Bugün dolunayın etkisi devam etsede akşama doğru düzeliyoruz. Hatta ilişkilerde romantik bir akşamda olacağız. Ay, 18:06’ya kadar boşlukta işlerimizin netlik kazanması zaman alabilir. Ekim 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Sizler için gündüz halen gergin olsa da akşam huzuru buluyorsunuz. Maddi olarak sevineceğiniz gelişmeler yaşanabilir.

BOĞA

Sizlerin akşamı doğru şansı açılıyor. Gündüz ise geçmişten birinden haber alabilirsiniz. Bu durum kararsızlıklar yaratabilir.

İKİZLER

Bugünün temasına zıt bir İkizler burcu var. Sabah şanslı, iyiyken akşam enerjiniz düşebilir. Sebebsiz yere karamsarlaşabilirsiniz.

YENGEÇ

Günün başında gelecekle ilgili planlarınız için düğmeye basabilirsiniz. Akşam ise çok şanslı bir Yengeç var. Aşkta da bunu hissedeceksinizdir.

ASLAN

Dolunayın etkisi azalmaya başladıkça güzel haberler gelecektir. Akşamla berabar pozitif bir zamanda olacaksınız. Sevdiğiniz mutlu edebilir.

BAŞAK

Gündüz maddi olarak dikkatli olmaya devam. Elektronik ortamda harcamalar yapmayın. Akşam ise unutamayacağınız mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Gündüz partnerinizle olan ilişkiniz inişli çıkışlı olabilir. Akşama doğru her şey tatlıya bağlanabilir. Yalnız harcama yaparken dikkatli olun.

AKREP

Güne halsiz ve isteksiz başlasanız da devamı tam tersi olacaktır. Özellikle ilişkinizde çok romantik bir akşam sizleri bekliyor.

YAY

Gündüz çocuğunuzla ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir. Akşam ise yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Buna aklınıza taktığınız bir konu sebep olabilir.

OĞLAK

Sabaha gergin bir başlangıç yapabilirsiniz. Buna çevrenizdekiler sebep olabilir. Akşam aşkta şansınız açık. Ansızın bir gelişme mutlu edebilir.

KOVA

Gündüz elektronik aletlerinize dikkat edin. Eğitimde işinizi şansa bırakmayın. Akşam ise huzur var. Aileye mutlu haberler gelebilir.

BALIK

Finansal işlemlerde dikkat edin. Hala dolunay etkisi devam ediyor.Akşam, beklentide olduğunuz konuda haberler gelebilir. Aşkta buna dahil.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s