5 Haziran Cuma Türkiye saatiyle 22:12’de 15 derece Yay burcunda gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Tutulma gölgeli olacak ve ülkemizden gözlemlenebilecek. Bu tutulma astrolojik açıdan ise sert etkilerle geliyor. Sebebi ise önce Mars sonra Venüs diyebiliriz.

Tutulmayla aynı derecede olan Balık burcundaki Mars bu tutulmada başrol olacaktır. Sinirlerimizin gergin olacağı bir süreçten geçeceğiz. Venüs’le kontak kuran Mars ilişkilerde zorluklar yaratacaktır. Özellikle sorunlu evlilikler, ilişkiler bitme noktasına gelebilir. Venüs’ün ayrıca retro olduğunu unutmamamız gerekir. Böyle sert etkiler esnasında Venüs’ün belli pozisyonlarda oluşu da savaş gündemini oluşturur diye videoda bahsetmiştik. Bu tutulma bireysel olarak ilişkilere etki etse de dünyada savaş sesleri yükselebilir. Dini yerlerin de risk altında olduğunu belirtmeyi unutmamak lazım.

Ülkemizde ise hem dışarda hem içimizde karışıklıklar hakim olabilir. Özellikle ülkemizin Uranüs’ünün ön plana çıktığı bu tutulmada bizde de din ile ilgili gergin durumlar yaşanabilir. Yüksek öğrenim kurumlarını kapsayan radikal kararlar alınabilir. Savaş gündeminde ise bizim de dahil olabileceğimiz göstergeler var. Kısacası ülkecek bu tutulmada dini konular, dini yerler, halkın sesinin yükseleceği durumlar olacaktır. Savaş ortamı ise girmemiz gereken en son konu olmalıdır. Bunu sürekli belirtmemin nedeni ise tutulmanın ülkemizin güvenlik güçlerini temsil eden bir yerde gerçekleşiyor olması.

Son olarak sabit yıldız var mı bakalım. Bu tutulmada “Ras Algethi” yıldızı aktif olacak. Zararlı etkiler aldığında, kadınlara yönelik saldırılar veya kadının toplumdaki yerini azımsayan söylemler, kararlar olabilir.

Yine güzel haberler veremeden bir yazı bitti. Geçelim burçlara.. Yükselen burcu okumayı unutmayalım.

KOÇ

Ay tutulmasında sizler seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Agresif ve dikkatsiz hareketleriniz zor durumlara yol açabilir. Akademik hayatınızda yaşadıklarınız sizi gerginleştirebilir. Yurt dışı işlerinizde her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz. Spor yaparken kendinizi zorlamayın, sakatlıklar yaşanabilir.

BOĞA

Bu sert tutulmada sizler kendiniz tehlikeye atacak işlerden uzak tutmalısınız. Kendinizi zorladığınızda ufak değil aksine operasyon geçirebilecek aksilikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca maddi olarak zorlanabilirsiniz. Eşinizin bilmediğiniz bir borcuyla yüzleşmek sizi sinirlendirebilir.  

İKİZLER

Bu sert etkili tutulmada sizler ilişki ve evlilik hayatınızda kendinizi frenlemelisiniz. Çünkü agresif bir tavırla bir anda her şeyi bitirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

Tutulmada sizler sağlığınıza önem göstermelisiniz. Tehlikeli işlerden uzak durmalısınız. Çalışma hayatınızda agresif birkaç gün geçirebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Sert etkileri olan tutulmada özellikle aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Verdiğiniz tepkilerin ilişkide geri dönüşü olmayabilir. Çocuğunuza da dikkat etmeniz gereken bir tutulmadasınız.

BAŞAK

Bu sert tutulmada sizler evinizde dikkatli olmalısınız. Tehlikeli işler yapmamalısınız. Aile içerisinde de tansiyon yükselebilir. Gerginlikler oluşabilir. Aileden birinin rahatsızlığı ortaya çıkabilir.

TERAZİ

Bu tutulmada iletişim kurarken kalp kırabilirsiniz. Agresif tavırlarınız çevrenizden eleştiriler alabilir. Eğitim hayatınızda beklentinizden farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranızda problemler yaşanabilir.

AKREP

Bu sert tutulmada sizler paranıza çok dikkat etmelisiniz. Ani gelişen bir olay yüzünden paraya ihtiyacınız artabilir. Maddi değeri olan eşyalarınıza da dikkat etmenizde yarar var.

YAY

Burcunuzda oluşan bu sert etkili tutulmada çok dikkatli olmalısınız. Kendinizi riske atacak hiçbir hareket yapmamalısınız. Agresif bir ruh haliyle karşınızdakini kırabilirsiniz. Duygusal hayatınızda bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.

OĞLAK

Bu sert tutulmada sağlığınız etki altında olacaktır. Üstüne düşmediğiniz bir rahatsızlığınız varsa başınıza iş açabilir. Psikolojik olarak karamsar ve agresif bir ruh halinde olabilirsiniz. Korkularınız, endişeleriniz, fobileriniz bu tutulmada tetiklenebilir.

KOVA

Çevrenizde agresif tepkilerinizden dolayı eleştiri alabilirsiniz. Dostlarınızla aranız açılabilir. Buna hak etmediğiniz şeyleri duymak da neden olabilir. Ayrıca tutulma etkisiyle paranız ve değerli varlıklarınız da risk altında olacaktır.

BALIK

Bu sert tutulmanın etkisiyle kariyer hayatınızda stresli bir sürece giriyor olacaksınız. Güzellikle çözdüğünüz her sorunu artık agresif bir tavırla yürütmeniz gerekebilir. Yöneticileriniz de sizi oldukça zorlayabilir.

Astromeri,

04.06.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s