Bugün de tehlikeli hatta baya sert etkiler hakim! Sinirler de gergin! Beklenmedik her şey olabilir. Sürekli aynı şeyler demekten sıkıldım bende ama uzun bir süreç dikkatli olalım. Öte yandan Ay, 10:42’ye kadar boşlukta. Sonrasında Ay güzel açılarda olsa da Mars-Jüpiter sert açısı her şeyin önüne geçecektir.

KOÇ

Günün sert etkileriyle maddi olarak temkinli olun. Kayıplar yaşanabilir. Sevdikleriniz kalp kırabilir.

BOĞA

Mars sizlerde ve bugün de işleri kızıştırıyor. Ufak bir olay büyüyebilir. Sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER

Mars’ın etkisiyle yine bugün de sağlığa dikkat edelim. Riskli hareketler yapmayalım. Geçmişteki sayfalar tekrar açılabilir.

YENGEÇ

Mars, sizlere enerji vermeye devam etse de bugün içinizdeki enerji öfkeye dönebilir. Çevrenizdekilerin yorumlarına kulak asmayın.

ASLAN

Gelecek kaygılarınız bugün tüm ruh halinizi karamsarlaştırabilir. Mars, kariyerde agresif yapabilirken ilişkinizde de sakin olmalısınız.

BAŞAK

Yolculuklarınızda dikkat edin. Duygusal hayatınızda radikal kararlar alabilirsiniz. Sağlık tekrardan gündeme gelebilir.

TERAZİ

Tehlikeli hareketlerden sakının. Kesici, yaralayıcı aletlerden uzak durun. Parayla ilgili riskler var. İnternet alışverişleri için ideal değil.

AKREP

Sevdiğinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ufak bir mesele hiç olmadık yerlere gelebilir. Ev içinde iş yaparken dikkatli olun.

YAY

Sağlığınız öncelikli olmalıdır. Psikolojik olarak da düşük enerjili olabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa dikkat edin.

OĞLAK

Aşk hayatında haftanın son gergin günü olabilir. İlk aklınıza geleni söylemeyin. Çocuklarınızla ilgili sorunlar oluşabilir.

KOVA

Evinizle ilgili problemler çıkabilir. Ocakta, prizde bir şey bırakmayın. Aile bireyleri arasında da tartışmalar yaşanabilir.

BALIK

Alacağınız haberler bugün hoşunuza gitmeyebilir. Yakınlarınızla aranız açılabilir. Çevrenizde agresif bir ruh halinde olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s