Bugün ciddi anlamda çok sert bir gün olacak. Sinirlerimize hakim olmak zor olabilir. İş hayatında zorla üstümüze verilen sorumluluklar artık tak ettirebilir. Gönül ilişkisinde ise hayal kırıklıkları yaşanabilir. Kısacası bugünden pek hayır beklemek doğru olmaz. Onun dışında bir retro daha başlıyor. Neptün bugün itibariyle retro hareketine Balık burcunda başlıyor. Neptün retrosu açıkçası şu an çok önemli değil. Bu Pazar ile birlikte Mars-Koç esas bizim sorunumuz olacak. Neptün retrosunun burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

29 Kasım’a kadar duygusal olarak bitiremediğiniz ne varsa artık geri dönüp ya tamam ya devam deme vakti olabilir.

BOĞA

29 Kasım’a kadar maddiyattan çok manevi konulara kendinizi adayabilirsiniz. Dost ortamında ummadığınız kişiler sizi yarı olda bırakabilir.

İKİZLER

29 Kasım’a kadar kariyer hayatınızdaki hayalleriniz ve mevcut gerçekler sebebiyle karamsar olabilirsiniz. Çalıştığınız yer sizi tatmin etmeyebilir.

YENGEÇ

29 Kasım’a kadar melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Güzel giden hayatınızın farkında olmaya bakın. Olumsuza odaklanmayın.

ASLAN

29 Kasım’a kadar maddi olarak önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Nasılsa öderim hayaliyle yüklü harcamalar altına girmeyin.

BAŞAK

29 Kasım’a kadar ilişkinizle ilgili depresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz.

TERAZİ

29 Kasım’a kadar kararsızlıklarla dolu bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda aklınız hep olumsuza odaklı olabilir. Sağlık ihmale gelmez.

AKREP

29 Kasım’a kadar aşk hayatınız güzel giderken karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Olayların olumlu tarafını görmektense hep olumsuza odaklanmak mutsuz olmanıza neden olabilir.

YAY

29 Kasım’a kadar aile içerisinde olayları gerçekçi bakmaktan uzaklaşabilirsiniz. Bir aile bireyinizin rahatsızlığı bu dönem vaktinizi alabilir.

OĞLAK

29 Kasım’a kadar alacağınız kararlarda duygularınızı bir kenara bırakmakta zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatınıza dair konularda gerçekçi olmaktan uzak olabilirsiniz.

KOVA

29 Kasım’a kadar maddi durumunuzda gerçekçi olmaktan uzaklaşabilirsiniz. Geliriniz artacak diyerek çok açılabilirsiniz. Garantici olmalısınız.

BALIK

29 Kasım’a kadar hayalperest olacağınız bir süreçte olabilirsiniz. Gerçekler ise canınızı sıkabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için eyleme geçmeniz gereklidir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s