10 Ağustos haftalık burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugüne ve bu haftaya çok sert başlıyoruz. Merkür ve Uranüs birlikteliği bu sefer huzurumuzu bozacak. Ruhsal sorunlar yaratacaklar. Adeta cinnet geçirme seviyesine gelebiliriz. Sakin kalalım. 10-16 Ağustos haftalık burç yorumlarında dinlediğiniz üzere bu görünüm ve devamında Perşembe günkü görünüm haftayı sert hissettirebilir. Uçuşlar, havacılık sektörü, uçaklar gündeme gelebilir. Ülkemiz içinse Aslan’daki Güneş’in sert açıları ünlülere, spor dünyasına dair şok haberleri getirebilir demiştik. Kadın ve kız çocukları için sesimizi her zamankinden yükseltmemiz gereken bir haftada olabiliriz. Günlük derken haftayı açıkladım ama bu hafta niye gün gün sertlikler yaşanabilirin mantığını da bilmemiz gerek. Ama bugün lütfen psikolojimizi ne alt üst ederse tepkimize dikkat edelim. Ağustos aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Bugün parayla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Partnerinizin gelir durumunda ani düşüşler yaşanabilir.

BOĞA

Uranüs sizde olduğundan bugün öfkenizi frenlemekte zorlanabilirsiniz. Umulmadık davranışlara, sözlere maruz kalmak psikolojinizi alt üst edebilir.

İKİZLER

Sizler bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aniden ortaya çıkan bir ağrı veya belirti gününüzün enerjisini alabilir.

YENGEÇ

Dostlardan veya yakın çevrenizden alacağınız haberlere inanmakta zorlanabiliriz. Herkesi kendiniz gibi sanmamayı hayat bugün öğretebilir. Yine de şanslı olan 2 burçtansınız bu da bugün için güzel haber.

ASLAN

Bugün kariyer hayatında umulmadık şeyler yaşanabilir. Zaten bugünün kahramanı Merkür sizde söylediklerinize sonradan pişman olabilirsiniz.

BAŞAK

Size bugünkü sert etki seyahatler esnasında sorun yaratabilir. Rötarlar, iptaller, araçtaki elektronik sorunlar can sıkabilir. Akademik hayatta ise işler yolunda olmayabilir.

TERAZİ

Bugün kesinlik elektronik ortamda para harcamayın. Alışverişler esnasında tüm bilgileriniz çalınabilir. Ayrıca beklenmedik bir borç haberi bugün karşınıza gelebilir.

AKREP

Sizler evlilik hayatınızda bugün agresif olabilirsiniz. Eşinizden, sevgilinizden hiç umulmadık tavırlar görmek kalbinizi yaralayabilir.

YAY

İş hayatında tepkilerinizi frenlemelisiniz. ÖZellikle altınızda çalışanların tembelliği veya sorumsuzluluğu sizi etkileyebilir. Ayrıca sağlık kesinlikle ihmal edilmemeli.

OĞLAK

Aşk hayatında umulmadık haberlerle gününüz stresli geçebilir. Her şey iyi giderken iletişimsizlikler can sıkabilir. Yine de bu sert günde diğer burçlara göre şanslı olacaksınız.

KOVA

Evdeki elektronik aletlere çok dikkat edin. Prizde bırakmasanız bile sıcaktan aniden alevli bir hal alabilirler. Aile içerisinde ise şok edici gelişmeler olabilir.

BALIK

Alacağınız haberler soğuk su etkisi yaratabilir. Duygularınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Eğitim hayatında ise tatsızlıklar yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s