27 Temmuz günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Günün geneli sert diyebiliriz. Venüs-Neptün sert açısı duygusal ilişkilerde kalp kırıklıkları yaşatabilir. Ayrıca Merkür-Mars ise söylenen sözlerde aşırıya kaçabileceğimizi gösteriyor. İki kere düşünüp konuşalım. Güzellik ise Jüpiter-Neptün açısından geliyor. Hayallerimize ulaşabileceğimizi bir zaman dilimine giriyoruz. Kalpten dilediğimiz her şey gerçek olabilir.

KOÇ

Maddi konularınız ön plana çıkabilir. Sevdiğinizle iletişimsizlik yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar agresif hissetmenize neden olabilir. Eğitim hayatında ani karar almayın.

BOĞA

Evlilik hayatınızın önde olacağı bir gün. Fakat sert etkiler her alanda sizi gerebilir. Dostlarınızın gerçek yüzünü görebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir haber alabilirsiniz.

İKİZLER

Çalışma hayatınızda stresli bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında beklentileriniz karşılanmayabilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler için bugünü seçmeseniz iyi olur.

YENGEÇ

Bugün aslında sert görünümler olmasa sizler için gayet şanslı bir gün. İstekleriniz bir bir gerçek olabilir. Aşk hayatında vereceğiniz tepkilerde sakin olmaya çalışın. Her duyduğunuza inanmayın.

ASLAN

Ailenizle ilgili vakit ayırmanız gereken durumlar yaşanabilir. Beklenmedik bir borçla yüzleşebilirsiniz. Kendi sağlığınızı bugün her kişiden her işten üstün tutmalısınız. İhmale gelmez.

BAŞAK

Eğitimle ilgili stresli bir süreçten geçebilirsiniz. İş hayatında ise her sorumluluk üstünüze yıkılmaya çalışılabilir. Evlilik hayatınızda bazı şeyler içinize sinmeyebilir. İçinize atmak yerine ona sorun.

TERAZİ

Bugün geliriniz, finansal işlemleriniz daha çok öne çıkabilir. İş hayatında beklediğiniz düzeyde gelir sağlayamamk bugün sizi agresif yapabilir. Yöneticinizin de sözleri can sıkabilir.

AKREP

Sizler bugüne gayet güzel başlamış, enerjim yüksek şansılıyım derken mevcut sert açılar bunu biraz aşağı çekebilir. Özellikle akademik alanda işleriniz varsa iki kere kontrol edin. Seyahatlerde dikkatli olun.

YAY

Güne başladığınızda gerek psikolojik nedenler gerekse fiziksel yorgunluktan ötürü kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Ayrıca bugün evlilik hayatınızda yaşadıklarınız, duyduklarınız sizi yaralayabilir.

OĞLAK

Haftaya herkes sert başlarken Oğlak’lar şanslı başlıyor. Tabii ki sert etkiler size de etki etse de bugün şansı olan tek burç diyebiliriz. Sizler ise iş hayatında altınızda çalışanlarla çatışabilirsiniz.

KOVA

Kariyerinizde agresif bir gün olabilir. İçinize attıklarınızı bugün dışa vurabilirsiniz. Ama bu sert günde her şey aleyhinize işleyebilir. Aşkta karamsar olmadan önce gerçeği partnerinize sorun.

BALIK

Sert görünümlerin bir ayağı sizin burcunuzda olduğundan bugün hayaller değil gerçekler ikilemini yaşayabilirsiniz. Garantici olmadan hiçbir şeye adım atmayın. Ailede gergin anlar yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s