Güne yine Satürn imzasıyla başlıyoruz. Zaten retrodaydı daha ne yapabilir diyorsanız retrosuna devam ederken burç değiştiriyor. Kova burcunda olan Satürn resmi olarak tekrardan Oğlak burcuna geri dönüyor. Deneyimlediğimiz, zorlandığımız konularında teması değişiyor. Özellikle ders almadığımız veya ısraren üstüne gidip olumsuzluklar yaşadığımız konular karşımıza tekrardan gelebilir. Günün geneli ise kötü değil ilişkilerde biraz sabırlı olalım. 2 Temmuz itibariyle Oğlak burcuna geçen Satürn, 29 Eylül’e kadar retrosunu sürdürecek. Oğlak burcunu terk etmesi ise 17 Aralık 2020’yi bulacak. Satürn’ün burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Temmuz 2020 aylık burç yorumlarınız için tıklayınız.

KOÇ

29 Eylül’e kadar iş hayatınızda hedeflerinizi gerçekleştirmek için zorlanabilirsiniz. Ama yılmadığınızda zafer Eylül sonunda sizlerin olacaktır.

BOĞA

29 Eylül’e kadar seyahatleriniz esnasında sabrınız sınanabilir. Yüksek öğrenimde gözden kaçırdığınız bazı konular olabilir. Sizi zorlayan kişiler olabilir.

İKİZLER

29 Eylül’e kadar geriye dönüp tekrardan kapatamadığınız borçlarınız için yapılandırmaya gidebilirsiniz. Alışverişe olan tutkunuzu frenlemedikçe bu dönem maddi zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

29 Eylül’e kadar ilişki ve evlilik hayatınızda gerçekçi yaklaşımınızdan uzaklaşabilirsiniz. Bazen mantığınızla olayları çözmeyi unutmamalısınız. Geçmişte aranızda olan konuları açmanın bir faydası olmayacaktır.

ASLAN

29 Eylül’e kadar çalışma hayatınızda, ofiste karşınıza zorluklar çıkabilir. Bu dönemde tek yapmanız gereken sabretmek olacaktır. Sabrettiğinizde retro bittiğinde başarılarınız devam edecektir.

BAŞAK

29 Eylül’e kadar aşk hayatınızda durup düşünmeniz net kararlar almak istediğiniz bir dönem olabilir. Geriye dönüp bu ilişkinin artılarını ve eksilerini düşünerek kendi içinizde irdeleyebilirsiniz.

TERAZİ

29 Eylül’e kadar aile içinde fikir birliğine varmanız zor olabilir. Öyle anlar gelebilir ki ipler kopma noktasına gelebilir. Son sözü en başta söylememeye özen gösterin.

AKREP

29 Eylül’e kadar iletişim halinde olduğunuz çevrede insanların samimiyetsiz olduğuna şahit olabilirsiniz. Aranıza belli bir mesafe koyabilirsiniz. Eğitim hayatınızda pes etmemelisiniz.

YAY

29 Eylül’e kadar gelirinizde beklentileriniz istediğiniz gibi olmayabilir. Beklediğiniz primler hesapladığınız düzeyde olmayabilir. Hayalperest olmak yerine bu dönem ekonomik düzeyinize gerçekçi yaklaşmalısınız.

OĞLAK

29 Eylül’e kadar tekrardan retrosunda burcunuza gelen Satürn, geçmişteki olaylara tekrardan döndürebilir. Gerçekleri göremediğiniz veya hatalarınızdan ders almadığınız konular varsa bir kez daha karşınıza getirecektir.

KOVA

29 Eylül’e kadar bu üç aylık dönem sağlığınız için önemli bir süreç olacaktır. Sağlık sorununuz yoksa dinlenmeyi ihmal etmeyin. Ama kronik rahatsızlıklarınız varsa sağlığınızın üstüne düşmelisiniz. Eski problemleriniz nüks edebilir.

BALIK

29 Eylül’e kadar etrafınızdaki gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Çevrenizde herkese güvenmemelisiniz. Almanız gereken ders kendinizden başkasına güvenmemek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s