Bugüne de güzel başlıyoruz. Duygusallığın ön planda olacağı bir gün. İlişkilerde sorunların değil, aşkın yaşanacağı bir gün olacak. Aile içerisinde sevindirici haberler alınabilir. Ülke olarak milliyetçi duygularımız önde gelebilir. Bugünün esas gündemi ise yeni bir retronun daha başlıyor olması. Uranüs bugün 15 Ağustos itibariyle Boğa burcundaki retro hareketine başlıyor. Uranüs bu seneki retrosunu 14 Ocak 2021’e kadar sürdürecek. Her zaman dediğimiz gibi jenerasyon gezegenleri bireysel etkiden çok toplumsal, dünyayı ilgilendiren konularda etkili olurlar. Bu sebeple yeri geldiğinde Uranüs retrosunu açılarına göre yine ülke, dünya gündeminde neler olabilir bakacağız. Bireysel olarak nasıl bir süreç geçirebiliriz aşağıdan okuyabilirsiniz. Unutmayın 5,5-6 ay jenerasyon gezegenleri (Uranüs, Neptün, Plüton) retro hareket eder. Bu sebeple bu retrolara bakıp endişe etmeye gerek yok. Yılın yarısı böyle mi geçecek diye 🙂 Ağır ağır sonuçlarını görebiliriz veya hiç bu retroları hissetmeyen birçok kişi de olacaktır. Hissedenler ülkeler, toplumlar, dünya liderleri vs olacaktır.

KOÇ

14 Ocak 2021’e kadar maddi konularınızda ince eleyip sık dokumalısınız. Farklı sektörlere girip para kazanmak yerine önce artılarını ve eksilerini iyice düşünmelisiniz.

BOĞA

14 Ocak 2021’e kadar kendinizle ilgili verdiğiniz kararları tekrardan gözden geçirme sürecinde olabilirsiniz. Bazı şeyleri doğru mu yanlış mı yaptığınızı irdeleyebilirsiniz.

İKİZLER

14 Ocak 2021’e kadar eskiye dönerek neydi eksik veya ne yapmalıydım diyerek bir şeyleri tamamlayarak artık zihninizden çıkartacaksınız. Geçti dediğiniz sağlık sorunları ansızın nüks edebilir, ihmal etmeyin.

YENGEÇ

14 Ocak 2021’e kadar zihninizin bulanık olduğu ve her yaptığınız hareketi sorguladığınız bir dönemde olabilirsiniz. Dostlarınızı tanıyacaksınız belki de bazıları hayatınızdan çıkacak.

ASLAN

14 Ocak 2021’e kadar kariyer hayatınızda radikal değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız sonuçlarını iyice irdelemeniz gereken bir dönemdesiniz. Gözden bir şey kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

14 Ocak 2021’e kadar hayatınızda yapacağınız değişimlerde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle bu eğitimle ilgili bir yer değiştirmeyse aklınızı uzun süre kurcalayabilir.

TERAZİ

14 Ocak 2021’e kadar maddi olarak çok fazla açılmamanızda yarar var. Beklenmedik harcamalar ekonominizi sarsabilir.

AKREP

14 Ocak 2021’e kadar ilişkinizde, evliliğinizde dönüp geriye baktığınızda değiştirseydim diyeceğiniz şeyler zihninizi kurcalayabilir. Retroda kafanız karşılık olacaktır ani kararlar yanlış kararlar olabilir.

YAY

14 Ocak 2021’e kadar çalışma hayatınızda radikal değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız bunu iyi düşünmelisiniz. Ani kararlar vererek aceleci davranmamalısınız. Bu dönem planlarınızı değiştirebilecek bir rahatsızlık gündeme gelebilir.

OĞLAK

14 Ocak 2021’e kadar aşk hayatınızda bazı şeyler istediğiniz yönde gitmediğinde ani tepkiler vererek işi zora sokmamalısınız. Geçmişte yapamadıklarınız, söylemedikleriniz için bu dönem karşı tarafa duygularınızı dökebilirsiniz.

KOVA

14 Ocak 2021’e kadar ev ve aile hayatınızda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Belki yalnız kalmak istiyorsunuz ama ailenizden kopamıyorsunuz. Bu konuda zihniniz oldukça karışabilir.

BALIK

14 Ocak 2021’e kadar hayatınızda artık görev gibi üstünüze yapışmış şeyler can sıkıcı boyutlara gelebilir. Belki de yakınlarınızı kırmamak için düzene devam ediyorsunuz. Ama bu retroda geçmişe dönüp baktığınızda elinize bir şey geçmediğini göreceksinizdir.

Astromeri,

15.08.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s