Bugün güzel fakat Ay’ın uzun süre boşlukta kalacağı bir zaman dilimi olacak. Bu akşam 17:34’ten yarın 12:31’e kadar Ay boşlukta. Yani netlik kazanmasını istediğiniz ne varsa bu saat aralığının dışında yapın. Tavsiyem bu sabah halletmeniz iyi olacaktır. Bu akşam astromerii instagram canlı yayınlarının 10.su ve sonuncusu ile saat 20:30’da görüşmek üzere. Bu sefer harita değil sizlerin burç sorularını konuşacağız.

KOÇ

Şanslı bir gündesiniz. Sizi mutlu edecek haberler gelebilir. Özgürlük arzunuz ağır basabilir. Dilediğiniz neyse onu yapın. Kendinizi kısıtlamayın.

BOĞA

Kariyer hayatınızda pozitif bir gün. SAdece Ay boşluğa girmeden önemli işlerinizi bitirmenizde fayda var. Gelecek kaygılarınız son buluyor.

İKİZLER

Pozitif bir ruh halindesiniz. Bunun sebebi sizi ilgilendiren bir konunun olumlu sonuçlanması olabilir. Akademik konularda da başarı sizinle olacak.

YENGEÇ

Güne başladığınızda maddi konularınız karşınıza gelebilir. Kredilerinizle, borçlarınızla ilgili düzenlemeler yaşanabilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir.

ASLAN

İlişki ve evlilik hayatınızda güzel bir gün. Varsa sorunlarınız konuşarak her şeyi çözebilirsiniz. Empati yaptığınızda durumlar düzelecektir.

BAŞAK

İş hayatında başarı sizi bekliyor. Altınızda çalışanlarla güzel işlere imza atabilirsiniz. Sağlığınız bugün daha iyi olacak.

TERAZİ

Sizlerin en şanslı günü denilebilir. Hayatının sahnesinde bir Terazi burcu var. Aşkta da romantik bir gün.

AKREP

Sizlerin ailevi konularının ön planda olacağı bir gün. Aile büyüklerinin sağlığı gündeme gelebilir. Evinizde değişimler için harekete geçebilirsiniz.

YAY

Eğitimle ilgili konularınızda pozitif bir süreçtesiniz. Kardeşlerinizle ilgili haberler ulaşabilir. Gerek telefon gerek mail trafiğiniz bugün yoğun olabilir. Dinlenmeyi unutmayın.

OĞLAK

Gün içinde finansal konularınız vakit alabilir. Gelirinizde artışlar yaşanabilir. Yatırımlar düşünüyorsanız akşam olmadan netleştirmenizde fayda var.

KOVA

Gün sizlerin günü! Enerjinizi kimse aşağı çekemeyecek. Gerek aşk gerek eğitim her konuda şans var. Dış görünüşünüzde değişimler düşünebilirsiniz. Fakat akşama bırakmayın.

BALIK

Bugün güzel bir gün olsa da sizin içinize sıkıntılar düşebilir. Bu geçmişteki yaralarınızın psikolojik bir yansıması da olabilir. Negatife odaklanmayın. Eskiden adım attığınız bir iş olumlu sonuçlanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s