Bugün Güneş ve Mars arasında destekleyici bir açı var. Bu açı bize 14 Aralık Güneş tutulmasında da destek olacak. Akşama doğru Uranüs beklenmedik şeyler getirse de Mars enerjimizi yükseltecek. Aşağıda Güneş-Mars etkilerini okuyabilirsiniz.

KOÇ

Mars size köstek olmayı bırakıp bugün destek olmaya, enerji vermeye geliyor. İstediklerinizi elde edeceğiniz bir gündesiniz.

BOĞA

Eskiden adım attığınız bir konu varsa bugün olumlu sonuç alabilirsiniz. Karamsar olan ruh haliniz yükselişe geçiyor.

İKİZLER

Çevrenizde enerjinizle, başarılarınızla göz doldurabilirsiniz. İlişkinizdeki problemlerde mutlu sona ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ

Kariyer hayatında savaş verdiğiniz konularda zafer sizin olabilir. Sağlıkla ilgili sorunlar varsa şifacı bir gündesiniz.

ASLAN

Hırsınızla bugün yapamayacağınız şey yok. Kendinize güvendikçe elde ettikleriniz mutlu edecektir. Akademik başarılar gelebilir.

BAŞAK

Parayla ilgili beklentilerinizde güzel haber gelebilir. Miras konunuz varsa lehinize dönebilir. Ailede biri şifa bulabilir, kutlama yapabilirsiniz.

TERAZİ

İlişkide, evlilikte tutkulu bir gün. Tartışmak yerine bugün aşkla her şeyi çözeceksiniz. Tek ihtiyacınız olan karamsar olmamak.

AKREP

Altınızda çalışanlar beraber başarılar kariyerde gelebilir. Sağlıkta beklenen bir sonuç varsa mutlu haber gelebilir. Maddi olarak da güçleniyorsunuz.

YAY

Sizdeki Güneş bugün Mars’la birlikte inanılmaz bir şans vermeye geliyor. Aşk, çocuk, para, sağlık emek verdiğiniz ne varsa mutlu edecektir.

OĞLAK

Bugün size ailecek sevineceğiniz haberler gelebilir. Gayrimenkul işleriniz varsa hayırlı sonuçlanabilir. Psikolojiniz yükselişe geçiyor.

KOVA

Beklediğiniz bir haber gelebilir.Eğitimde zorlu bir süreçten başarıyla çıkabilirsiniz. Kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilgili pozitif gelişmeler yaşanabilir.

BALIK

Hak ettiğiniz maddi tutarlar bugün elinize geçebilir. Yatırım fikirleriniz varsa harekete geçin. Kariyerde fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s