Bugün başladığı gibi güzel bir açı var. Bu da Venüs ve Uranüs arasında gerçekleşiyor. İşin içinde Venüs olunca aşkta sürprizler bir akla gelir. Ayrıca Venüs’ün parayı temsil etmesi ve şu an bu açıyı Oğlak’tan yapması maddi olarak da sevinçler yaşayabileceğimizi gösteriyor. Diğer güzel haber ise Uranüs’ten geliyor. Bugün 11:35 itibariyle retrosunu sona erdiriyor. Evet retro bitmesi iyidir ama Uranüs’ün sonrasında yapacağı açılar beklenmedik olayları tetikleyecektir. Günün bir diğer konusu ise Ay, 12:27’den sonra tam 1,5 gün boyunca çok uzun süre boşlukta kalacak. Önemli ne işimiz varsa öğlene kadar halledelim. Yarın da tüm gün boşlukta olacak.

KOÇ

Bugün sizlerin şanslı günü. Her konuda mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dostlarınızla bereber kutlayacağınız şeyler olabilir.

BOĞA

Sizlerin kariyerde işlerinin yoğun olacağı bir gün olabilir. Kendi bildiğiniz yöntemle çalışmak isterken yöneticinizin baskıları sizi gergin hissettirebilir.

İKİZLER

Pozitif bir ruh haliyle uyanıyorsunuz. Akademik alanda başarılı bir gün yaşayabilirsiniz. Sadece yolculuk ederken dikkatli olun.

YENGEÇ

Maddi olarak güzel bir sabah yaşayabilirsiniz. Borçlarınızla, kredilerinizle ilgili olumlu dönüşler olabilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir.

ASLAN

İkili ilişkileriniz bugün gündeme gelebilir. Güzel bir gün olsa da sizler sevdiğinize karşı tepkinizi gösterirken abartmamaya çalışın.

BAŞAK

Ofis hayatınızda telaşınız olabilir. Sorumluluklarınız iş yerinde artabilir. Sağlığınız iyi olsa da kendinizi zorlamayın. Eski rahatsızlıklarınız nüks etmesin.

TERAZİ

Aşkta şanslı bir gündesiniz. Özellikle sabah içinizdeki karamsarlık son bulacaktır. Çocuğunuzla ilgili de gündüz güzel haberler gelebilir.

AKREP

Ailede güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sabah beklenen haberler gelebilir. Gayrimenkul alım satım işleriniz varsa bu sabah halletmek iyi olacaktır.

YAY

Eğitimle ilgili başvurunuz varsa sabahtan halletmek iyi olacaktır. Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz gündeme düşebilir. İnsanların her dediğine kulak asmayın.

OĞLAK

Parayla ilgili bereketli bir gün. Sürpriz bir para elinize geçebilir. Eğer ki para transferleri veya yüklü harcamalar yapacaksanız öğleden önceyi tercih edin.

KOVA

Sizlerin pozitif günlerinden biri. Yeni adımlar için sabah saatleri ideal olacaktır. Kendinizde değişim yapacaksanız yine öğleden önce yapmanız faydalı olacaktır.

BALIK

Geçmiş tekrar tekrar karşınıza gelebilir. Güzel bir gün eski yerine yeni bir yolu seçmek iyi olacaktır. Sağlığınızla ilgili bir sonuç alabilirsiniz. Rüyalarınıza bu gece dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s