayabilirsiniz. Negatife odaklanmayın.

BALIK

İletişim tonunuz çevrenize karşı sert olabilir. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Güzel gelişmeleri ise aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s