Bugün ilk iki günden sonra daha rahat olacağımız bir gün. Duygusal zamanlar mantıklı düşünmekte zorlanabiliriz. Aralık 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Ailevi konular ön planda olabilir. Güzel haberler gelebilir. Gayrimenkul işleri, alım-satım için ideal zamanlar. Hasta birinin şifa haberi gelebilir.

BOĞA

Eğitimde pozitif etkiler hakim. Akrabalarla, kardeşlerle ilgili haberler gelebilir. İletişim trafiğiniz yoğun olabilir.

İKİZLER

Maddi olarak mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Harcama yapmak yerine elinezde parayı tutmalısınız. Bugün herkese güvenmeyin.

YENGEÇ

Sizlerin günü! Enerjiniz, keyfiniz yerine geliyor. Dış görünüşte değişimler için ideal. Aşkta sürprizler olabilir.

ASLAN

Sert etkiler düzeliyor ama sizin enerjiniz azalıyor. Halsizlik hissedebilirsiniz. Geçmişteki konular karşınıza gelebilir. Rüyalara dikkat.

BAŞAK

Günün en şanslılarından birisiniz. Ne yapacaksanız bugün adım atın. Beklediğinizden daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

TERAZİ

İş hayatında şansınız açık. Yeni teklifler gelebilir. Borçlarınızla ilgili yapılandırmalara gidebilirsiniz.Parayla ilgili sevinç yaşayabilirsiniz.

AKREP

Pozitif ruh haliniz geri geliyor. Sevineceğiniz haberler gelebilir. Akademide de başarı sizinle. Seyahatler düşünebilirsiniz.

YAY

Parayla ilgili şansınız açık. Elinize geçen paralarla borçlarınız kapatabilirsiniz. Miras davanızdan sonuç gelebilir. Yatırım düşünebilirsiniz.

OĞLAK

İlişkide mutlu bir gün. Sevdiğinizin bir anda yaptığı sürprizler sevindirebilir. Ortaklıkla işiniz varsa yeni maddi fırsatlar kapınızı çalabilir.

KOVA

Sağlığınız bugün daha iyi. Ofis ortamında da mutlu eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

BALIK

Şansınız her konuda açık ama en fazla aşkta! Duygusal hayatınızda karamsarken bir anda tersine dönebilir. Romantik bir gündesiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s