Bugün de gergin bir gündeyiz. Bu sefer iş hayatında bunu çok hissedebiliriz. Yönetici figüriyle anlaşmamız zor olabilir. Ay, saat 14:32-19:18 arası boşlukta kalıyor. Yaklaşık 6 saat boşluktayken işler havada kalabilir. Bu saat dilimine önemli şeyleri bırakmayalım.

KOÇ

Sabah hem sevdiğinizle hem iş hayatındaki iletişiminizde sert bir tutum takınabilirsiniz. Akşam ise daha huzurlu ve yumuşak etkiler altındasınız.

BOĞA

Sabah seyahatlerinizde dikkatli olun. Altınızda çalışanlarla sorun olabilir. Akşam ise tutkulu bir dönem sevdiğiniz mutlu edebilir.

İKİZLER

Sabah maddi riskler almamakta fayda var. Akşam olduğunda pozitif haberler gelebilir. Keşke dedikleriniz gerçek olabilir.

YENGEÇ

Sabah sevdiğinizle, ailenizle iletişim tonunuz sert olabilir. Akşam ise şansınız açılıyor. Özellikle aşkta bunu hissedeceksiniz.

ASLAN

Sabah eğitimde krizler olabilir.Sağlık ihmale gelmez.Akşam huzurlu bir zaman.Sabahki sorunları halletmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

BAŞAK

Sabah çocuklar gündeminize gelebilir. Maddi risk de almayın.Akşam sosyal, çevresinde takdir gören bir Başak var.Davetler alırsanız ertelemeyin.

TERAZi

Sabah ev içinde dikkatli olmanızda fayda var. Genel olarak gergin bir gün. Akşam gelirinizle ilgili yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

AKREP

Sabaha halsiz, yorgun başlayabilirsiniz. Devamında enerjiniz düzeliyor. Özellikle akşam bambaşka bir Akrep var. Güzel haberler gelebilir.

YAY

Sabah çevrenize karşı istemeden de olsa sert bir tavırda olabilirsiniz. Akşam duygusallık hakim. Geçmişteki biri aklınızı kurcalayabilir.

OĞLAK

Sabah kariyerde gerginlik devam edebilir. Akşam tam tersi huzur var. Şansınız açılıyor. Her konuda dilekleriniz gerçekleşebilir.

KOVA

Sabah kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Akşama doğru enerjiniz düzeliyor. Endişe ettiğiniz konularda müjde gelebilir.

BALIK

Sabah isteksizlik hakim olabilir. Maddi sıkıntılar yorabilir. Akşam pozitif etkiler geliyor. Emek verdiğiniz işlerde sonuçlar olumlu gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s