Bugün Ay, 12:59’a kadar boşlukta işleri havada kalabilir. Bu saat sonrası ise güzel etkiler başlıyor olacak. Kasım 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Öğlene kadar maddi konular gündemde olabilir. Sonrasında sosyalsiniz, güzel haberler alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

BOĞA

Öğlene kadar yeni bir şeye adım atmamak iyi olacaktır. Sonrasında beklediğiniz paralar elinize geçebilir.

İKİZLER

Öğlene kadar ruh haliniz karmakarışık keyifsiz olsanız da sonrasında mutluluk sizi bekliyor. Pozitif gelişmeler kapıda.

YENGEÇ

Öğlene kadar yakın çevreniz vaktinizi alabilir. Şansınız da var. Öğleden sonra geçmişte adım atılan bir konudan haber gelebilir.

ASLAN

Öğlene kadar iş hayatında stresiniz yoğun olabilir. Sonrasında çok şanslı bir sürece giriyorsunuz. Aşkta da bunu hissedeceksiniz.

BAŞAK

Öğlene kadar akademik alanda sorunlar olabilir. Yolculuklarda rötar olabilir. Devamında işle ilgili güzel haberler gelebilir.

TERAZİ

Öğlene kadar parayla ilgili işlemleriniz sorun olabilir. Sonrasında ise pozitif bir ruh halinde olacaksınız. Keşke dedikleriniz gerçekleşebilir.

AKREP

Öğlene kadar sevdiğinizle iletişim problemleri olabilir. Sonrasında maddi olarak sevineceğiniz gelişmeler yaşanabilir.

YAY

Öğlene kadar ofiste işler bir türü tamamlanmayabilir. Sonrasında ilişki hayatınızda romantik bir zamana giriyorsunuz.

OĞLAK

Öğlene kadar aşk hayatındaki belirsizlikler kafanızı karıştırabilir. Sonrasında işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Öğlene kadar evle ilgili işlerinizde aksaklıklar olabilir. Sonrasında hayatınızın en şanslı dönemlerinden birine giriyorsunuz. Aşkta şansınız dönüyor.

BALIK

Öğlene kadar beklediğiniz haberler geç ulaşabilir. Eğitimde dikkatiniz dağılabilir. Sonrasında huzurlu bir gün var. Aileniz mutlu edebilir.

2 thoughts

  1. Merhabalar Meriç hanim. Izmirde yaşadığımız deprem çok üzücü şeyler yaşattı. Arabalarda yatiyoruz havalar çok soğudu.deprem uzmanının bu hafta beklediği 6 lık artçı hangi gün olma olasılığı vardır. Gün olarak bellimidir. Uyumaya bile korkar olduk. Bizi bu konuda bilgilendirebilirseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın😍

    Beğen

    1. Öncelikle çok geçmiş olsun. Şimdi işin uzmanları bir şey demişse benim yorum yapmam uygunsuz olabilir. 10 Kasım’da dahil riskler devam ediyor Eylül’de yazdığım Mars retrosu yazısında belirttiğim gibi. Ama bunlar sadece olasılık olur veya olmaz. İnşallah artık olmaz diyelim sevgilerimle

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s