Bugünün iki olayı var. Birincisi haftanın tek ve en sert günü çok dikkatli olalım. İkili ilişkilerde bu gerginlij kendin gösterse de sağlıkla ilgili de kendimize dikkat edelim. İkincisi haber ise kötü değil, Güneş’ten geliyor. Bugün Güneş burç değiştiriyor. Türkiye saatiyle 18:44’te Güneş Başak burcuna geçiyor. Yani Başak dönemi başlıyor. Başak burçları doğum günlerini kutlamaya başlıyorlar. İyi ki doğdunuz diyoruz ve aşağıda diğer burçları Güneş’in bu geçişi nasıl etkiler okuyabilirsiniz. Ayrıca her zaman söylediğim gibi geçiş günlerinde doğanlar belki de burçlarını yanlış biliyorlar. Mesela bu sene 18:44 öncesi doğan bebekler Aslan burcu, 18:44 ve sonrası doğacak olanlar Başak burcu olacak. Siz de burç geçişi zamanı doğduysanız en etkili yöntem haritadan Güneş’inizin nerede olduğunu bulmaktır. Haritanızı ücretsiz öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

22 Eylül’e kadar ofiste kendi gücünüzü ispatlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Zihninizi her şeyden arındırarak sizi mutsuz edenleri hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Güneş size gizli bir el gibi destek olacaktır.

BOĞA

22 Eylül’e kadar sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağ güçlenmeye başlıyor. Gitgide birbirinizi daha iyi tanıyarak aranızdaki çekim gücü artabilir. Birbirinizi tamamladığınızı göreceksiniz.

İKİZLER

22 Eylül’e kadar daha huzurlu ve sakin bir hayatı tercih edebilirsiniz. Hareketli ve yoğun günlerden sonra evinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Özellikle iş temponuzda ailenizi ihmal ettiyseniz bu dönem onların gönüllerini alabilirsiniz.

YENGEÇ

22 Eylül’e kadar çevrenizde gücünüzü ispatlıyor olacaksınız. Eğer iletişimle ilgili bir sektördeyseniz yetenekleriniz sayesinde güzel bir yere gelebilirsiniz. Kardeşlerinize dair pozitif haberler alabilirsiniz.

ASLAN

22 Eylül’e kadar finansal olarak güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Birikimleriniz sayesinde istediğiniz seviyeye ulaştığınızı görebilirsiniz.

BAŞAK

22 Eylül’e kadar Başak burçları olarak doğum günlerinizi kutlarken hayatınızın en verimli ve enerjik döneminde olacaksınız. Kendinize dair planlarınızı ertelememelisiniz. Her konuda kendinize güvenmelisiniz.

TERAZİ

22 Eylül’e kadar hem fiziksel hem ruhsal olarak güçleniyor olacaksınız. Rahatsızlıklarınız varsa aldığınız tedaviler işe yarayacaktır. Psikolojik olarak da kendinizi toparlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Geçmişi hatırlayarak keşke demek yerine o detayları artık zihninizden atabilirsiniz.

AKREP

22 Eylül’e kadar bulunduğunuz çevreye başarılarınızla damga vurabilirsiniz. Şansınızın da açık olmasıyla bir anda göz önünde bulunabilirsiniz. Kısacası parladığınız bir dönemdesiniz.

YAY

22 Eylül’e kadar titiz ve detaycı yapınız sayesinde bir anda iş hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz. Yöneticinizin takdirini kazandığınız bir dönemde olacaksınız.

OĞLAK

22 Eylül’e kadar pozitif ve iyimser tavrınızla hayatınızda farklı bir dönemde olacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşadıkça kendinize olan inancınız daha da artacaktır. Spor alanında başarılı bir süreç geçirebilirsiniz. Bu dönem seyahatlere oldukça vakit ayırabilirsiniz.

KOVA

22 Eylül’e kadar ekonomik koşullarınızda iyileşme olacağı bir dönemde olacaksınız. Alım-satım işlerinde şansınız açık olacak.

BALIK

22 Eylül’e kadar iş ortağınızla yürüttüğünüz işinizde maddi olarak düze çıkacağınız bir dönemde olacaksınız. Gönül ilişkinizde de aranızdaki bağın ve çekimin günden güne arttığını göreceksiniz. Sadece her detaya takılarak sevdiğinizin size olan sevgisini gözden gelmeyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s