Bugün de fena bir günde değiliz. Sadece sabah 08:42’ye kadar Ay boşlukta sonra güzel. Ayrıca Merkür ve Plüton kavuşumu var bu güzeldir. İş dünyasında işe yarayan bir görünüm olacaktır. Öğleden sonra ise şanslı bir evreye giriyoruz. Neşemiz yerine geliyor. Ocak 2021 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Bugün sizler için ilişki ve evlilik konularında güzel zamanlar başlıyor. Sevdiğinizle mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA

Günün genelinde hem fiziksel hem psikolojik olarak yorgun olabilirsiniz. Ofiste ise sizi mutlu eden gelişmeler olabilir.

İKİZLER

Sizler için en şanslı günlerden biri. Ruh halinizi değiştirecek mutluluklar yaşayabilirsiniz. Buna aşk hayatı da dahil.

YENGEÇ

Ailenizle ilgili beklenen gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Hasta olan birinin şifa bulduğunu öğrenebilirsiniz. Evinizde değişimler yapabilirsiniz.

ASLAN

Eğitimde varsa başvurunuz bugün tamamlayın. Güzel etkiler var. İletişimijiz yoğun olacak. Telefonlar susmayabilir. Fikir soran çok olacaktır.

BAŞAK

Parayla ilgili işlemleriniz, yatırımlarınız varsa bugün hepsini halledin. Gelirimde artış olmaz derken sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

TERAZİ

Sizlerin en enerjik günü! İstediklerinizi bir bir gerçekleştirebilirsiniz. Dış görünümde değişimler yapmak için ideal. Şansınız her konuda var.

AKREP

Güzel bir gün ama sizler için geçmiş sayfaların açılacağı zaman olabilir. Zihninizi boşlatmanız gerek her şeyi düşünmek enerjinizi azaltacaktır.

YAY

En şanslı ilan edilebilirsiniz! Bugün hiç ihitmali olmayan şeyler gerçek olabilir. Dostlarınızın desteği mutlu edecektir. Aşkta da şans çok.

OĞLAK

Kariyerde istediklerinizi elde edebilirsiniz. Geliriniz artabilir veya mevkinizde yükseliş olabilir. Plüton her konuda güçlendiğinizi hissettirecek.

KOVA

Akademik alanda zirveye çıkabilirsiniz. Onun dışında iyimser bir ruh haliniz olacak. Çevrenizde adınızı duyurabilirsiniz.

BALIK

Ödemelerinizle ilgili sıkıntılar varsa bugün parayla ilgili şansınız açılıyor olacak. Ummadığınız bir yakınınız bir işinizde yardım edebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s