Bugüne sert başlıyoruz. Haftanın en agresif görünümlerinden birini yaşayacağız. Venüs ve Mars bu sefer işleri bozuyor. Oldukça sinirli olacağımız bir gün. Bunu gönül ilişkisinde daha fazla hissedebiliriz. Eylül 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Günün geneli sizler için aslında şanslı olsa da Mars’ın sizde olması ekstra agresif yapacaktır. Ailede sesler yükselebilir.

BOĞA

Sizlerin bugün sağlığı öncelikli olmalıdır. Kendinizi riske atacak veya eski rahatsızlıklarınızı nüks ettirebilecek davranışlardan kaçının.

İKİZLER

Dost ortamında ipler gerilebilir. İstemeden de olsa ağızdan çıkan kelimeler uzun süreli dostlukları bile zedeleyebilir. Eleştirilere tahammülünüz kalmayabilir.

YENGEÇ

İş hayatında bugün sabretmeniz zor olsa da en çok da susmanız gereken gün bugün. Bir anda stresle veya sinirle verdiğiniz tepkiler kariyer hayatınızı zedeleyebilir.

ASLAN

Seyahat edecekler için temkinli olunması gereken bir gün. Her şeyinizi kontrol edin. Akademik hayatta gördüğünüz haksızlıklar bugün zirve yapabilir.

BAŞAK

Finansal olarak zorlu bir gün olabilir. Bilmediğiniz borçlar can sıkabilir. Miras konununuz varsa bugün gözünüz açık olsun hakkınız yenmeye çalışılabilir.

TERAZİ

Sizler güne iki ilişkilerde krizlerle başlayabilirsiniz. Hem evlilikte hem ilişkide tansiyon yükselebilir. Partneriniz bambaşka bir ruh haline bürünebilir. Tanımakta zorlanabilirsiniz.

AKREP

Çalışma hayatınızda krizler olabilir. Özellikle altınızda çalışanlarla zıt düşebilirsiniz. İşten daha önemlisi sağlığınıza birincil olarak dikkat etmelisiniz.

YAY

Aslında size aşk hayatında güzellikler var diyecekken bugünkü Venüs-Mars buna engel olabilir. Çünkü direkt aşk hayatınıza vurgu yapacak bu görünüm sinirleri gerebilir.

OĞLAK

Evinizde her şeyi kapatıp çıktığınızdan emin olun. Yangınlara açık bir gün. Ailede bazı haberler can sıkabilir.

KOVA

Eğitimde hayalleriniz istediğiniz yönde gitmeyebilir. Kardeşleriniz bugün öne çıkabilir. Anlaşmazlıklar seslerin yükselmesine neden olabilir. Çevrenizde agresif olmanız tepki çekebilir.

BALIK

Değerli eşyalarınıza, paranıza, mücevherlerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Duygusal olarak kafanızın dağınık olması, etrafta bir şeyleri unutmanıza sebebiyet verebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s