Bugün haftanın en sert günü. Güneş ve Neptün arasında zorlu bir açı var. Bu durum dünyada dini merkezleri, dinle ilgili konuları gündeme getirebilir. Sudan gelecek tehlikelere de dikkat edelim. Aralık 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Bugün sizler Güneş ve Neptün sert etkisiyle önce bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. Ayrıca akademik alanda zorlanmalar olabilir. Seyahatlere de dikkat.

BOĞA

Güneş ve Neptün etkisiyle paranıza dikkat edin. Hayal ettiğiniz şekilde işler ilerlemeyebilir. Dostlarla aranız açılabilir.

İKİZLER

Güneş-Neptün arasındaki sert etki size ilişki hayatınızda yansıyabilir. Evlilikte hayal kırıklıkları olabilir. Kariyerde işler tersine dönebilir.

YENGEÇ

Güneş-Neptün gergin açısıyla çalışma hayatında stresiniz artabilir. Altınızda çalışanlar can sıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

ASLAN

Güneş ve Neptün negatif açısı aşk hayatında gerginlik yaratabilir. Flört aşamasındayken iletişim kopabilir. Çocuğunuz gündeme gelebilir.

BAŞAK

Güneş-Neptün görünümü ailede problemler yaratabilir. Bir yakının sağlığı söz konusu olabilir. Evde tadilat çıkartabilecek durumlar oluşabilir.

TERAZİ

Güneş-Neptün gergin açısı gerek iş gerek eğitim hayatındaki iletişiminizi agresifleştirebilir. Kardeşlerle problemler olabilir. Ofiste tepkilere dikkat.

AKREP

Güneş ve Neptün ikilisi bugün parayla ilgili beklentilerinizde sorunlar yaratabilir. Elinize geçmesi gereken tutarlar gelmeyebilir. Aşkta hayalperest olmayın.

YAY

Güneş’in sizde olması ve Neptün’le sert açı yapması sizleri psikolojik olarak yorabilir. Hayaller-gerçekler ikilemini hayat yaşatabilir. Duygularınızı frenleyin.

OĞLAK

Güneş-Neptün sert etkisiyle sizler sağlığınıza dikkat edin. Kas, fıtık, tutulma gibi problemler olabilir. Eski bir olay tekrardan önünüze gelebilir.

KOVA

Güneş-Neptün gergin etkisi sizi sosyal çevrenizde gerebilir. Verdiğiniz tepkilerle haksız duruma düşmeyin. Parayla ilgili harcamalarda abartıya kaçmayın.

BALIK

Güneş ve Neptün ikilisi sizleri bugün kariyerde zorlayabilir. Hedeflerinizle yaşadıklarınız sizi üzebilir. Hem fiziksel hem psikolojik sağlığınıza önem verin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s