2020’nin başında 22 Mart’ta Kova burcuna geçen Satürn, bir müddet sonra retro hareketine girdiği için Oğlak burcuna geri dönmüştü. Şimdi 17 Aralık’ta tekrardan Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023’e kadar uzun bir süre boyunca Kova burcunda hareketini sürdürecek. 2021 yıllık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

7 Mart 2023’e kadar dostluk ilişkilerinizde gerçekleri görmeye başlayacaksınız. Yaşayacaklarınız, beklemediğiniz davranışlar kim dost kim düşman size gösterecektir.

BOĞA

7 Mart 2023’e kadar kariyer hayatınızda köklü değişimlere gidebilirsiniz. Ama bu değişime giderken her şey kolay olmayacaktır. Önce zorlanacak ve bu zorluklara direnirseniz çok güzel yerlere geleceksiniz.

İKİZLER

7 Mart 2023’e kadar hayat sizi planlamadığınız şekilde yeni yollara sokabilir. Bir şehir veya ülke değişikliği bu süreçte yaşayabilirsiniz. Akademik kariyerinizde yorulacağınız, yılmadığınızda başarılar elde edeceğiniz uzun bir süreçte olacaksınız.

YENGEÇ

7 Mart 2023’e kadar maddi olarak hem zorlanacağınız hem de direndiğiniz sürece paranıza para katacağınız bir dönemde olacaksınız. Borçlarınız kabarmaya başlayabilir.

ASLAN

7 Mart 2023’e kadar ilişki ve evlilik hayatınızda gerçeklerin farkına varacağınız bir dönemde olacaksınız. Bitmesi gereken, çıkmazdaki ilişkiniz için artık mantığınızı devreye sokup sonlandırabilirsiniz.

BAŞAK

7 Mart 2023’e kadar çalışma hayatınızda güçleneceğiniz belki de yönetici olacağınız bir süreçte olacaksınız. Yalnız Satürn sizleri çok yorarak ve zorlayarak bu başarıları verecektir. Sağlığınızda da ciddi bir süreçten geçebilirsiniz.

TERAZİ

7 Mart 2023’e kadar aşk hayatınızda köklü ve kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Satürn, geçmişte ilişkinizde yaptığınız hataları tekrarlarsanız bu güzel enerjiyi hissetmenize engel olacaktır. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bazı medikal problemler ortaya çıkabilir. Satürn sizi yorduktan sonra müjdeli haberi de getirecektir.

AKREP

7 Mart 2023’e kadar ailenizde zorlu süreçler geçirebilirsiniz. Unutmayın Satürn bunu yaparken sizleri aslında güçlendirmek istiyor olacak. Garantici olduğunuzda yeni gayrimenkuller elde edebilirsiniz. Bu süreçte yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

YAY

7 Mart 2023’e kadar eğitim hayatınızda güçleneceğiniz süreçte olacaksanız ama bu kolay olmayacaktır. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili gerginlikler gündemde olabilir. Bazı kişilerle ipler kopma noktasına gelebilir.

OĞLAK

7 Mart 2023’e kadar maddi olarak güçlenmeye başlıyor olsanız da Satürn bunu yaparken size dersler vermeye de çalışacaktır. Öncelikle çok para kazanmanız için bir o kadar emek vermeniz gerekecektir.

KOVA

7 Mart 2023’e kadar Satürn burcunuzda uzun süre seyahat ederken sizleri güçlendirmeye hayatınızda farklı bir noktaya getirmeye başlayacaktır. Uzun süreceğinden öyle anlar gelecek ki her şeyi bırakmak isteyebilirsiniz. Tam o nokta sizlerin hayatınızın değişeceği an olacaktır. Sakın hiçbir şeyden vazgeçmeyin. Satürn size büyük bir ödülle geri dönecektir.

BALIK

7 Mart 2023’e kadar sağlığınızla ilgili ciddi bir süreçten geçebilirsiniz. Kendinize dikkat etmenizde yarar var. Satürn hem psikolojik hem fiziksel olarak sizleri zorlayabilir. Ama hayatta her şeyin üstüne gidip savaştıkça, eskisinden de güçlü olacaksınızdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s